Tsubasa RC

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

MaKo írta:Egyébként honnan lehet letölteni az ending kislemezt? *-*
http://tracker.minglong.org:8080/
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Bleh, a 6. rész olyan szinten nem tudott lekötni, hogy csak végigpörgettem... nagyon húzzák-nyújtják már ezt a Kudanos dolgot...

Csak nekem tűnik úgy, hogy a rajzok minősége egyre inkább csúszik lefele a lejtőn? Komolyan, emberek, ez *CLAMP*, vegyétek már észre!

Mindegy, most már a Koryo világ jön, remélem innentől kicsit pörgősebb lesz a dolog...
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Arashi írta: Csak nekem tűnik úgy, hogy a rajzok minősége egyre inkább csúszik lefele a lejtőn? Komolyan, emberek, ez *CLAMP*, vegyétek már észre!

Mindegy, most már a Koryo világ jön, remélem innentől kicsit pörgősebb lesz a dolog...
Az hagyján hogy az animáció minősége csúszik lefele (méghozzá nagyon gyors ütemben, ld. első és második rész között szerintem szakadék van), de a sztorit is eléggé elcsavarták (könyörgöm, igen, felfogtuk hogy szereted Sakurát #_#)... Egyébként nem értem minek eltérni a mangátó, ott egy tök jó sztori, nem elhúzott érzelmi szálakkal (igen, ott nincs két képkockánként Shaoran/Sakura jelenet)... de nem, nekik muszáj megváltoztatni -_-"

Egyébként semmi bajom Shaoran/Sakura jeleneteivel, csak egyszerűen már annyira az orrunk alá van dörgölve -_-"

edit: megnéztem az ötödik részt... és ezek után komolyan elkezdtem azon gondolkozni, hogy nem nézem meg a hatodikat... egyszerűen félelmetesen randa lett. Sorata arca hihetetlen csúnya, nem is beszélve Fye mozgásáról... könyörgöm, ez nem a gumiember története >_> OK, hogy a mangában hosszú lábak/kezek vannak, de azért ott jól láthatók az izmok is+hogy mégiscsak ember, itt meg úgy nyújtják őket, mint a rétestésztát... Hogy az egyre jobban kilógó CG-s grafikáról ne is beszéljek (az meg hogy Primera támadásában a manga szövegei helyett végig idétlen kottajegyek voltak, no comment...).

És igen, tudom, hogy nem lehet elvárni, hogy olyan szép legyen mint a manga... de ennyire nem szabadna csúnyának lennie... @_@ Felfogták ezek, hogy egy Clamp animét rajzolnak...? >_>" Ennél a Cardcaptor Sakurát tízszer jobban animálták, pedig az régebbi anime. A manga egyre jobb, az anime egyre rosszabb... #_# (Vajon tényleg akarom látni Seishirout anime verzióban... #_#?!)

Jah... és Yuki Kajiurát én megfolytom, ha mégegyszer benyomják egy Kudanos fight-hoz a zenéjét. >_<
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

MaKo írta:(az meg hogy Primera támadásában a manga szövegei helyett végig idétlen kottajegyek voltak, no comment...).
Öh, igen, arról nem is beszélve, hogy minek kottajegy, ha nem is énekel? Nem igazán jött le, hogy Primera-chan tulajdonképpen idol, ezért használja ugye a mikrofont... ::reliev::
(Vajon tényleg akarom látni Seishirout anime verzióban... #_#?!)
Hát, én már egyre kevésbé... @_@
Jah... és Yuki Kajiurát én megfolytom, ha mégegyszer benyomják egy Kudanos fight-hoz a zenéjét. >_<
Asszem rájöttem a YK-zene túlzott alkalmazásának okára... sztem az a drámai kórusos zene lenne Shaoran témája, ezért ha Shaoran fightol, akkor mindig ez szólal meg - persze nem tudom, hogy nem gondoltak rá, hogy ilyen zenét nem lehet csak úgy mindenféle jelenet alá odanyomni...

Eh, sííírok. :sobsob:
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Arashi írta:Asszem rájöttem a YK-zene túlzott alkalmazásának okára... sztem az a drámai kórusos zene lenne Shaoran témája, ezért ha Shaoran fightol, akkor mindig ez szólal meg - persze nem tudom, hogy nem gondoltak rá, hogy ilyen zenét nem lehet csak úgy mindenféle jelenet alá odanyomni...
Eh, sííírok. :sobsob:
Ha jobban megnézed minden szereplőnek van zenei témája, még Mokonának is.
Az már más dolog hogy Shaoran témája elég szerencsétlen választás volt, hisz ő az egyetlen aki kórust kapott (ami ugyebár nem illik bele minden szituációba), a többieknél csak hangszeres zene van.
Nekem személy szerint Fye témája tetszik a legjobban (az 5. részben volt is belőle dögivel). Nagyon kellemes a hangzása, és remekül illik Fye személyiségéhez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionela 2005.05.17. 12:37-kor.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Lionela írta: Nekem személy szerint Fye témája tetszik a legjobban (az 5. részben volt is belőle dögivel). Nagyon kellemes a hangzása, és remekül illik Fye személyiségéhez.
Nekem is tetszett, egészen odáig, míg egyszer-kétszer használták egy részben. De hogy minden öt percben megszólalt, na akkor már a falat kapartam... @_@" Hány track lesz az OST-n, nyolc? Mert kb. annyi zenét variálnak :whaaa:

*ő is sír*
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Lionela írta:Nekem személy szerint Fye témája tetszik a legjobban (az 5. részben volt is belőle dögivel). Nagyon kellemes a hangzása, és remekül illik Fye személyiségéhez.
Nekem spec. inkább Kurogane-é tetszik. Fye-hoz valami hűvösebbet, misztikusabbat, kevéssé pattogósat képzeltem (ami azért érzékelteti, hogy valójában nagyon nem az hepi-hepi lökött valaki, akinek mutatja magát...).
Shaorané is bejön, csak egyes jelenetekhez egyszerűen... nem illik.
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

öööö lenne egy kérdésem.
Tsubasa Chronicle-t shonen jump-nak szánják, vagy csak ilyen 25-26 részesnek?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Zsan írta:öööö lenne egy kérdésem.
Tsubasa Chronicle-t shonen jump-nak szánják, vagy csak ilyen 25-26 részesnek?
én 26 részesnek hallottam
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Cruel Angel írta:
Zsan írta:öööö lenne egy kérdésem.
Tsubasa Chronicle-t shonen jump-nak szánják, vagy csak ilyen 25-26 részesnek?
én 26 részesnek hallottam
Csak???
Hát az alapján amit eddig tapasztaltam szerintem több lesz. Csak meg kell nézni, hogy egy világ meddig tarta mangába, és meddig az animében. Ráadásul úgy tűnik az animében számtalan plussz (szerintem fölösleges) jelenet van, sőt teljes rész is volt, aminek semmi köze a mangához.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

aszta! megnéztem 1-6-ig és már alig várom hogy kijöjjön a folytatása! ::daisuki:: Fai annyira helyes hogy leesik az állam ha meglátom! ::daisuki::
Kuro-rin pedig akkor néz ki jól amikor nincs rajta az a fejvédő vagy mi...!
én a mangáját még nem olvastam el de most elfogom! az anime annyira megfogott hoyg azt most muszály lesz elolvasni! :roll:
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

K@e-chan írta:aszta! megnéztem 1-6-ig és már alig várom hogy kijöjjön a folytatása! ::daisuki:: Fai annyira helyes hogy leesik az állam ha meglátom! ::daisuki::
Csak annyit mondok, hogy az anime-Fye sehol sincs a mangabelihez képest... ::hehe:: (és akkor még enyhén fogalmaztam...) Az valódi sármja mangában jön ki igazán. ^^ És igen, Kuro-tan is nagyon kakkoi, ha leveszi azt a dorky fejfedőt... :D

Ep6: Nah, talán, talán... ez már sokkal jobb volt, mint az előző rész - jobb animáció, kicsit pörgősebb, még a YK opera-zene (:P) is egészen elment, és véééégre, vééégre Fye-Kurogane piszkálódás (SD-vel!)! ^___^

Azért még mindig fáj, hogy szemmel láthatólag *érzelmes* arckifejezést még mindig nem sikerült animálniuk, ah, miért annyira fapofa mindenki..? :sóhaj:

Illetve, (spoiler) mi a csudát keresnek Sorata meg Arashi a 7. rész preview-jében?? WTF? ><
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Leana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:48
Tartózkodási hely: Maglód

Hozzászólás Szerző: Leana »

Ha nincs kedvetek torrenttel, irccel szórakozni, itt egy http letöltés a zenékhez: www.gendou.com (csak regelni kell)
Igaz, csak 3 szám van fenn egyelőre: Loop, Loop (tv size), Blaze (tv size)
De idővel bővülhet. :wink:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Arashi írta:Ep6: Nah, talán, talán... ez már sokkal jobb volt, mint az előző rész - jobb animáció, kicsit pörgősebb, még a YK opera-zene (:P) is egészen elment, és véééégre, vééégre Fye-Kurogane piszkálódás (SD-vel!)! ^___^
jajj!! az nagyon Kawaii volt!!
de az 5-ösben nagyon tetszett amikor Kuro-rin bevágta a zsebébe Mokona-t...! az valahogy nekem szimpi volt! meg Fye azzal a madárral... *nyálzik* oh... anyám... az nagyon szép volt... O_; azt kifogom vágni BS-el...!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

mikor adják ki a TRC-nek az albumát? :?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Az még soká lesz, júliusban vmikor...A legközelebb az opening kislemezének megjelenése van, jövő héten vagy azután.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

;_; még ennyit kell várni?! szétunom magam... Kuro-puuuuuu....
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Akit érdekel a Tsubasa Chrinicle op, az innen leszedheti torrenttel!
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Maron írta:Akit érdekel a Tsubasa Chrinicle op, az innen leszedheti torrenttel!
YEH! ez most jól jött Maron! Arigatou^^

-----

hmm... megnéztem a TRC 8. részét és arra következtettem hogy a TRC-és Sakurát jobban kedvelem mint a CCS Sakuráját..^^"
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kijött végre az OST, 320-as rip, szép nagy scanekkel by NIpponsei^^ AMúgy 20 szám van rajta.

És végre rendesen frissítették a XXXHolic-Tsubasa movie oldalát! =)
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Maron írta:Kijött végre az OST, 320-as rip, szép nagy scanekkel by NIpponsei^^ AMúgy 20 szám van rajta.

És végre rendesen frissítették a XXXHolic-Tsubasa movie oldalát! =)
És nem tudod hogy honnan lehetne az OST-t letölteni?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ugyanonnan, ahonnan az op-t.

http://tracker.minglong.org:8080/
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nem tudna valaki nekem segíteni??? már megnéztem vagy 50 oldalt és sehol se találtam dalszövegeket a zenékhez... :cry: előre is megköszönöm...
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

uu hát lehet hogy egyedul vagyok, de a story lassusága miatt egyszerűen amien gyorsan megtetszett az anime, a 15. rész pont annyira nemis érdekel... pedig jó a zenéje.. XD
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Tsubasa... öhm... bocsánat de ez a New Captain Tsubasa, ami most megy az A+on?
Válasz küldése