Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Alv és... nemtom, hogy írják a társa nevét. Valahogy az első perctől kezdve ellenszenvesek voltak, és hogy ráéreztem. =_=
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Orochimarut én is utálom. Neki pont afféle gonosz hangot is adtak :)
Kép
snakekiller
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2005.03.28. 13:06

Hozzászólás Szerző: snakekiller »

Pata írta:Orochimarut én is utálom. Neki pont afféle gonosz hangot is adtak :)
úgy látszik én vagyok itt az egyetlen aki bírja a vén kígyót... :) tényleg nem egy szeretnivaló személyiség, de nekem akkor is bejön a stílusa. Az igaz, hogy néha már-már nevetségesen erős, bár ha nincs vele Kabuto, a kezei nélkül valószínűleg hamar elintézi a másik két sannin. A Narutoból, még a két Uchiha ellenszenves nekem. Az Itachi féle mindenféle érzelem nélküli karaktereket általában nem szeretem, Sasuke-nak pedig elmagyarázhatná valaki, hogy az Uchiha klánt nem elég megbosszúlni, újjá is kéne teremteni, az utóbbit pedig Orochimaru oldalán kicsit nehéz lesz megvalósítani.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

snakekiller írta:úgy látszik én vagyok itt az egyetlen aki bírja a vén kígyót... :)
nem is igaz.. én is birom, nem olyan érzelemmentes mint Itachi... viszont Sasuke-t ne merd bántani vagy kiköpök a nyelvem alól egy kigyóban egy kardot és rád uszítom ;D
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én szeretem Orochimarut! :dirr:
Najó, azt se tudom ki az, csak annyit tudok hogy Narutoból van. :lol:
Én a gonoszakat nem mindig utálom, csak akkor ha már nagggyon kegyetlen...pl. Inuyashából Naraku.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Edina-chan írta:Én szeretem Orochimarut! :dirr:
Najó, azt se tudom ki az, csak annyit tudok hogy Narutoból van. :lol:
Én a gonoszakat nem mindig utálom, csak akkor ha már nagggyon kegyetlen...pl. Inuyashából Naraku.
ako Orochimarut nem szeretnéd... mert ő kegyetlenül nagyon nagy arc XD
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Akit én nem bírok az Kabuto a Narutoból, és Sasukéval is kezd tele lenni a hócipőm, Itachiról már nem is beszélve.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ela írta:Akit én nem bírok az Kabuto a Narutoból
Kabutoval mi a baj? XD
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Cruel Angel írta:
ela írta:Akit én nem bírok az Kabuto a Narutoból
Kabutoval mi a baj? XD

Hát..hogy is mondjam...Kabuto maga. :?
Ellenszenves, kétszínű kiskutyája Oro papinak. Remélem majd jól elveri valaki ::japhaha::
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Winry a Full Metal Alchemist-ből. Végülis nem útálom, csak nem szimpi.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ela írta: Ellenszenves, kétszínű kiskutyája Oro papinak. Remélem majd jól elveri valaki ::japhaha::
ömm... azé azt meg kell hagyni hogy Naruto eléggé meglepte... de én őt is bírom... pont azé mert kétszínű
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Kabutot én is kedvelem. csak ne nyalna annyira Orichimarunak... :mad: kiváncsi vagyok miért követi ennyire... :?
Itachira nem tok mit mondani, én alig láttam belöle vmit és igy semleges, mintha nem is lenne, de Sasuke, az Sasuke :roll: <3

Winry-t én kedvelem. kellett ö is a sorozatba (ha ö nincs ki rakta volna össze Edet folyton? :D )
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

No igen...m,eg ha nem lenne Winry Ed-nek nem lenne magánélete ^^
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Szerintem Winry jó kis karakter. Nem azt mondom, hogy a legjobb de szerintem jó kis mellékszereplő és egyáltalán nem ellenszenves. nekem legalább is. :)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Fenyx írta:No igen...m,eg ha nem lenne Winry Ed-nek nem lenne magánélete ^^
Hat igy se nagyon van. ^^;; Mondjuk orulok is neki, mert az FMAba tenyleg nem kell a romantika (eleg volt Hawkeye es Roi... mondjuk az is jol volt megcsinalva, de annak se orultem, a platonikus kapcsolat nekem jobban bejott), de ettol meg nem tetszett, ahogy Edet es Winryt probaltak/probaljak osszehozni a hivatalos artworkon. Ahogy en latom, kettejuk tenyleg csak baratsag/testveri viszony van, raadasul ket percig nem birnak egymas mellett (Ed nem az a tipus, aki nyugodtan az alfelen tud maradni akar csak tiz percig is, Winryn meg latszik, mennyire hianyoznak neki a fiuk, ha nincsenek otthon). Ha mar Winry es vmelyik Elric, akkor Al! (Ok igazan aranyos par lennenek szerintem. ^^)

Ooo, mindenesetre ez offtopic, mer' en a magam reszerol nagyon kedvelem Winryt. ^^;;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

De akkor is ő a legaranyosabb... legalábbis számomra. Aki ellenszenves, az Scar, mert ronda...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Scar nekem sem a kedvencem, de vele semmi bajom. Fontos szereplő.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Oké, hogy fontos, DE RONDA...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Andro írta:Én akkor sem bírom. Semmi szerepe nincs a sorozatban.
Ize... csak mert nem akciozik, ettol meg nem csak ott van es foglalja a screentime-ot. Winry (es Pinako nagyi) jelenti Ednek es Alnak a csaladot, ami mindig mogottuk all, es mindig tamogatja es hazavarja oket. O az, aki miatt nem teljesen gyokertelenek. Ez szerintem azert eleg sokat jelent, foleg ebben az animeben. (Arrol nem is beszelve, hogy egy bizonyos ertelemben o Roy elo "lelkiismerete"...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Azért mert ronda? LoL Sztem egy igazán jól kitalált szereplő és nagyon fontos része a sorozatnak. Tudok sok olyan szereplőt aki ronda de mégsem utálom ezért. :lol:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hehh ^^ én meg tudok egy csomó szereplőt, aki ronda és utálom ezért ^^ Scart egyébként különösen ellenszenvessé teszi a ronda feje...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hehh ^^ én meg tudok egy csomó szereplőt, aki ronda és utálom ezért ^^ Scart egyébként különösen ellenszenvessé teszi a ronda feje...
Erre nem tudok mit mondani^^ nagyon LOL^^
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ugye? De ez egyébként onnan ered, hogy én alapjából véve iszinyatosan ijedős vagyok, már kiskoromtól fogva gondot okozott egyes dolgok TVben való megnézése, pl. Hófehérke gonosz mostohája is nagyon félelmesen van megrajzolva [ergo ronda], mert ha szép lenne, akkor nem is lenne igazán félelmes ^^ és nem érnének el vele kellő hatást... a szépség fogalmáról minimum az ókor óta próbálnak vitatkozni a emberek, de ennek -mindenki láthatja- semmi értelme, egészen egyszerűen azért, mert mindenkinek megvan a szubjektív véleménye, amit nem tesz hamissá/igaztalanná/helytelenné mások eltérő véleménye ^^ szal Konominak félelmes a csúnya bácsi, tehát ellenszenves. Ha másnak nem, akkor másnak nem, nekem igen ^^ de ez alapvetően az én gyengeségem miatt van ^^
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Én általában a rossz oldalon állókat ritkán szoktam szeretni, és a jókat viszonylag nagyon.

Akit nagyon utálok, az a Yu-Gi-Oh-ból Dartz, és néha elegem van Yami Bakurából is. Elnézést minden Yami Bakura fantól, de amit a sorozat utolsó részeiben csinál, nekem az nagyon nem tetszik.

Shin-chan se szeretem. Olyan buta szegénykém, hogy az már fáj... ja meg ronda is, de az már más téma... ::jumph::
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

FayeValentine írta:Én általában a rossz oldalon állókat ritkán szoktam szeretni, és a jókat viszonylag nagyon.

Akit nagyon utálok, az a Yu-Gi-Oh-ból Dartz, és néha elegem van Yami Bakurából is. Elnézést minden Yami Bakura fantól, de amit a sorozat utolsó részeiben csinál, nekem az nagyon nem tetszik.
ejnye nem szereted Yami Bakurát? nálunk itthon kész fanclub van^^"
de azért neked nem kell szeretned! ízlések és pofonok^^ én a YGO-ból senkit se tudok útálni...!^^
FayeValentine írta:Shin-chan se szeretem. Olyan buta szegénykém, hogy az már fáj... ja meg ronda is, de az már más téma... ::jumph::
melyik Shin-chan-t? :weh:
Válasz küldése