CLAMP mangák^^

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

tudna valaki Fye-os képeket berakni?:P
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

K@e-chan írta:tudna valaki Fye-os képeket berakni?:P
...www.google.com...
Amúgy khm rákerestem a Suki Dakara Suki-re. A történetre kíváncsi vok, szal majd megpróbálom elolvasni. Viszont, és ezért ne kövezzetek meg, de így még én is tudok rajzolni. ^^""""""""""""""""""""""""""""""""""""" A főszereplő lányt pasinak néztem. ^^""""""""""
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Sister Tenshi írta: ...www.google.com...
megpróbáltam már... de csak 3 képet találtam róla... ;_;
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta: Amúgy khm rákerestem a Suki Dakara Suki-re. A történetre kíváncsi vok, szal majd megpróbálom elolvasni. Viszont, és ezért ne kövezzetek meg, de így még én is tudok rajzolni. ^^""""""""""""""""""""""""""""""""""""" A főszereplő lányt pasinak néztem. ^^""""""""""
Nem láttam manga f/f képet, csak az artbook-ból színeseket, de szerintem teljesen jók. Külön tetszik a pasztelszín benne.

Fye-képek témához: ne csak Fye nevét írd be, hanem a Tsubasát is =) Nekem egy csomó képet kiad. (Egyébként a legszebb nagy szkenek persze a Minitokyo-n vannak, de ugye a kasztrendszer... vmit vmiért =/).
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:Viszont, és ezért ne kövezzetek meg, de így még én is tudok rajzolni. ^^""""""""""""""""""""""""""""""""""""" A főszereplő lányt pasinak néztem. ^^""""""""""
A rajzolás nekem első ránézére nagyon nem jött be, de olyan édi fejek vannak benne néha XD A főszereplő csajt meg én is pasinak néztem, az első kötetet azért vettem meg, mert egy shounen-ai rajongó barátosnémnak (Szveti^^") biztos tetszene.. Aztán másnap a buszon unatkozva elolvastam az első kötetet és muszáj volt megvennem a másik kettőt is^^"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Elgondolkodom néha, hogy írtó kevés CLAMP mangát olvastam. ^^" Az egyetlen, amit tényleg végig, az a CCS, az nagyon tetszett. Leszámítva a Rika x Tanár dolgot, attól továbbra is rosszul vagyok. ^^"
És találtam múltkor mirc-en Angelic Layer-t, szal azt is pótolom majd. ^^ Nagyon eltér amúgy az animétől? Vagy ez se annyira?
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta: És találtam múltkor mirc-en Angelic Layer-t, szal azt is pótolom majd. ^^ Nagyon eltér amúgy az animétől? Vagy ez se annyira?
Hátöö... egy kötetet olvastam, a negyediket. A legnagyobb változás az volt, hogy a mama nem tolókocsis (viszont akkor az egész értelme veszik sztem a sorozatnak, hiszen az volt a lényege...). Na mind1. Mondjuk az AL sose volt a borzasztó nagy Clamp kedvenceim között...

Ami szerintem mangában nagyon jó, az a Tokyo Babylon (minden tekintetben az egyik legjobb), és a Sakura. Az MKR-t nem olvastam végig, de szép, és lehet, hogy a történet se rossz. A Clover meg eyecandy, de ott kifújt (semmi értelmes története nincs, csak kakkoi rajzok, a fanoknak). Eyecandy-nek viszont első osztályú, mert teljesen művészi. Az X meg jó, jó, de nincs vége, úgyhogy arról még nem nyilatkozom...

Amit olvastam, az még a Nijuu Mensou ni onegai. Eléggé fájdalmas ^^" Aranyos, meg minden (de mintha nem az én korosztályomnak szánták volna...? ^^"), de annyira nem nagy szám. Viszont vannak benne crossoverek =D.

---

Ami meg a RikaxSensei dolgot illeti a CCS-ben... nézd. Ez Clamp. Tessék rá felkészülni, hogy igen, vannak benne akár ilyen dolgok is =). Másodszor is, azért Rika elég komolynak van benne megcsinálva, már most úgy viselkedik mint egy 20 éves megfontolt nő. Az más kérdés, hogy bárhonnan nézzük, akkor is pedofília, dehát istenem. Ez Clamp ^^ kész. Mellesleg meg simán meg lehet mutatni ezt (akár az animét is) tizenegy-tizenöt éveseknek, mert egyszerűen az ember akkora korában még nem érti, nem fogja ezeket. Csak az idősebbnek tűnnek fel az ilyen utalgatások. (És ez vonatkozik ShaolanxYukito érzelmére is, bár az talán tényleg kicsit jobban kilóg, de Japánban egyáltalán nem).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MaKo 2005.05.28. 20:31-kor.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:Amit olvastam, az még a Nijuu Mensou ni onegai. Eléggé fájdalmas ^^" Aranyos, meg minden (de mintha nem az én korosztályomnak szánták volna...? ^^"), de annyira nem nagy szám. Viszont vannak benne crossoverek =D.
Az amúgy miről szól? ^^;; Mert a CLAMPAZARon vannak belőle számok (vagyis van belőle anime^^), és azok nem rosszak, csak még nem is futottam bele semmilyen formában^^;;
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: Az amúgy miről szól? ^^;; Mert a CLAMPAZARon vannak belőle számok (vagyis van belőle anime^^), és azok nem rosszak, csak még nem is futottam bele semmilyen formában^^;;
Huh, hát van az X-ben felnőttkén szereplő, a Clamp Campus Detectiv (ez a címe egyáltalán? Asszem ^^") mangában pedig gyerekként szereplő három csávó. Ezek közül a rövid fekete hajú történetét meséli el, mikor még gyerek volt. Két anyja van (igen, kettő xD), akik folyton kérnek tőle dolgokat, hogy lopja el nekik, ezért álarcban rohangászik a városban, és mindenféle dolgokat lopkod. Összebarátkozik egy kislánnyal is, aki véletlen megtudja, hogy ő kicsoda igazából. Aztán a második kötet végére lerajzolják őket húsz év múlva (xDD), hogy összeházasodnak, stb. Szóval aranyos^_^.

(Egyébként nekem első ránézésre ilyen főpróba volt a TB-re, ugyanis az iskolaorvos (asszem ^^") teljesen Seishiroura hasonlít, azzal a különbséggel, hogy nem gonosz. A kissrác meg totál Subaru 10 éves kiadásban, szóval rettentő aranyos =).
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Köszi! :) Azt hiszem, ezt megkeresem, és elolvasom :) Székségem van ilyen aranyos történetekre, hogy nyugtassam magam...
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

elolvastam a Wisht magyarul^^ nagyon megfogott^^ (gratula annak aki lefordította^^) Koryu nagyon komoly(talan) egy alaknak tűnik...^^; de nekem nagyon bejön......; Kohaku pedig ez a kis kawaii mozgós személy >_________> <_________< Suichiro pedig az a "macsó, nem nyitom ki számat, de helyes vagyok" típushoz tartozik^^""""""
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Ismeri valaki a Kobato-t? Ha minden igaz, ez vmi novi új CLAMP manga (természetesen megint vmi crossover-AU-féle - komolyan, van még bőr azon a rókán, banyák? :D), de én is még csak a nevével találkoztam (állítólag kawaii CCS-szerű szereplők és plüssállatok vannak benne XD), majd megpróbálok utánanézni, de érdekelne, h. más hallott-e már róla. :)
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Most nem azért, de... itt is, meg máshol is azt írják, hogy pedig ezt is Mokona rajzolta... vagy én értem, félre de sztem nem. -.- *sztem randa, sajnálom, nemcsak a régihez képest, hanem úgy álltalában... imho*
http://clampno.lumiere.free.fr/# Itt fordítják, legalábbis remélem, hogy azt töltöm. Iszonyat lassan jön le. <.< A linkeknél meg találtok fansite-ot. Gallériával, meg mindennel. ... Icchan neje... >.< *megint el van tévedve*. A csaj hajszíne meg a haja tetszik amúgy. Majd ha lejött, remélem, hogy egyálltalán leér és elolvastam, akkor nyilatkozom.
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Sister Tenshi írta:Most nem azért, de... itt is, meg máshol is azt írják, hogy pedig ezt is Mokona rajzolta... vagy én értem, félre de sztem nem. -.- *sztem randa, sajnálom, nemcsak a régihez képest, hanem úgy álltalában... imho*
http://clampno.lumiere.free.fr/# Itt fordítják, legalábbis remélem, hogy azt töltöm
Köszi! Letöltöm én is, kíváncsi vagyok rá. :) A főszereplő csaj meg tényleg tiszta Sakura.. XD ^^
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta: http://clampno.lumiere.free.fr/# Itt fordítják, legalábbis remélem, hogy azt töltöm. Iszonyat lassan jön le. <.< A linkeknél meg találtok fansite-ot. Gallériával, meg mindennel. ... Icchan neje... >.< *megint el van tévedve*. A csaj hajszíne meg a haja tetszik amúgy. Majd ha lejött, remélem, hogy egyálltalán leér és elolvastam, akkor nyilatkozom.
Most lehet, hogy én vagyok vak, de szerintem attól még hogy a Kobato-t Apapa rajzolta, miért ne lehetne, hogy a Tsubasát nem ő? O_o Ez két tök külön manga... Bár az artworkjuk néhol eléggé hasonló... de őszintén, a fene tudja. Én azt olvastam, hogy Mokona mostanában nem rajzol, csak a többiek - de lehet, hogy mégse. Fogalmam sincs ^^. És sztem ezt nem is lehet igazán kideríteni, hacsak nem vagy a puszipajtásuk =/ Mondjuk a sztorijának a leírását elolvastam, és nem igazán keltette fel az érdeklődésemet ^^" Mellesleg is csodálatos, még egy manga, amibe belekezdtek csak úgy, aztán győzzük kivárni a végét. Ahelyett, hogy befejeznék a RÉGI projectjeiket... (igen, igen, IGEN, ÉN AZ X-RE GONDOLOK A FENE EGYE MEG >_______>). Azt pedig, hogy a pénzért csinálják - már így is degeszre keresték magukat, megvehetnék fél Japánt, nem értem minek csinálják. Fejezzék be a régieket, de lehetőleg a Tsubasát mindenképpen (mert kár lenne elrontani)... Ha már az X-et úgyse fejezik be (biztos "nincs ihlet, ahh"... >_<).

A nevekkel kapcsolatban: mostanában ha jól láttam cserélgetni kezdték a neveiket, úgyhogy már a fene tudja ki kicsoda (<_>).

(EZT meg meg se láttam ugye... <_____<)...
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

X-el kapcsolatban nézzetek át az Animés X/1999 topicba... >_>'''
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ki az a Chiho és Chise? O.o Vagy most szerepelnek először? Mindenesetre első két fejezetet elolvastam, eddig senkivel semmi bajom (ha leszámítjuk, hogy szegény Kobato egyelőre egy HikaruSakura sablon karakter) kivéve a kutyával. Azok az über-rondagonosz szörny képek, amit gondolom poénnak szántak, sztem 1. egyáltalán nem viccesek 2. rém erőltetett... sztem az gész figura elég gáz... na mindegy. Amúgy a szokásos dolgokon kívül egyelőre semmi bajom vele, kíváncsian olvasom tovább.
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Maron írta:Egy gyors kérdés:
A "Dimensional Witch" megfelelője amúgy mi japánul - ha jól emlékszem, vmi "mahou no..."?
Tudom, h. régi kérdés, de pont most találkoztam vele: "Jigen no Majou". ^^
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Arashi írta:Tudom, h. régi kérdés, de pont most találkoztam vele: "Jigen no Majou". ^^
Thanx ::jbow::
Kép
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Ha CLAMP, akkor X!!! Imádom!!! De olvastam a Chobitsot és a Wish-t is...azok se rosszak. ^^
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Kira-chan írta:Ha CLAMP, akkor X!!! Imádom!!! De olvastam a Chobitsot és a Wish-t is...azok se rosszak. ^^
sztem CLAMP mangáinak 90%-ka jó^^
Avatar
Cathreen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.21. 22:15
Tartózkodási hely: Central Headquarters

Hozzászólás Szerző: Cathreen »

K@e-chan írta:sztem CLAMP mangáinak 90%-ka jó^^
Jah ^^ Csak az X-et folytathatnák már :roll:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

az X-et még nem olvastam... linked van ahonnan le lehetne tölteni?
eddig amit olvastam azok jók voltak ;) (pl: Wish, Chobits, TB, TRC, stb....)
Avatar
Cathreen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.21. 22:15
Tartózkodási hely: Central Headquarters

Hozzászólás Szerző: Cathreen »

K@e-chan írta:az X-et még nem olvastam... linked van ahonnan le lehetne tölteni?
Animehq ftp-nme föntvan vol 13-ig, a többit meg nézd g DCvel sztem.
Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Az X-1999 mangát befejezetlenül hagyták, mert az egyik rajzoló kénytelen volt kilépni a csapatból a keze miatt, s már nem igazán tud rajzolni. Tehát 18-20 kötet körülig van. Több nincs és állítólag nem is lesz.
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Válasz küldése