Gungrave

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Gungrave

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Hm nem láttam topcot erre az animra, remélem...Szóval egyike a nagy kedvenceimenek. Az első epizód alapján egy gagyi scifi animenak tünt és majdnem abbahagytam a nézését. Szerencsére nem bántam meg hogy tovább néztem. Ez egy fantasztikus romantikus/mafiózós/scifi történet, gyönyörú grafikával. Minden a megfelelő arányokban található meg benne; bár mondjuk ecchi meg poén rajongóknak nem ez az álom anime. ;) Ami jó benne , hogya story letisztült, és minden szál le van vezetve. Van mondanivaló, de nincs túlbonyolítva a dolog. Nem marad benned az a "most mi a fene van?" érzés, mint egyes komolyabb hangvételű animéknél... Szóval ez az anime közel áll a tökéleteshez szerintem. A végén talán kissé sok a nosztalgia, meg az emberek néha fölösleges szenvednek a saját hülyeségük miatt, ami a sorozat közepe felé kissé felidegesített, de amúgy mindenkinek csak ajánlani tudom.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Nekem is nagyon tetszett, örök kedvenckéént szerepel a listán :)
Amkor először végignéztem az volt az első gondolatom, hogy "ez olyan mint a hellsing, csak a főhős néha komolyabban megsérül, és nincsenek idegesítő elvarratlan szálak.

A legjobb ebben az anime-ban sztem a hűség eszméjének bemutatása volt...ahogy Brandon (Blandon :P) örlődik a barátja és a szervezet iránti hűség között. (sztem az egész zombi dolog azért kellett, hogy ezt az örlődést még hosszabb távon bemutathassák...mutatnak valakit aki a síron túl is hűséges)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Blandon Heato :lol: :lol: :lol:

Amúgy a jelenet mikor Harry benyomja a pisztoly a szemüvegébe aztán elsüti, mire Brandon átesik a lift üvegablakán és a mélybe zuhan sztem fergeteges. Tuti kivégzési módszer...persze szívás ha újra lehet éleszteni valakit...
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

No igen, eléggé érthető volt a meglepetése Bloddy Harry-nek, amikor kiderült , hogy mégsem sikerült teljesen a dolog... egyébként amikor zuhant volt egy elég erős cowboy beebop feelingje (persze csak a képhatásnak)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Nagyszerű maffiasztori, szépen végigvezetve a karakterek ranglétramászásán/fejlődésén keresztül. Valamelyest szomorú szerelmi szállal, barátsággal. Szerény véleményem szerint azért egy kissé fölüsleges volt, egy kissé túljátszott volt Brandon Heat zombivá változása, anélkül is le lehetett volna zárni a sztorit, egy másfajta fordulattal. De ez csak személyes kötözködésem, mert nálam az egész hangulatát tönkrevágta a zombik ily masszív használata, főleg, hogy gyak minden "katonának" parancsba lett adva, hogy alá kell vetnie magát az átváltozásnak. Dehát whatever ... Ízlések és pofonok.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Én úgy éreztem, hogy a készítők ezzel akarták kifejezni Harry "földöntúli" hatalomvágyát, és Brandon hűségét. Harry mindent akar, az erkölcs és a természet törvényein túl is, Brandon pedig hűséges, a síron túl is :)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

Fenyx írta:Én úgy éreztem, hogy a készítők ezzel akarták kifejezni Harry "földöntúli" hatalomvágyát, és Brandon hűségét. Harry mindent akar, az erkölcs és a természet törvényein túl is, Brandon pedig hűséges, a síron túl is :)
Nemnem, a készítöknek azért kellet belevinni a zombis vonalat, mert a játék amiböl készült szinte csak azt tartalmazta:)
habár nekem se nagyon tetszett, eléggé más volt a hangulata, amikor ezzel foglalkoztak, de enélkül nem lett volna az utolsó rész olyan amilyen, ha teljesen kihagyják éshát így lehet inkább megérte
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Roderick írta:Nemnem, a készítöknek azért kellet belevinni a zombis vonalat, mert a játék amiböl készült szinte csak azt tartalmazta:)
habár nekem se nagyon tetszett, eléggé más volt a hangulata, amikor ezzel foglalkoztak, de enélkül nem lett volna az utolsó rész olyan amilyen, ha teljesen kihagyják éshát így lehet inkább megérte
Jaaah ok ezt nem tudtam ^^...azért egész ügyesen belemagyaráztam nem??? Nem? Nem baj akkor is belemagyaráztam :P :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Fenyx írta: Jaaah ok ezt nem tudtam ^^...azért egész ügyesen belemagyaráztam nem??? Nem? Nem baj akkor is belemagyaráztam :P :D
Ha nem "beszélgettünk" volna már korábban, azt hinném, hogy irodalom szakos hallgató vagy ... :D

Amúgy meg ha utalni kellet a game-re ( ja hogy ilyen is volt ... ), akkor végül is értem a zombis részt ... Whatever ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Hm hát igen utánanéztem ez ténylg egy game volt eredetileg. Fure de nekem annyira tetszett a sztori, hogy eszembe sem jutott ez egy játék alapján készült. A scifi beütés nekem az elején nem tetszett, majdnem abba is hagytam a sorozatot. De a sorozat folyamán jól beleszövődött a mafia sztoriba sztem. Plus ha Brandont nem éllesztik fel a végén és nem számol le a többiekkel, akkor..izé..az egésznek elég lapos lett volna a vége. Fura volt látni, hogy jófej emberek milyen szörnyetegekké változtak. Lehet mindenkinek bűntudata volt Brandon miatt, csak nem tudtak kiszállni a mókuskerékből, míg meg nem haltak. Amúgy tőlem ez az egész mafia, a család mindenek előtt, hűség, de hátbadöföm a hatalomért ha kell dolog elég távol áll, de ezt a sorozatot bírtam nagyon. Meghát a kiscsajszinak is találkozni kellett Brandonnal, hogy megtudja az igazat, meg egyáltalán életben maradjon, tehát ez a zombis dolog sztem nem volt olyan rossz, feldobta a sorozatot.

-------
Fenyx írta:Amkor először végignéztem az volt az első gondolatom, hogy "ez olyan mint a hellsing, csak a főhős néha komolyabban megsérül, és nincsenek idegesítő elvarratlan szálak.
Ez milyen fura, én imádom a Gungravet, de a Hellsinget ki nem állhatom. Te meg azt mondod, azért is tetszett , mert hasonlít a Hellsingre. Hehe milyen fura dolog az emberi ízlés, én nem tudok rajta kiigazodni. XD
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Nagyjából minden elhangzott, amit össze tudtam volna hebegni a sorozatról, best anime EVAR, talán még túlzásoktól mentesen is. :dirr: Ja, és az első rész katasztrofálisan rossz. :dirr:
Avatar
BeyondTheGrave
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.12.26. 12:25

Hozzászólás Szerző: BeyondTheGrave »

Látom ez a topic halott. Kár érte :(. Nekem is az egyik kedvenc sorozatom. :thumb:
Like a true nature's child
I was born, born to be wild!
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Hát én elég sokáig hadilábon áltam ezzel az anime-val mivel alapjában véve rajongok a gengszter történetekért és játékokért de valahogy nem vitt rá a lélek hogy megnézzem(ha tudnám miért...)de végülis neki vágtam és megkell mondjam ha nem olvastam volna előtte az Aoi-s ismertetőt el nem tudtam volna képzelni hogy ez egy gengszter anime(eléggé Berserk-hez hasonló kezdés)de aztán az első 4 rész után azonnal a rabja lettem.Nem a kiemelkedő grafika vagy a látványos harcok(de jól megkomponáltak) hanem a jól felépített történet és karakterek voltak azok amik nagyon megfogtak.Brandon és Harry karaktere mint Spike és Vicious a szindikátus előtt,alatt és után egyfajta Cowboy Bebop előzményekként is fellehet fogni(bár komolyabb eltérések azért vannak pl.itt a konfliktus nem egy nő miatt robban ki:nem félre érteni^^').De a mellékszereplők is rendesen kivannak dolgozva(személyes kedvenc Bear és Bunji)és ami nagyon tetszett hogy a szereplők öregednek és ennek szemmel látható jelei is vannak.Kedvenc jelenetem a liftes az annyira jól megvan csinálva ahogy a lif két részre van "felosztva"-az egyik világos a másik meg sötét,árnyékos-és akkor egyik részen ugye ott áll Brandon másikon Harry(gondolom nem kell mondanom melyik oldalon ki áll) középen pedig a rész határán ott a pisztoly.Ez annyira jól szimbolizált szinte az egész anime lényegét,zseniális húzás volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sai 2006.07.17. 14:12-kor.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sai írta:Brandon és Harry karaktere mint Spike és Vicious a szindikátus előtt,alatt és után egyfajta Cowboy Bebop előzményekként is fellehet fogni(bár komolyabb eltérések azért vannak pl.itt a konfliktus nem egy nő miatt robban ki:nem félre érteni^^').
Jól van, most már nem érzem olyan egyedül magam. xD Mármint, ez nekem is feltűnt, szerintem sok a párhuzam - persze, nem feleltethetőek meg a karakterek egymásnak, ahhoz túl sok a különbség (nameg a szerepek is felcserélődnek útközben), de az alapkonfliktus szerintem teljesen jól ott van (érdekes is, hogy Brandon halála után Harry kimondja azt, amit Vicious nem tudott kimondani annak idején).
Sai írta:Kedvenc jelenetem a liftes az annyira jól megvan csinálva ahogy a lif két részre van "felosztva"-az egyik világos a másik meg sötét,árnyékos-és akkor egyik részen ugye ott áll Brandon másikon Harry(gondolom nem kell mondanom melyik kicsoda) középen pedig a rész határán ott a pisztoly
Az az egész epizód zseniális... nem csak a liftjelenetben van meg ez a szimbolika, hanem végig... a ruhák (fekete/fehé), a testbeszéd/egyebek (Brandonnak ebben a részben többször is bevillan a baloldali szemüveglencséje), a gyerekek (pl mikor az árvaházban játékból lelövik egymást), stb. Meg persze ott a fantasztikus rendezés és a zene... Ez az egyik legjobb anime-epizód, amit valaha láttam. (Ennyire filmszerű animét pedig még soha nem láttam...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

érdekes is, hogy Brandon halála után Harry kimondja azt, amit Vicious nem tudott kimondani annak idején).
Itt most pontosan mire is gondolsz?Csak mert rég láttam már aztán már nem teljesen tiszták a dolgok.
Az az egész epizód zseniális... nem csak a liftjelenetben van meg ez a szimbolika, hanem végig... a ruhák (fekete/fehé), a testbeszéd/egyebek (Brandonnak ebben a részben többször is bevillan a baloldali szemüveglencséje), a gyerekek (pl mikor az árvaházban játékból lelövik egymást), stb. Meg persze ott a fantasztikus rendezés és a zene... ennyire filmszerű animét még soha nem láttam
Na igen a ruhák is érdekes ellentétet mutatnak bár a testbeszédre nem figyeltem annyira de az árvaházas jelenetekre még nagyjából emlékszem.Hát igen a rendezés szerintem is zseniális főleg az utolsó rész ami nagyon jóra sikeredett és egy tökéletes lezárást sikerült csinálni ehez a remek anime-hez.Egyetlen szépséghibája talán csak az a kis hullámvölgy a zombikkal de mint tudjuk nincs tökéletes anime.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sai írta:Itt most pontosan mire is gondolsz?Csak mert rég láttam már aztán már nem teljesen tiszták a dolgok.
Amikor a 15. (? asszem) részben Harry megöli azt a báros fickót, aki kidobta az alkalmazottját. Ugye először megkérdezi a srácot, hogy utálja-e a főnökét, és amikor az bólint, akkor bemegy és megöli. Srác erre kiborul, Harry meg csak áll, hogy "Most mit sírsz, nem azt mondtad, hogy gyűlölöd?" Aztán a helyükre ugranak nála a dolgok, és ő is sírni kezd, hogy "Ő árult el engem, ezért öltem meg! Azt a vén szivart választotta helyettem! Hogyan is bocsáthatnék meg neki?" Nekem mindig úgy jött át, hogy Viciousnél is valami hasonló volt a probléma, dehát jó Bebop-szokás szerint ő is túl profin söpri az ilyen dolgokat a lelki szőnyege alá ahelyett, hogy szembenézne velük...

Amúgy engem a Gungrave-ben nem is a zombik zavartak (sőt, az sztem még jó ötlet is, gengszterek és zombik :D), hanem a Superiorok... sz'al, az olyan wtf volt, nem jó értelemben. Nem igazán lehetett őket komolyan venni... de mondjuk hálistennek a rendezés ezt is megoldotta valahogy.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Mufurc ismertetője alapján elkezett érdekelni a sorozat, túl vagyok az első részen
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Ja így már értem és szvsz ez azért van mert azért Brandon és Harry régebb óta ismerték egymást mint Spike és Vicious-akinek szerintem a büszkesége sem engedett volna egy ilyesfajta kitörést-és ez a felismerés hogy milyen könnyen megölte a legjobb barátját csak akkor tudatosult benne igazán, hisz addig a részig még építgette a jövőjét és miután elérte amit akart akkor esett csak le neki hogy hova vezetett a hatalomvágya(hisz Brandonra is ugye úgy tekintett akkor mint egy potenciális veszélyforrás céljai elérésében)
A superiorok...nos igen mert mondjuk az még jó volt ahogy Bunji és Brandon vált válnak vetve harcolnak az lenne a kalapos tag és zombi társai ellen de amikor már a komolyabb szereplőkből is-ugye Lee,Poundmax,Bear-valahogy valóban egy kicsit komolytalanabbá vált a dolog leszámítva talán Bunjit mert végülis az ő külsején nem történt változás.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sai írta:Ja így már értem és szvsz ez azért van mert azért Brandon és Harry régebb óta ismerték egymást mint Spike és Vicious-akinek szerintem a büszkesége sem engedett volna egy ilyesfajta kitörést-
Maa, azt nem tudni, hogy Spike-ék mióta ismerik egymást... akár még az is lehet, hogy ugyanígy együtt nőttek fel (épp elég jól ismerik és "érzik" egymást ahhoz, hogy ezt a lehetőséget se lehessen kizárni). Náluk sztem inkább az volt a gond, hogy a mindenféle érzelmi és egyéb gátak miatt nem tudtak se normálisan kommunikálni egymással, se szembenézni a saját tévedéseikkel és hibáikkal. :/ (idióta macsók, kevesebb tesztoszteronnal könnyebb lett volna -_-)

Ami Harryt illeti, ja, szerintem is valamiféle késleltetett reakcióról volt szó... Szerintem addig a pontig nem is esett le neki, hogy mit csinált. Afféle "megöltem mert ellenem fordult és ezért dühös voltam rá, mi ezzel a gond." (jellemző, ő se próbált meg normálisan beszélni erről Brandonnal) Aztán mikor kvázi kívülállóként került egy hasonló szituációba, bekattant neki, hogy mit is csinált és milyen árat fizet érte.
Sai írta:ugye Lee,Poundmax,Bear-valahogy valóban egy kicsit komolytalanabbá vált a dolog leszámítva talán Bunjit mert végülis az ő külsején nem történt változás.
Jah, Bunji még belefért, és szerintem valamennyire Lee is... de Bob és Bear elég gáz volt. :/ (Főleg Bear, aki az egyik legkúlosabb karakter az egész történetben. :cry: ) Végig attól féltem, hogy netán Harry is csinált magával valamit, de hál'istennek nem. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Maa, azt nem tudni, hogy Spike-ék mióta ismerik egymást... akár még az is lehet, hogy ugyanígy együtt nőttek fel
Csak azért gondoltam mert ha jól emlékszem volt egy utalás arra hogy Spike vitte be anno Vicious-t a szindikátusba bár végülis valóban nem elképzelhetetlen a dolog.
Főleg Bear, aki az egyik legkúlosabb karakter az egész történetben.
Na igen bár az elején még reménykedtem hogy hátha csak szimplán a katana-val fog nyomulni mondjuk igaz hogy az már alapból furcsa volt ahogy megfogta Brandon ütését.
Végig attól féltem, hogy netán Harry is csinált magával valamit, de hál'istennek nem. xD
Akkor vágtam volna le az áramot a gépről^^'
Egyébként szerintem is nagyon komoly karakter bár a gondolkodás módja egy kicsit "furcs".Szal. ugye Harry-vel nem szimpatizál(legalábbis ha jól emlékszem)mégis mellette áll és akár még Brandon-al is végez ha kéri ellenben Big Daddy-vel akinek a kedvéért végzett a legjobb barátjával(jó persze ott az első számú szabály vagyis az áruloknak egyetlen dolog jár:halál)de érdekes módon amikor Harry hatalomra kerül vagy akar kerülni akkor nem támogatja őt(ha jól emlékszem)bár igaz hogy akkoriban már a lánya már Harry-vel járt(vagy már a felesége is volt)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sai írta:Csak azért gondoltam mert ha jól emlékszem volt egy utalás arra hogy Spike vitte be anno Vicious-t a szindikátusba
Izé, semmi ilyen utalás nem volt, csak annyi, hogy Mao mindkettejük patrónusa volt, és sokkal tartoztak neki. De hogy Mao honnan szedte őket össze, arról egy szó sem esett.

Ontopic (xD): Bear iirc inkább csak félt kicsit Harrytől az elején, látta, hogy egy nagyon ambiciózus és könyörtelen emberről van szó. De a kettejük szövetségét leginkább az pecsételte meg, hogy Harry elkezdett Cherie-vel járni (ami nagyon, nagyon nem volt véletlen...). Aztán mikor Harry megkérte tőle Cherie kezét, akkor "állt át" Bear végleg Harry oldalára. Btw, ez az egész Cherie-ügy egy zseniális húzás volt Harrytől, főleg hogy ha jól emlékszem, egyszer sem zsarolta meg Beart a lányával... egyszerűen csak tudta jól, hogy ha Cherie vele van, Bear bármit meg fog tenni érte, vagyis Cherie-ért.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

De a kettejük szövetségét leginkább az pecsételte meg, hogy Harry elkezdett Cherie-vel járni (ami nagyon, nagyon nem volt véletlen...).
Szerintem akkor még lett volna esélye Harry-vel szemben(még nem volt akkora hatalma és a lánya sem kötődött hozzá annyira)és még ha jól emékszem ilyenkor még Big Daddy volt hatalmon.Az más kérdés hogyha nyíltan Harry-vel szembe fordul akkor ő is arra sorsra juthat mint a barátja.
Aztán mikor Harry megkérte tőle Cherie kezét, akkor "állt át" Bear végleg Harry oldalára
Na itt már végképp nem tehetett volna semmit.
Btw, ez az egész Cherie-ügy egy zseniális húzás volt Harrytől, főleg hogy ha jól emlékszem, egyszer sem zsarolta meg Beart a lányával... egyszerűen csak tudta jól, hogy ha Cherie vele van, Bear bármit meg fog tenni érte, vagyis Cherie-ért.
Igaz de azért az sem volt semmi ahogy Lee-t maga mellé állította és azzal együtt ugye automatikusan Poundmax-ot.Bunji-ban némileg csalódtam mert szvsz elég könnyen hagyta magát manipulálni(jó persze ismerve Harry-t)és azért Brandon közelebb állt hozzá mint Harry meghát azért pont az árulná el őt aki gyakorlatilag gyökeresen megváltoztatta és akitől ezt az egész árulásos dolgot úgy mond "megtanulta"?Bár mondjuk Bunji büszkesége is rájátszott a dologra(mert ugye a végefelé már eléggé másodhegedűsnek érezte magát+ az a pofon)de tőle azért nem ezt vártam volna.
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Csak egy szó: ZSENIÁLIS.
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Megnéztem asorozatot, és nagyon tetszett. Félve kezdtem neki, mert egy ismerősöm pár rész után félretette, mivelhogy unalmas ( probléma hogy akciósorozatot várt volna :)). Számomra nagyon helyén volt az egész, jó kis maffiatörténet, ha ezt tudom hamarabb ráugrok :)

Csatlakoznék a superior-ellenesekhez... hát amikor megláttam a helikopteres Bobot igencsak felhördültem. Lee miatt sajnálkoztam, mert amíg teljesen át nem alakult, adig tetszetős képessége volt, de utána röhejes. Bear meg... kár hogy elrontották számomra ezzel, mert nagyon bírtam (a kedvencem részem, amikor a barátja elárulja a családot, és engedelmeskedni kéne az Iron Lawnak.)

Harry sorsa elég tragikus azért. Végig küzd, mindent és mindenkit tönkretesz, azért hogy hatalomhoz jusson, amit arra akar használni, hogy szabad lehessen - és igazából addig volt szabad, míg nem kezdett el küzdeni érte...

(És Rövidhajú Brandon, és Grave nagyon bishi :D)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Végignéztem pár héttel ezelőtt nekem nagyon tetszett, be is került a kedvenceim közé :D
mit is mondjak róla? már jól kibeszéltétek előttem
nekem sem tetszett, hogy Bear Walken-ből superior lett, ezzel sztem lealacsonyították a a kraktert, nekem pl szimpatikus volt az elejétől fogva, Lee is elég fura volt pókfomában, no meg Bob-ról ne is beszéljünk, de viszont Bunjinak jó képességet kapott, az tetszett az a harc nagyon.
Amúgy sztem ez az egyik legdrámaibb anime, minden rész nagyon jó, jók a karakterek, imádom a gengsztereket, nagyon jól össze lett rakva a sorozat. A zenéje is marha jó :D
és sztem a liftes jelenet volt a legdurvább, tényleg nagyon jól kifejezte Brandon és Harry kapcsolatát
negatívumokat is hozzunk fel: sztem nem kellett volna telepakolni az animét szörnyekkel :P az egy dolog, hogy hülye game-ről készült az anime
Kép
Válasz küldése