Final Fantasy VII - Advent Children

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Final Fantasy VII - Advent Children

Hozzászólás Szerző: Tryst »

Tudom ez a film nem igazán anime, de mivel a Final Fantasy sorozatot olyan sokan szeretik az animések között, úgy gondolom, egy topikot megérdemel. Főleg, h már letölthető a DVD ripp is. :)

http://www.mininova.org/tor/109041
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

juhíííííííííííííííííííí :D én szeretni final én szeretni Final ::daisuki:: !!! a hetes naggyon cooooooooooooool :cool: sirály grafika vagy mi...! ezért miszeressük :D igaz játékben én csak a nyolcasat meg a 9-eset ismerem... :roll:
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Nyaaaaaaaa!!! Advent Children!!! Iszonyatosan coooooooool :D ...lehet :-P !!! Mikor fogják magyar mozikban játszani?....már ha fogják.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nekem nagyon tetszett *-* Hihetetlenül látványos volt. Mondjuk az elég röhelyes volt, hogy Red XIII-nak csak 1 mondatnyi szövege volt ^^" Na mind1. Készül egyébként magyar feliratos verzió is!
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Hoc....szedni....leeeee *droool
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Oh Hoc!!! Ugye fel akartad velem venni a kapcsolatot miután megszerezted?! ^____^ :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Magyar mozikban nem lesz,de Velencében meglehetett volna nézni.

Tegnap én is megnéztem a filmet,minden szereplő nagyon szimpatikus.Főleg KadajRufus:D

Magyar feliratnál megvárom a tesómét:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elhaym 2005.09.13. 17:21-kor.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Hol a fenében nézted meeeeeeeg??? :cry:
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Én nem itt találtam rá, de már legalább töltődik ::jthrill:: A bemutatók alapján nagyon teccik és ilyen hozzászólások után, asszem nem fogok benne csalódni ::hehe::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

1:45 perc és lent lesz, ako holnap megnézem, és ako jó lesz ^-^
Kép
bad sector
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2004.06.26. 17:46

Hozzászólás Szerző: bad sector »

Huh! Ezt most néztem meg és azt kell hogy mondjam szivből ajánlom mindenkinek! A legjobban Loz(rövidhajú gonosz) telefonjának csengőhangja tetszett!Hát azon behaltam! Ez a film tökéletes szülinapi ajándék volt....Na megyek mert azthiszen újra felinstallálom a FF7-et!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

most néztem végig *-*
mindenki baromi látványos és rulz volt ^-^
látvány+csaták: kardok *-* mechanikus kardok *droool* frankó motor is ahol lehet őket tárolni ::daisuki:: limit-brake *meghal orrvérzésben*
szereplők+hangulat: végre egy olyan final fantasy film ami megérdemli a Final Fantasy nevet *taps*

mellesleg autópálya+motoros üldözés+katana+fekete bőrruhás embkék... ez csak engem emlékeztet a Matrix Reloadedre?

ui.: az a csengőhang tényleg mekkora lol volt
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Nekem van pár negatívomom is... Persze minden elmondott jóval 110%osan egyetértek. :P

Baki : Volt egy lopott Motion Capture a Deep Dive-ból :P Nembaj, feelinges volt:D

Hiányérzet : CHOCOBOOOOO

Hiányérzet2 : A Trailierekből jólismert jelenet : Kadaj lő, Cloud leugrik a felrobbano motorról, és a repülésből földreérkezve összecsapja kardját, az oldalra szaltózó Kadajjal :P Meg a kardozás is kimaradt.. Szal sok Traileres jelenet kimaradt/megváltozott... EZ nem biztos hogy negatívum, csak észrevétel...

Amúgy meg kell mondjam életem legjobb filmje volt ez. Mind hangulat, mind grafikai téren... Nobuo ismét kitett magáért, és a story sem volt olyan rossz, mint ahogy azt a " jaj ez egy utángyártás cucc lesz " gondolat sugallta.
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

jam, azt én is észrevettem, h 1-2 jelenet megváltozott, illetve kimaradt, de szerintem ez semmiben sem ronotta a film miőségét.

viszont 1 bakit már találtam is a filmben. :)
mikor hajtanak fel motorral az autópályára, és 1 táblát lehet látni.
"W.R.O. Parsonal Only"
na ezért ezt nem kellett volna... ^^

de természetesen a film így is bőven a 10/20-as kategórába tartozik :D
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Merma írta:Nobuo ismét kitett magáért
Nobou? Hironobou Sakaguchira gondolsz?Mert neki szerintem vajnyi kevés köze volt hozzá.A karakterekért és a világért Tetsuya Nomura volt a felelős(kara settei:FF7,FF8,FF10,Kingdom Hearts1, 2) De most hogy írtad, télleg kihagyták azt az összecsapást!Nekem nnnnaaaagggyon teccett! Írjatok majd, ha lesz felirat is-nem elhanyagolható tényező( :-
Kép
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Már mióta van felirat. Már legalább 1 hete, de minimum fél. :cool:

http://pre.kiccsaj.hu/index.php?keres=final+fantasy
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Tokubei írta: Nobou? Hironobou Sakaguchira gondolsz?Mert neki szerintem vajnyi kevés köze volt hozzá...
Nobou Uematsu...
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Thanx! Amúgy hallottam, hogy van valami Special Edition is amiben van FF7 anime.Ennek mi a rendes címe?

-----
Merma írta: Nobou Uematsu...
Akkor ezt el*a**tam...gomen, gomen a kiokosításért :oops:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

FF7 Last Order
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Nah tegnap én is megnéztem :S HÁt mit mondjak.. a trailerek után pici csalódás volt a film első fele... viszont miután beindultak a fightok nagyon állat lett, főleg mikor összejött a csapat :)
Meg Sephiroth :cool: Na ő keveset volt :D
Kadajt bírtam...
nagyon emlékeztetett a stílusa és a hangja alapján az FMAból Envyre -de ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg :D-
a 2 tesóját már nem annyira... nevüket se jegyeztem meg, az hogy a lövöldözős muksó unalmas, a másik meg már az elején a sírásos dologgal készítetteki.. lol
Amikor meg megszólalt a csengőhang, akkor meglepődtem hogy mi a fene? Ha megvernek egy gonoszt, itt is megszólal a zene... de bénaság.. aztán kiderül hogy csengőhang XDD
Összességében nem rosz, de jobbat vártam : /
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Köszike! Ezt láttátok már?(mármint a Last Ordert) Nem tudjátok honnan lehet leszedni?
Kép
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Tokubei írta:Köszike! Ezt láttátok már?(mármint a Last Ordert) Nem tudjátok honnan lehet leszedni?
http://www.mininova.org/tor

Itt keressés. Felirat az pedig ott van ahol a másik is volt.
Avatar
action
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.08.24. 11:32

Hozzászólás Szerző: action »

Előrebocsájtom: A FF7-t nem játszottam végig, de ettől függetlenül számomra érthető volt a történet, de elájulva azért nem vagyok tőle. A látvány nagyon jó, a harcok szenzációsak, nem unalmasak, jó a dinamikájuk (pl. a Mátrix 2-3 filmekben lévő csatákat mesze felülmúlják), a sztori viszont kb. Baljós árnyak szintű. De ez nem baj, mert a film szórakoztató, ezerszer többet ér, mint a Spirits Within, kár, hogy nem ez megy a moziban. De a mostani anime felhozatal terén nekem kicsit jobban tetszett a Ghost In The Shell2, vagy a Steamboy és az Appleseed.

Ezek után már csak a játékot kell végigjátszani :D
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Szerintem ez "csak" egy qrva jó fanservice volt. (Meg megkedveltették velem a Turks-öket :D )
C base does not mean sex!
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

action írta:Előrebocsájtom: A FF7-t nem játszottam végig, de ettől függetlenül számomra érthető volt a történet, de elájulva azért nem vagyok tőle. A látvány nagyon jó, a harcok szenzációsak, nem unalmasak, jó a dinamikájuk (pl. a Mátrix 2-3 filmekben lévő csatákat mesze felülmúlják), a sztori viszont kb. Baljós árnyak szintű. De ez nem baj, mert a film szórakoztató, ezerszer többet ér, mint a Spirits Within, kár, hogy nem ez megy a moziban. De a mostani anime felhozatal terén nekem kicsit jobban tetszett a Ghost In The Shell2, vagy a Steamboy és az Appleseed.

Ezek után már csak a játékot kell végigjátszani :D
előbb kellett volna a játékot, és akkor SOKKAL másképp látnád a dolgokat. :)
Válasz küldése