Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

LOL mufurc meg[el]ijesztette szegény kisfiút ^^

A trailerről+animéről annyit, hogy szerintem mellesleg igaza van mufurcnak ^^
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Közeledik az október az év utolsó anime szezonja. Ideje leírnom, hogy mit szemeltem ki magamnak a felhozatalból.

De előbb le kell írnom azt, hogy mit nem fogok nézni. A yaoi&yuri topicban már jól beharangoztam előre, de sajnos úgy néz ki, hogy a Kasimasi egyelőre elmarad. Pedig ezt a sorozatot vártam a legjobban az összes közül. ::bawl:: ::bawl::

De nincs idő búslakodni, mert lesz mit nézni bőven.

Mai-Otome - mivel biztos különbözni fog a mangától ezért nem írnék ide most semmi konkrétat. Majd meglátjuk. De azért remélem, hogy Arika lesz olyan aranyosan vicces, mint amilyen a mangában.

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's - Nanoha visszatér! És nem csak ő, hanem Fate-chan is. De ezúttal már nem egymás ellen, hanem együtt fognak harcolni és lesz egy harmadik lány társuk is.

To Heart 2 - To Heartból jöhet bármennyi, ezúttal a játék második részéből készül(t) anime.

Rozen Maiden Träumend - mégegy folytatás. A promot már láttam volt benne Suiseiseki szóval nekem innentől már jó.

Aztán amikről még nem tudok egyelőre semmit, de valószínűleg beléjük tekintek azok a Canvas 2 és a Cluster Edge. Továbbá lesz valami kawaii shoujo CUCC is a TV Tokyo-n főműsoridőben(!) Animal Yokocho a címe, meglátjuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paTKany 2005.09.21. 12:03-kor.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

paTKany írta:Animal Yokocho a címe, meglátjuk.
Wow, ez már idén lesz? Még csak egy vagy két hónapja olvastam Arina blogjában. Ez jó, erre már azóta kiváncsi vagyok, hogy mellékszerepeltek a Time Stranger Kyoko utolsó kötetében. Kiváncsi vagyok, milyen lesz. (Így a képek alapján jobban tetszik a rajzolása, mint a mangáé. ^^"""")
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, akkor már én is...

Amiket várok (bár igazából semmit sem várok nagyon):

Paradise Kiss - Yazawa Ai borzasztó népszerű mangájából készült anime, ami a Honey & Clovert fogja váltani. Jól néz ki, reméljük, jó is lesz.
Mushishi - a mangát nem ismerem, de állítólag afféle természetfeletti mystery dráma cucc... az anime meg nagyon szimpatikusan néz ki.
Noein - a grafika nem az esetem, sőt, kifejezetten nem tetszik... de a trailer nagyon hangulatos. Plusz, az Esca rendezőjétől? Idevele~
És ezt elfelejtettem... Arashi no yoru ni/Stormy Night - egy farkas és egy kecskegida barátsága, és az ebből egyértelműen következő problémák. :D gyerekcucc, de rettentő aranyosnak néz ki.

Amibe biztosan belenézek:

Cluster Edge - eléggé Meine Liebe #2-nek tűnik, de hátha nem.
Blood+ - a filmet nem láttam, nem is érdekel különösebben, de ez érdekesen néz ki.
Ginban Kaleidoscope - ...jól van na, a műkorcsolya egyik az kedvenc sportom. Plusz ennek olyan régi vágású shoujo hangulata van.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Erementar Gerad

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Erementar Gerad:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s ... search.y=5
Eddig 22 részt adtak ki a 26 részből!

Relunx
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

paTKany írta:Megszerkesztettem az előző postomat, mert az Okusama wa Joshi Kousei kicsit mást hozott, mint amit vártam. Továbbá felvettem a listámra a Kamichu!-t ami szintén egy aranyos történet lesz (legalábbis az első rész alapján). A sztorija röviden felvázolva annyi, hogy Yurie-chan egy átlagos kislány egy napon arra ébred, hogy egy isten lett belőle. Azt már persze nem tudja, hogy milyen isten és mit is kéne csinálnia egy istennek. Ezeknek a dolgoknak a kiderítéséről és az egyéb isteni tapasztalatszerzésekről fog szólni a történet.
...ez a Koge-Donbo féle mangából lett cucc? Mert akkor érdekel *_*
(habár nem hallottam, hogy lenne belőle anime...).
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Ööö nem. A Kamichu mangát Besame Mucho és Naruko Hanaharu követte el és nyár óta fut a Dengeki Daiohban. Az anime pedig éppen ezen a héten fejeződött be.
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Amibe biztos belekezdek majd:
Mai-Otome - tetszett az első sorozat, kíváncsi vagyok erre is :D
Rozen Maiden ~Träumend~ - szintén hasonló okokból várom
Paradise Kiss - ha jól tudom, ennek az előzménye a Gokinjo Monogatari, amit most olvasok
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:...ez a Koge-Donbo féle mangából lett cucc? Mert akkor érdekel *_*
(habár nem hallottam, hogy lenne belőle anime...).
Nem, a Koge-Donbo féle manga, amire gondolsz, az a Kamichama Karin. Abból sajna nincs anime, pedig engem is érdekelne. ^^"
A Paradise Kiss-re én is nagyon kiváncsi vagyok! Mondjuk, Yazawa Ai-tól a Kagen no Tsuki-t is csak most olvasom, de a rajzok annyira gyönyörűek, hogy mindenképp meg kell néznem! ^^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta: Nem, a Koge-Donbo féle manga, amire gondolsz, az a Kamichama Karin. Abból sajna nincs anime, pedig engem is érdekelne. ^^"
Aham... ok. Csak azért figyeltem fel, mert annak a sztorijában is ilyen "istenes" dolgok vannak... de hát akkor tévedtem. =/
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

http://shop.kodansha.jp/bc/comics/eizou/#anime

Ez alapján már tudom, mibe érdemes belenéznem tavasszal =) xxxHolic TV-sorozat =) Még semmi bővebb hír, kik csinálják, stb, de lesz.

És már lehet tudni, kik csinálják: Production I.G., sugározni meg az NHK fogja - legalábbis eddig úgy néz ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maron 2005.11.02. 13:16-kor.
Kép
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Maron írta:http://shop.kodansha.jp/bc/comics/eizou/#anime

Ez alapján már tudom, mibe érdemes belenéznem tavasszal =) xxxHolic TV-sorozat =) Még semmi bővebb hír, kik csinálják, stb, de lesz.
:goodpost:
Imádom az xxxHolic-ot. a mangát nézem folyamatosan. Nagyon király lessz a majd a TVsorozat. várom! ::taka::
A Movie-ra is kivácsi lennék.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

zline írta: :goodpost:
Imádom az xxxHolic-ot. a mangát nézem folyamatosan. Nagyon király lessz a majd a TVsorozat. várom! ::taka::
A Movie-ra is kivácsi lennék.
...majd meglátjuk. Ha ezt is úgy elbarmolják, mint a Tsubasát... (nem lepődnék meg T_T...) *pesszimista*
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ugye a Genshiken még nem olyan régi?Annak mikor lesz folytatása?Mert ha jól tudom még csak az első sorozat jelent meg a 3-ból.. :?
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

xxxHolic TV-sorozat =)
:shock: Kíváncsi leszek! Ugyan nem ismerem nagyon a mangát de a sztori érdekesnek tűnik! Mondjuk a rajzolás nekem már túl leegyszerűsített....

(Ennek ellenére van itthon egy kötet belőle :lol: )
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Karin. Nagyon haláli sorozatnak tűnik. A főszereplő mint a címe is árulkodik egy középsulis vámpírlány aki eléggé kilóg a hőn szeretet idiotizmussal megfertőzött családjából^^ Nem sokat akarok elárulni mert látni kell...az első résznek a vége nagyon loool. Nekem bejött. Érdekes, az biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A.Hidekai 2005.11.07. 13:18-kor.
Kép
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

Shana

Hozzászólás Szerző: Shana »

Shakugan no Shana! :D
OMG, miért neveznek el rólam egy animét? :D
Remélem jó anime, le is töltöm gyorsan...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, a loli-invázió ebben a szezonban is folytatódik (nagyon durva, eddig kb. három kivételével mindegyik új anime loli -__-), de az alábbi nem-loli animéket kinéztem magamnak, remélem, lesz bennük majd valami érdekes...

Yomigaeru sora/Rescue Wing - Kazuhiro mindigis vadászgép-pilóta akart lenni, de végül egy helikopteres mentőosztaghoz került a komatsui bázisra, egy rakat weirdo közé. Hát, az alapötlet okés (nem túl nagy szám, főleg a szereplőket elnézve), de hátha lesz belőle valami. Plusz, priti helikopterek. (Btw mibe, hogy ezt a cuccot a japán légierő szponzorálta, saját népszerűsítése érdekében? :D)

Rean no tsubasa/Wings of Rean - Tomino Yoshiyuki (a "Gundam guy" :D) legújabb anime-projektje, ami az általa írt Bystonewell-regények világán alapul. Főhősünk, Asap (? ezt a hülye nevet) Suzuki egy nap, az amerikai hadsereg elől menekülve, összefut Lucusszal, egy hercegnővel (és a mechájával), aki valami weird királyságból jött. Faito, romansu, meka! (Plusz a kawaii hangú Fukuyama Jun és a Planetes karakterdizájnere~)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Yo!
Nekem most szóltak, hogy hamarosan a mozikba kerül vmi anime! De, hogy mi lehet a címe azt sajnos nem tudták meg mondani! ::bawl::
Ha valaki tud róla vmit kérem írja meg!!! :lufi:
Doumo!
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Zoska
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.06.18. 11:16

Hozzászólás Szerző: Zoska »

Lord Sesshoumaru írta:Nekem most szóltak, hogy hamarosan a mozikba kerül vmi anime! De, hogy mi lehet a címe azt sajnos nem tudták meg mondani! ::bawl::
Több, mint valószínű, hogy Hayao Miyazaki A vándorló palota (Howl's Moving Castle) című művéről lehet szó. Egyébként kint van egy hír az Aoi Anime főoldalán róla...
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

...

Yomigaeru sora/Rescue Wing - Kazuhiro mindigis vadászgép-pilóta akart lenni, de végül egy helikopteres mentőosztaghoz került a komatsui bázisra, egy rakat weirdo közé. Hát, az alapötlet okés (nem túl nagy szám, főleg a szereplőket elnézve), de hátha lesz belőle valami. Plusz, priti helikopterek. (Btw mibe, hogy ezt a cuccot a japán légierő szponzorálta, saját népszerűsítése érdekében? :D)

...

Ez bizony érdekelne! Bejönnek a földhözragadtabb cuccok... :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Zoska írta: Több, mint valószínű, hogy Hayao Miyazaki A vándorló palota (Howl's Moving Castle) című művéről lehet szó. Egyébként kint van egy hír az Aoi Anime főoldalán róla...
ma megyek megnézni^^ igaz már láttam belőle részleteket japánul... kiváncsi leszek hogy milyen lesz a szinkron °.°"
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Doumo!
Mikor tól lessz a mozikban??
V ez is a fórumon van és csak az én figyelmemet kerülte el? ::japtoun::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Elvileg (és gyakorlatilag is sztem) tegnap volt a premierje, szal tegnaptól játszák a mozikban.
Kép
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Doumo! Yo reggelt!
Na akkor megyek és meg rohamozom a mozikat!
Ano mit kell róla tudni??
Mert így reggel nem emléxem h miről szól?! ::japtoun:: :hee: ::jhihi:: ::jblush::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Válasz küldése