Fan Art-ok és más rajzok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Fan Art-ok és más rajzok

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

annyira meglepődtem egy pár fanarton hogy az csak na O_o
mutatom is őket...:
Sakura-chan
Fye
Kurogane
Azumanga :roll:
ha nem tetszik az adminoknak akkor töröljék ^^"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K@e-chan 2005.12.12. 22:09-kor.
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

Ezek a rajzok full másoltak... szerinetm ilyet mindenki tud... :)
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Awary Riyuuken írta:Ezek a rajzok full másoltak... szerinetm ilyet mindenki tud... :)
nem... én pl. nem tudok...
Kép
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Sajnos én se tudok. Sose tudtam rajzolni :(
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Másolni sztem egy kis gyakorlással mindenki tud -__-
Emiatt nem vagyok annyira híve a fanartnak, mivel vki mondjuk a Deviantarton(aki nem ismeri: egy hatalmas website művészeknek, ahova felrakják a képeiket és lehet nézegetni meg commentelni stb.) hatalmas sikereket arat egy másolt IY cuccal, közben meg tutira nem tud rajzolni...

ritkán én is firkálok fanartot, de azt csak úgy fejből, tollal, általában a buszra/HÉVre várva :dirr:
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Az még hagyján, hogy másolgatnak, de amiket kihoznak belőle, az a durva :) Mert van olyan, amin még lehet akár egy jót nevetni is, de szerintem azért vannak határok :D Csak nehéz őket megszabni... (nem is lehet :dirr: )
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én fanartokat úgy csinálok hogy leülök a tévé elé és akkor a videót megállítom ha az a kép ott teccik :D és akkor lerajzolom^^
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

K@e-chan írta:én fanartokat úgy csinálok hogy leülök a tévé elé és akkor a videót megállítom ha az a kép ott teccik :D és akkor lerajzolom^^
Mondjuk, ha vki tud rajzolni, az más :) És csak filmben szereplő jelenteket rajzolsz, vagy magadtól is kitalálsz esetleg?
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ainariel-hime írta:Másolni sztem egy kis gyakorlással mindenki tud -__-
Emiatt nem vagyok annyira híve a fanartnak,
Nanananana. Azért nem minden fanart "kopizás", illetve másolás és másolás között is van különbség! Azt, amikor valaki simán lemásol egy hivatalos képet, én sem tartom fanartnak - másolni nem kunszt (kivéve ha valaki hivatalos képhamisító), abban nincs semmi fantázia. Az viszont, amikor valaki egy adott stílust utánozva rajzol fanartot, az már teljesen más dolog. A magam részéről nem rajongok azért, ha egy fanart egy az egyben úgy néz ki, mint a hivatalos artwork (mindenki kövesse a saját stílusát, ha a hivatalos artworköt akarom látni, akkor nézem a sorozatot/olvasom a mangát) de ha amúgy van fantázia a képben magában, akkor teljesen oké. A kedvencem pedig az, ha valaki a saját stílusában rajzol fanartokat.

Szóval a fanartokat azért nem leszólni... Nagyon sok anime/manga esetében a fanartok számomra érdekesebbek, mint a sorozat saját rajzstílusa.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

mufurc írta:Az viszont, amikor valaki egy adott stílust utánozva rajzol fanartot, az már teljesen más dolog.
Pl.:ez????
vagy ez????
Yui írta:És csak filmben szereplő jelenteket rajzolsz, vagy magadtól is kitalálsz esetleg?
magamtól is kitalálok dolgokat :D
Avatar
witch_23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.09.14. 12:43
Tartózkodási hely: Magyarország

Juhééééé

Hozzászólás Szerző: witch_23 »

Én nagyon szeretek rajzolni, de ha meglátok egy nagyon szép fanart-ot, akkor meglepödök, hogy én milyen rosszul is rajzolok. Nagyon irigylem azokat, akik tudnak rajzolni! A barátnőm is szeret, és tud is rajzolni. Az igaz, hogy a másolás egy fokkal könnyebb, de azért én is probálkozok. A barátnőmék, azt mondjátk, hogy jól rajzolok. Nekem csak az ő vileményük számít, és ha ők azt mondjátk,hogy jó a rajzom, akkor: OKÉ!!!! ::hehe:: ::jvic::
Don't give up!

Soha ne azt nézd, hogy milyenek a körülted élők, hanem probálj meg magadnak tetszeni!
Szeresd a természetet, mert ő nagyon sokat adot neked, amit lehet hogy nem is tudsz róla!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem is tudom. Szerintem egyrészt hasznos a másolás, mert pl. én is rengeteget próbáltam anno SM képeket rajzolni, meg minden. Aztán mikor már nagyon tud az ember, könnyebben megy a saját fanart készítés, nem csak a kopírozás. Szóval nem kell megvetni valakit, ha másol... Sokan kezdik ám így!
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én meg nem hiszek ebben a másolni mindenki tud szövegben. ^^" Másolni mindenki tud, csak van, aki olyan szinten tud, hogy az ő rajza teljesen olyan, mint az eredeti, és van, aki próbálja de nem vagy nem teljesen olyanra sikerül, esetleg nagyon rossz lesz. Azért az is tehetség én szerintem, ha valaki nagyon pontosan tud másolni egy képet.
Más. Én is szeretem, ha valaki saját stílusban fanartol (Tanemura Arina DB-os képét pl. nagyon szeressem XD).
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sister Tenshi írta:Másolni mindenki tud, csak van, aki olyan szinten tud, hogy az ő rajza teljesen olyan, mint az eredeti, és van, aki próbálja de nem vagy nem teljesen olyanra sikerül, esetleg nagyon rossz lesz.
Nade az előbbinek mi értelme? Szóval, oké, le tudott tökéletesen másolni egy képet, gratula... és? Ha a hivatalos képeket akarom, akkor nézegetem a hivatalos képeket. Én ebben semmi fantáziát nem látok. (Ha meg rossz a kép, akkor meg végképp mi értelme...) Egyébként én nem mondom, hogy másolni mindenki tud (főleg mert én magam fizikailag képtelen vagyok pontosan lemásolni bármit, ami az orrom előtt van), csak hogy értelmét nem látom az egésznek. Gyakorlásnak lehet hogy jó, de egyébként...
K@e-chan írta:Pl.:ez????
vagy ez????
Öö, fogalmam sincs? Ha ezek fanartok, akkor egyik sorozatot sem ismerem.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

mufurc írta:
Ainariel-hime írta:Másolni sztem egy kis gyakorlással mindenki tud -__-
Emiatt nem vagyok annyira híve a fanartnak,
Nanananana. Azért nem minden fanart "kopizás", illetve másolás és másolás között is van különbség! Azt, amikor valaki simán lemásol egy hivatalos képet, én sem tartom fanartnak - másolni nem kunszt (kivéve ha valaki hivatalos képhamisító), abban nincs semmi fantázia. Az viszont, amikor valaki egy adott stílust utánozva rajzol fanartot, az már teljesen más dolog. A magam részéről nem rajongok azért, ha egy fanart egy az egyben úgy néz ki, mint a hivatalos artwork (mindenki kövesse a saját stílusát, ha a hivatalos artworköt akarom látni, akkor nézem a sorozatot/olvasom a mangát) de ha amúgy van fantázia a képben magában, akkor teljesen oké. A kedvencem pedig az, ha valaki a saját stílusában rajzol fanartokat.

Szóval a fanartokat azért nem leszólni... Nagyon sok anime/manga esetében a fanartok számomra érdekesebbek, mint a sorozat saját rajzstílusa.
Én sem mondtam mást. Amint mondtam, magam is rajzolok fanartot, de azt teljesen fejből, és ahogy megy. Ha stílusban hasonlít, jó, ha nem, az se baj. Én is arra világítottam rá, hogy aki csak úgy lemásol egy képet úgy hogy az ugyanúgy nézzen ki, na és akkor mi van, attól még nem biztos hogy tud rajzolni, mivel attól nem fogja megtanulni az anatómiát stb-t, hanem csak vakon másolja a vonalakat :)

Ez a csaj pölö sztem csodás Inuyasha fanartokat csinál, a saját stílusában, ÉS nem másolja... érdemes megnézni, szerintem az efféle fanartozás valóban nagyon szép!
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ainariel-hime írta:...na és akkor mi van, attól még nem biztos hogy tud rajzolni, mivel attól nem fogja megtanulni az anatómiát stb-t, hanem csak vakon másolja a vonalakat :)
Vakon? O.o Ne túlozzunk szerintem. Nem fogja megtanulni az anatómiát, de esetleg beletanulhat abba stílusjegybe és segítheti a későbbiekben, hogy a saját stílusára rátaláljon. Gyakorlás és kész, nem több, de azért számomra nem lenézendő, ha vki pontos másolatot készít. Ha így lenne, akkor nem élnének "vígan" a hamisítók! :dirr: Mellesleg egy jó másolathoz is kell tudnia rajzolni vmilyen szinten. :-P
Avatar
witch_23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.09.14. 12:43
Tartózkodási hely: Magyarország

Hozzászólás Szerző: witch_23 »

Narumi írta:Nem is tudom. Szerintem egyrészt hasznos a másolás, mert pl. én is rengeteget próbáltam anno SM képeket rajzolni, meg minden. Aztán mikor már nagyon tud az ember, könnyebben megy a saját fanart készítés, nem csak a kopírozás. Szóval nem kell megvetni valakit, ha másol... Sokan kezdik ám így!

Én nem azt mondtam, hogy nem szeretem ha valaki másol, csak azt mondtam, hogy az könnyebb. De én is probálkozok vele. Remélem a barátaim jó véleménnyel lesznek róla, mert én csak rájuk számíthatok. ::hehe:: ::jeye:: ::jthrill:: ::daisuki::

Edited by Rage: Légyszíves tanuld meg használni az idézet funkciót, azt hiszem, nem olyan nehéz észrevenni az "Idézet" feliratú gombot ott a "Szerkeszt" mellett... -_-
Don't give up!

Soha ne azt nézd, hogy milyenek a körülted élők, hanem probálj meg magadnak tetszeni!
Szeresd a természetet, mert ő nagyon sokat adot neked, amit lehet hogy nem is tudsz róla!
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

K@e-chan írta:Pl.:ez????
vagy ez????
a shman kinges szerintem nem fan art, az eredetu kép, de a one pieces nagyon király!!! :thumb:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

pedig én úgytom hogy a Shaman kinges az fanart. de ki tudja :D
Avatar
kagome13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.10.03. 05:21
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kagome13 »

Itt az én rajzaim vannak és azért remélem jók lettek.Igaz egy kicsit sok van. :D:D:D

http://ani14.kepeslap.com/gallery.asp?u ... 1=1&cat2=0
OSUWARI!!!!!!!!!!
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

kagome13 írta:Itt az én rajzaim vannak és azért remélem jók lettek.Igaz egy kicsit sok van. :D:D:D
Azta! Ez mennyi idő termése?Pasikat miért nem rajzolsz annyit?Bár a csajok testarányait nehezebb lerajzolni...
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Kagome13: nagyon édik ^__^

Tokubei: hát, kinek hogy... én pasitestet nehezebben rajzolok :-P
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ainariel-hime írta:Kagome13: nagyon édik ^__^

Tokubei: hát, kinek hogy... én pasitestet nehezebben rajzolok :-P
nekem meg pont a férfi testek mennek :P
Kagome13 szépek a rajzaid :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én is szeretek rajzolni,bár nem igazán megy,de másolni soha sem szoktam... :-P
Itt is vannak szép fanartok:
www.animexx.4players.de
Zárásul legújabb képem: :-P
http://sango.uw.hu/Secretgarden/fanart/misu12.jpg
:oops:
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Én ritkán szoktam fan artokat csinálni, ám ha mégis ráveszem magamat rá akkor az eredeti alakokat felhasználva valami olyan képet készítek ami valszeg még nem készült. pl.: http://img.tar.hu/mjc/img/11851013.jpg
Válasz küldése