Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Mivel kiderült hogy még kinek, ezérzt nem kell rá válaszolnom...hehe...de azért gondoltam,hogy a fórum használói közül akad még esetleg egy ember akinek detto nem a kedvence...

Miyazakitól nekem a Whisper of the heart a kedvencem, aztán ameg a Tonari no Totoro (imádom benne a macskabuszt) mondjuka Miyazaki Tma elég off.. :D

Jahh..eszembe jutott az eddigi legrosszabb anime címe amit láttam: Super legend of Dinagiga.
Kép
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

DinkaMailer írta:Kiki's Delivery Service, ha minden igaz... Sajnos még én sem láttam.
na így már könnyeb volt megtalálni:)
akkor ezér nem találtam mert az eredeti címben nem volt Kiki

Majo no takkyûbin

-----
Kon-san írta:Mivel kiderült hogy még kinek, ezérzt nem kell rá válaszolnom...hehe...de azért gondoltam,hogy a fórum használói közül akad még esetleg egy ember akinek detto nem a kedvence...

Miyazakitól nekem a Whisper of the heart a kedvencem, aztán ameg a Tonari no Totoro (imádom benne a macskabuszt) mondjuka Miyazaki Tma elég off.. :D

Jahh..eszembe jutott az eddigi legrosszabb anime címe amit láttam: Super legend of Dinagiga.

Whisper of the heart nem Hayao Miyazaki film:)
http://imdb.com/title/tt0113824/
forgatókönyvet írta csak
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Whisper "csak" Ghibli. Persze ugyan az a studio, animátor, karaktertervezés... csak és kizárólag az író/rendező más :D

A Macskák királysága is sokkal jobban tetszett mint a Mononoke/Chihiro páros. És igen, az sem Miyazaki.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Tisztában vagyok az érintőleges szerepvállalásával ettől függetlenül akkor is az a kedvencem...és van köze hozzá.. :cool: De ha folytatjuk a Tmát akkor egy új topic lenne a legalkalmasabb...aszem.

Macskák királysága is isteni volt..nahh az eszembe sem jutott...az is csodás...holnap meg is nézem...ha megtalálom valahol... :cool:

jahh és ha már link:

http://www.wingsee.com/ghibli/whisper/movieinfo.html
Kép
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

vagy egy legjobb anime foilmek vagy egy Mijázáki topic kéne, vagy mind 2:)

a lugújabb filmjéhez kéne nekem magyar szöveg ezt is bevállalhatná alaki
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

A.Hidekai írta:
Azta!Nem semmi!
Rotfl..bocs az offért de ez valahogy kikivánkozott belőlem! LOOL
Bocs, de ezt nem értem....még annyira sem, hogy fikázás, vagy dícséret akart lenni...
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Nehezen tudok rossz animét mondani, mivel, ami elsőre nem tetszik, azt nem nézem meg. :) Amit nem láttam, arra meg nem mondanék véleményt.. na jó pl. a Love Hina idegesített, mégis végignéztem, de azért még az sem volt igazán rossz. (Asszem, le leszek ütve..)

Ja tudom, a Puni Puni Poemit láttam egy vetítésen, az rossz volt szerintem. :)

(Amúgy én is jelentkeznék, hogy egyáltalán nem a kedvencem Miyazaki. Pont azok a Studio Ghibli filmek tetszenek igazán, amiket nem ő rendezett (Grave of.., Whisper of the Heart). A Totoro mondjuk nagyon aranyos, de ennyi.)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Kaen írta:Puni Puni Poemi
T_T pedig az olyan energetikus ^^;; nekem végülis nagyon tetszett, igaz ugyan, hogy másodszori nekifutásra sikerült csak végignézni, de a végére nagyon megtetszett ^^ Poemichan-power...
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kaen írta:Ja tudom, a Puni Puni Poemit láttam egy vetítésen, az rossz volt szerintem. :)
Mivel megint kapott egy leszólást a Puni Puni Poemi. ezért jövök ismét, hogy megvédjem. :oswink:
A Puni Puni Poemi egy zseniálisan összerakott anime. Állítom, hogy többet foglalkoztak a két rész storyboardjával, mint egy átlagos 13 részes animével szoktak. Olyan szinten mozgalmas az ami a képen történik, hogy egy nem perfekt japán garantáltan lemarad az események feléről, amíg a feliratban próbálja követni a Poemi hadarását. Ezért nem is érdemes csak úgy "egy vetítésen" megnézni. A PP Poemi nagyszerűsége az aprólékosan megtervezett részleteiben rejtőzik ahova legjobb poénokat dugták el Nabeshinék. Ezek kiszúrásához nem a legalkalmasabb körülmények vannak egy vetítésen.
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Az a baj, hogy annyira nem vagyok kíváncsi, mi mindenről maradtam le (amúgy _nagyon_ gyorsan olvasok, ok, biztos így is több poénról maradtam le, mert perfekt japán tényleg nem vagyok;), de azért talán nem annyira sokról), mert elég sok vulgáris és nekem erős poén volt ahhoz, hogy teljesen elvegye a kedvem az animétől. :(
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Nem tudom, hogy volt-e, de az Avenger című sorozat volt nálam az eddigi legrosszabb, amit láttam.
Egy nagyon jó alapötletet szúrtak el unalmas történettel és gyakorlatilag nulla karakterfejlődéssel. Ami már hab a tortán, hogy a főhősnő szájából elhangzó mondatok számát egy kezemen meg tudom számolni. :)
Egyetlen pozitívuma a zenéje: Ali Project.
War... War never changes.
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

The Hakkeiden

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Grafikailag jó, de a történet eléggé zavaros, és helyenként eléggé ilyenszőek a váltások, azt sem lehet tudni hogy most mi történik....

Relunx
Kép
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

azt hiszem nem kell magyaráznom: Pokémon, Digimon... ::japhaha::
Nekem a Cowboy Bepop se jött be, meg a Blue Gender se... sorry, ja mellesleg nem igazán csípem a Mecha-t, na jó finoman fogalmaztam, szóval utálom ::japtoun::
Avatar
Miyuki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.10.01. 19:28
Tartózkodási hely: valahol valamikor

Hozzászólás Szerző: Miyuki »

Csatlakozom az előttem felszólalóhoz.
Bár én még az Evangelion-t sem szeretem..... :x_x:
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Hú, nekem a Harukanaru Toki no Naka De nagyon nem jött be... az egész úgy irritál ahogy van, kivéve egy bizonyos kékhajú bishet, de neki sem ismerem a jellemét, mert nem bírtam 2nél több részt megnézni u__x
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Heh, a Harukanaruizébigyóra elég volt egy pillantást vetnem ahhoz, hogy lássam, ez biza nem nekem való... Kár, hogy a Meine Liebével próbáltam vigasztalódni, ami az egyik legrosszabb animének bizonyult, amit valaha láttam. (Úgy az ötödik résztől már röhögni se tudtam rajta, annyira rossz volt.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:Heh, a Harukanaruizébigyóra elég volt egy pillantást vetnem ahhoz, hogy lássam, ez biza nem nekem való...
Detto ^^" Én meg ráadásul csak egy részig bírtam ki... Egyébként ami így visszagondolva a legszörnyűbb volt abban az egész animében (egy rész után), azok a színei. Hogy a fenébe lehet ilyen színeket egy animében összemixelni? Jó hogy nem hupilila hajú volt az egyik szereplő, rózsaszín háttérben, és sárga napfényben, és áááh... oké hogy színes egy anime, de ennyire O_o? Szeretem, ha egy animének meghatározott a színvilága, ami illeszkedik a hangulathoz... ez viszont olyan össze-vissza volt, hogy nekem egyáltalán nem jött be.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Jah, a rózsaszín haj-zöld szem-zöld egyenruha kombó már az elején betett, de aztán mikor megláttam a narancssárga, zöld, lila stb- hajú pasikat, tyűűű... csak a kék jött be XD a többi már túúúl sok volt...
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

szerintem még a Megamen is ritka pocsék, annyira nem bírom az ilyeneket...
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Szerintem ide tartozik a Tsukuyomi is... bár az OP ritka aranyos ^^;;
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A Megaman nekem se jött be. Nem azért, mert mainstream, hanem vmiért részről részre egyre kevésbé tetszett. (A játék változat viszont nekem itt is bejött. Az se egy egetrengető csoda, de jól el lehet vele játszogatni.)
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:Meine Liebével próbáltam vigasztalódni, ami az egyik legrosszabb animének bizonyult, amit valaha látta
Sokaknak nem tetszik ML, talán azért mert nincs benne nagy történetfonal és unalmasnak bizonyul eleinte, de nekem nagyon bejön (és nem csak a grafika meg a bishiek miatt :-P). Ritka az olyan anime ami ilyen kellemes hangulatot áraszt, képileg-zeneileg és a karakterek személyisége szempontjából is. Lehet hogy egyszerű, de szerintem nagyszerű is. ::^_^::

Na, elkanyarodtam a mondanivalómtól. :^_^: Szóval az én listámon a legrosszabbak:
  • Hitsuji no Uta ->legbénább horror anime amit volt szerencsém végignézni
  • Futakoi ->aranyos, vicces, de borzalmasan gyerekes és idióta
  • Tenshi no Tamago ->aki el tudná magyarázni az értelmét ennek, megköszönném!
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:Sokaknak nem tetszik ML, talán azért mert nincs benne nagy történetfonal és unalmasnak bizonyul eleinte, de nekem nagyon bejön (és nem csak a grafika meg a bishiek miatt :-P). Ritka az olyan anime ami ilyen kellemes hangulatot áraszt, képileg-zeneileg és a karakterek személyisége szempontjából is.
Hát nem tudom... nekem egy anime/manga/könyv/akármi története soha nem elsődleges fontosságú, én szereplők miatt nézek/olvasok dolgokat, nem pedig a sztori miatt. Emellett nagyon szeretem a mindenféle hangulatcuccokat is. De ami azt illeti, a Meine Liebében se érdekes szereplőket, se jó hangulatot nem találtam. A szereplők mindegyike vagy egydimenziós, vagy pedig egyenesen kliséhegy, zéró egyéniséggel. A hangulat szintén olyasmi, ami baromira nem tudott megfogni (milyen hangulat? bishounenek pózolnak jobbra-balra, ennyi), a zene pedig... az OP/ED jó volt, meg volt egy-két tényleg tökjó háttérzene, de a többi dögunalmas klasszikus-nyúlás. (Az egyik zene ráadásul teljesen olyan volt, mint a LoGH-ból a birodalmi himnusznak vmi bővített verziója.) Szerintem a Meine Liebe se több, se kevesebb, mint egy szép, hosszú fanservice. Van, aki az ilyet értékeli, én nem, ilyen mértékben legalábbis nem. De persze ez csak az én véleményem, aki szereti, az szeresse nyugodtan. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Pal-chan írta:*Tenshi no Tamago ->aki el tudná magyarázni az értelmét ennek, megköszönném!
Ne keress benne! Álítólag nem azért kell nézni, ahogy egyszer engemet is kioktattak. :dirr: Hm, hamár nem szeretem dologról van szó, akkor Canvas 2=> már megint egy rakás csaj, egy srác kombinációjú történet. >_>" Hányszor is láttam én már ezt? :?
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Morigan írta:Hm, hamár nem szeretem dologról van szó, akkor Canvas 2=> már megint egy rakás csaj, egy srác kombinációjú történet. >_>" Hányszor is láttam én már ezt? :?
Nem az a baj a Canvas 2-vel, hogy hárem. Minden datingsimből készített anime ilyen valamennyire, és szezononként készül belőlük 2-3.
Nem. A Canvas 2 legnagyobb baja az első számú női főszereplő. Elis az angsty unokatestvér aki képes bemászni a csávó ágyába aztán meg azt mondja neki, hogy "oniichan no ecchi". A spontán hangulatváltozásai teljesen kikészítőek.
Kép
Válasz küldése