Melyik anime vége volt a legmegrázóbb? ~spoilerfest~

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Setike írta: Emléxem Terry mindig a Régi Szépidőket Szájharmónikázta:-Ó gondolj, gondolj néha rám, a sors bár merre hajt,....néked küldöm kedvesem a régi régi dalt...Míly vígan szelte csónakunk a tónak kék vizét, s most Zőgó tenger habja választ tán örökre szét...
Azt imádom..Tényleg azt harmonikázta? Már nem emlékszem..Na mostantól jobban szeretem Terry-t mint eddig^^
Kép
Avatar
Yume
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.05.18. 16:44
Tartózkodási hely: Gödöllő-Pöst

Hozzászólás Szerző: Yume »

Merma írta:Most néztem meg a Kimi ga Nozomu Eien 2. részét...hát durva volt!!!!
Rám sokkoló hatással volt, és rendesen sírógörcs jött rám.
Nézzed még egy kicsit, ez csak egyre rosszabb lesz, főleg amikor Haruka-t mutatják a kórházban a kóma után, és a kezére ráközelítenek, és olyan csobtos, hogy a Nagy Kaszás megírígyelhetné, és a "kislány" arcán akkor is ott ül a mosoly...nos én ezen is sírtam!
Én is mindenkinek csak ajánlani tudom!


to Meroko:Én is imádtam Terry "Granchastert" nagyon, és tényleg azt a számot szájharmónikázta, emléxem amikor ballagtam és felcsendült ez a szám, akkor elsírtam magam!
Fanatikusan szerettem a Candy-t, szerintem mi jó barátnők lennénk! :wink:
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Kimi ga Nozomu Eien.... odaba**ott rendesen a vége.... tökre ki vagyok.... :wc: :computer: :eyes: :wwall: bhaaaaa.... mindenki nézze meg aki valami mély történetet akar.... ::bawl:: :sobsob:
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Először az NGE vágott haza, de az iscsak azé, mert együltömben 12 óra alatt néztem meg, ajánlom mindenkinek ... *zombi*

Másrészt ott volt a : Lain, Saikano, Infinite Ryvius, Gunslinger Girl stb. A Fushigi Yuugi végén sírva röhögtem, hogy merték azt megtenni ...

Meg még ott volt a Vandread, mikor Gasco meghal, vagy a Hack//SIGN.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

nah VÉGRE megjelent a Macross Zero 5. befejező része.... nagyon ütős volt, nagyon szép volt, és az eddíg is gyönyörű korusos zenék most mégjobban feldobták az egész anime hangulatát... a többi Macrossal ellentétben ez nem a repülőkre öszpontosult, hanem a szerelemre, és egy törzs valósággá vált vallására... nagyon jó kis anime volt, hihetetlen stílusos én gyönyörű befejezéssel mind CG mind hangulat szerint is... akinek tetszett ezek közül os valamelyik, azoknak mindenképp ajánlom hogy nézzék meg!

Hoshi no Koe
Bármely másik Macross
Bármelyik Gundam
Saishu Heiki Kanojo
Wonderful Days


5 rész, 1,5 giga...bőven megéri ;)
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nekem anno mint sokaknak a cowboy bebop és az örökzöld berserk..na meg nekem nagyon tetszett és valahogy megfogott az elfen lied záró epizódja.....lehet fújolni:)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Fújjjj... ^^ sztem a Gunslinger Girl bizonyos szinten megrázó volt, legalábbis számomra... de ha nem is megrázó, minimum nagyon furcsa. Így vagyok a Kanonnal is...
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Engem nagyon a DNA*2 és a Video Girl Ai vége fogott meg. Oly szomorú T_T
GAbo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.01.04. 10:33

Hozzászólás Szerző: GAbo »

Nekem a megrázó volt a NGA vége (de inkább a utolsó 10 rész, túl psychésre :? sikerült), aztán a Elfen Lied is nagyon szomorú (és brutális). :cry:
Dékán mondja:
Mindenkinek 1-es de viszont van itt egy névtelen 3-as ZH.
De Tanár úr ,az a javítókulcs.
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

szerintem a Kanon végét elrontották... annyira jó volt, minkor kiderültek a dolgok Ayu-vel kapcsolatban + minden, a 2 szemem kisirtam rajta, erre elrontották 1 heppi enddel... az nem kellett volna, vmi depresszios sötét vég jobban illett volna hozzá, akkor még 1 hétig azon bögtem volna /me mazoista :dirr:
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Nekem pl. a Video Girl Ai, DNAngel és a Lady Oscar befejezése tetszett a legjobban.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

A Berserk meg a Haibane Renmei vége nekem is nagyon odavágott. Cowboy Bebop sorozat vége is eléggé ott volt imho.
Amikor az End of Evangelion-t megnéztem, nemgyengén nyomott hangulatba kerültem. Mondjuk így 2 év múlva visszanézve inkább kissé... hogy is mondjam... "darkosangsty" (by mufurc) volt, mint megrázó, de azért még mindig szeretem az Evát. ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

cowboy bebop-ban a befejezés volt az egyetlen dolog, ami teccett (Ed-t+Ein-t leszámitva). de az nagyon cooool lett. :)
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

A Hotaru no Haka-t, nálam, még semmi nemüti..
De ami megrázott egy kicsit, talán a Kimi ga Nezomu Eien (azt se ma láttam már), és a Shamanic Princess volt ami mostanában...
Kép
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Engem leginkább a Chrno Crusade vége rázott meg enyhén. A végét nehezen bírtam már nézni. De az End of EVA Asukás jelenete sem volt semmi elsőre.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Gankutsuou.

Meg soha egyetlen anime/film/konyv/akarmi nem tett ram ekkora hatast... es egyik utan sem ereztem meg ugy magam, mint egy szakitas utan. ^^;; Megnyugodtam, de kicsit duhos vagyok, es nagyon faj a szivem.

Minden hibajaval (plot hole, a sok talald-ki-magad megoldas, enyhe szetesettseg az utolso reszekben) egyutt is ez egy kulonleges, felelmetesen zsenialis es gyonyoru sorozat. De nem hiszem, hogy a kozeljovoben ujranezem...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Minden hibajaval (plot hole, a sok talald-ki-magad megoldas, enyhe szetesettseg az utolso reszekben) egyutt is ez egy kulonleges, felelmetesen zsenialis es gyonyoru sorozat. De nem hiszem, hogy a kozeljovoben ujranezem...
Egyetértek... tényleg fantasztikus. Azért én még legalább egyszer meg fogom nézni, majd ha lesz időm/erőm rá... na meg ugye hangulatom...
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Legmegrázóbb élményt talán a 3x3 vége jelentette, mert vagy még 3x kellett megnéznem a végét hogy értsem is...

A legjobb élményt meg az Ah! My Goddess OVA anime vége nyújtotta, pontosabban maga az utolsó rész.

Relunx
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Az AIR is mindenkép ide tartozik. Olvastam, hogy szomorú lesz, de azért erre nem számítottam. Gyönyörű lett, nagyon szíven ütött és egyszerre tudtam örülni és sírni... Nem csak a legvége, már az utolsó előtti rész is nagyon szép volt.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Nem tudom magyarul, japánul Saishu heiki kanojo a címe, a főszereplője Chise és Shuu-chan, Chise egy pusztító fegyvert hord a testében... van anime és manga is, remélem tudja vki hogy miről beszélek... na mindegy, nekem akkora csalódás volt a vége hogy csak na! Ilyen értelmetlen és zavaros befejezést még sehol se láttam... :cry:
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Most fejeztem be a Tactics-ot, és hát annak a vége is eléggé megrázott.
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Ainariel-hime írta:Nem tudom magyarul, japánul Saishu heiki kanojo a címe, a főszereplője Chise és Shuu-chan, Chise egy pusztító fegyvert hord a testében... van anime és manga is, remélem tudja vki hogy miről beszélek... na mindegy, nekem akkora csalódás volt a vége hogy csak na! Ilyen értelmetlen és zavaros befejezést még sehol se láttam... :cry:
Teljesen egyetértek. Nem tudtam hova tenni a végét. Ott ültem a képernyő előtt sokkos állapotban és nem tudtam mit is kéne csinálni. Mai napig nem vagyok tisztába egy-két dologgal. :weh:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Hát, kicsit tényleg érdekes volt a vége ^^''''''''''''''''' She the ultimate weapon, ha nem tévedek az angol címe...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Paranoia Agent.
Itt az Aoin találtam meg a leírást, és elkezdtem nézni...hát nem volt olyan megrázó, inkább érdekes, és a végén össze kellett szedni az államat.^^"
Csak az a gond, hogy az egyik haverom jövőhéten fejezi be ( én mutattam neki ezt az animét :-P ) és nem tudom kivel megbeszélni...én olyan vagyok, ha végignézek egy animét, ha értem a végét, ha nem, meg kell valakivel beszélnem. :dirr:
Mondjuk itt amikor kiderült a végefelé pár dolog, kicsit megrázó/meglepő volt...ez az anime is olyan EVAs, már csak a karakterek miatt is. :roll:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

FMA! Még mindig nem tértem magamhoz a végétől.
Kép
Válasz küldése