Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Nemrég láttam megint újra a Szeress, ha tudsz c. filmet, nem tudnám megmondani, hogy miért tetszik, de nagyon tetszik, míg így sokadszorra nézve sem untam meg... Sőt! :wink:

Éjszakai őrség tervben van részemről is, csak jó lenne eredeti nyelven nézni :-P
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Yui írta:
Éjszakai őrség tervben van részemről is, csak jó lenne eredeti nyelven nézni :-P
azon adják, leszámítva valamilyen oknál fogva a prológust és az epilógust
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Végre megkaptam a Falu-t. Nem rossz, nekem tetszik.
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Álmosvölgy legendája. (1999) Elég jó volt, főleg ahhoz a verzióhoz képest, amit múltkor kezdtem el nézni, de már a falat kapartam a közepén ^^'.
Johnny is tök jó volt benne ^.^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

Tegnap néztem meg a moziban a Gólt. ^_^ Aki szereti a focit (nézni/játszani) annak erősen ajánlom. A Háromszoros visszavágó c. francia filmnél szvsz jobb, a karakterek jellemére adtak rendesen, és senki se higyje, h állandóan focimeccseket és gólokat mutatnak. :ossmile: A film hossza pont megfelelő, se nem összecsapott, se nem elhúzott. Jó film, nézzétek meg. ::jeye::
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Oké nem mostanság láttam, bár nekem még beleseik ebbe a kategóriába. A Jeckie a szép fiút. Csodálkoztam, hogy tudnak még új filmet adni XDDD Mindegy én csak örültem, mert szeretem a Jeckie Chanos filmeket, most sem csalódtam benne. Tetszett. Szal végre láttam egy jó nekem új filmet. :D
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Különvélemény.

Már ezért megérte hétfőn visszamenni Pestre (~~). Nagyon tetszett, csak ennyit tudok mondani. A szinkronnal voltak kisebb problémáim. Túlságosan is sokat hallottam Cruiset eredetiben (Interjú a Vámpírral-ban egyedül, de ezt 100* :dirr:), és egyszerűen akármennyire is jó Rékasi hangja, nem passzolt nagyon hozzá (legalábbis szokatlan volt).
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

A Hőst (Ying Xiong) múlt hétvégén néztem meg és teljesen odáig voltam érte! A látványvilága döbbenetes, a sztori pedig lebilincselő (IMHO)... Még a mondanivaló is a helyén volt :wink: (Apunak is tetszett, pedig ő az utája az ilyesféle filmeket...)
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Interjú a vámpírral :) Jó volt. :)= A vége az haláli! xD Lestas ruleeeeeeeeeeeeeeeeeeez! :dirr:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Rondeau
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.11.29. 21:07
Tartózkodási hely: 2330
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rondeau »

A rettegés házát ne nézzétek meg, felesleges, sablon horror, max a pasi kontaklencséje volt parás. Kiszámítható, stb., nem részletezem. :!:
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Rondeau írta:A rettegés házát ne nézzétek meg, felesleges, sablon horror, max a pasi kontaklencséje volt parás. Kiszámítható, stb., nem részletezem. :!:
Ezt egy kicsit megcáfolnám, mert igaz, hogy már az elején tudtam, mi fog történni, de attól függetlenül végre láttam egy izgalmas filmett, amit tényleg lehet horrornak nevezni! (nem úgy mint a Sötétség leple, Sikoly, Falu, stb) Jók voltak a sminkesek és életszerűen ábrázolták a férfi becsavarodását is. Azonban jobban ki lehetett volna dolgozni, hogy mi történt a pincében régebben. Egyszóval nekem tetszett, kis borzongatásnak tökéletes. :wink:
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Én szeretem a sablonos szar horrorfilmeket. Vannak filmek amiket nem a sztori miatt nézel, vagy a karakterekért, vagy hogy befoss rajta, csak hogy pihentesd az agyad egy kis értelmetlen mészárlással, meg pár gagyi effekttel. Pl a Return of the living dead, a Braindead, vagy a Péntek 13, esetleg a texasi láncfűrészes, az Evil Dead, vagy a Guinea Pig.
Ezek egytől egyig csodás termékei az emberi kultúrának.

Ezt a rettegés házát még nem láttam, de nem valami remake véletlenül?
Piracy is charity.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Csodálom, hogy a Sin City-t még senki nem említette. Pedig az egy remekmű. Marv sztorijától kezdve beindul a film, és meg sem áll a végéig. A látványvilága meg egyszerűen lenyűgöző. Érdemes beszerezni a képregényt, és egybevetni vele. Meglepően jól követték. Aki a sok manga közt vevő tud maradni a keményebb amerikai képregények stílusára is, annak valószínűleg szintén tetszeni fog. Én, személy szerint örülök, hogy Robert Rodrigueznek ismét sikerült egy jó filmet rendeznie. Ráfért már. És Tarantinora is, pedig neki csak 4 perce van a játékidőből...
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

kukurbuki írta:Én szeretem a sablonos szar horrorfilmeket. ....
Én is... :vigyor: Öcsémmel pl. halálra röhögtük magunkat a 'Jason X' c. filmen...
Kép
Avatar
Rondeau
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.11.29. 21:07
Tartózkodási hely: 2330
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rondeau »

Jó, de hamár moziba megyek, olyat nézek meg amit érdemes, én meg ezt nemtartom annak, mármint a Rettegés házát, otthon megnézheted, de moziba felesleges.
Szerintem, de lehet túl nagy elvárásaim vannak
:lol:
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Moziba évente (jó esetben) kb. 3-4 -szer megyek, szóval a Jason-t nem erre értettem, hanem az otthoni TVzésre...
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ha már a horrorfilmeknél tartunk... van egy régi zombis filmem angolul aminek hiányzik az eleje, ezért nem tudom a címét, de állítom, hogy a legjobb horror, amit eddig láttam! Úgy kezdődik, hogy találnak egy hajót, ahol van egy hulla, de a hajó vezetője eltűnt. A kapitány lánya összeszedi a barátait és elmennek felkutatni az öreget egy szigeten. Ott persze jönnek rájuk a zombik, mint vad a zsákmányra és páran ott is vesznek. Lassan közelednek a ház felé, körbekerítik őket... Végül a lány meg egy fiú sikeresen visszajut a hajóra és indulnak haza, amikor azt hallják a rádióban, hogy New York városát ellepték a zombik. The End. :arrow: Nem tudná valaki megmondani a film címét?
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Terminator 1.
Későn érő típus vagyok :dirr: na jó, csak egyszerűen a sima akciófilmeket (leszámítva Seagal) nem szeretem, de tegnap kedvem volt megnézni (a 3. részt láttam idáig). Nagyon tetszett, jó választás volt ^^. Lehet még a 2. részt is megpróbálom megszerezni (Robert Patric is szerepel benne xD)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Batman Begins - mindenkinek ajánlom, még a nem Batman-fanoknak is.
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

AyaDid írta:Terminator 1.
....
Lehet még a 2. részt is megpróbálom megszerezni (Robert Patric is szerepel benne xD)
Robert Patrick!!! ::daisuki::
Egyébként szerintem a 2 jobb volt, mint az 1... (És nem [csak] Mr. Higanyember miatt)
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

A 2 azért volt jobb szerintem, mint az 1, mert Schwarzenegger ott már nem volt gonosz ^^;; Amikor először láttam az 1-et, akkor nagyon féltem alatta...
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

A T2 számomra etalon az akciófilmek között. Története is van, a karaktereket is meg lehet ismerni, a trükkök is igényesek. Az első rész se rossz, de a második az igazi. A harmadik meg... kár a nyersanyagért.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

JAFO írta:.... A harmadik meg... kár a nyersanyagért.
Egyetértek...

Sajnos tényleg nagyon ritka, hogy egy akciófilmben az "ügyeletes Mr. Izomagy szétlő mindenkit"-en kívül más is van... :?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

DinkaMailer:Én is... Öcsémmel pl. halálra röhögtük magunkat a 'Jason X' c. filmen...
Jason X a legjobb :D
en nem voltam kepes elhinni h erre igeny van a vilag reszerol...es tobb izben is megtekintettem, mert nem tudtam feldolgozni..amikor a droid csaj fejevel rohangal a pasi az urhajoban...vhol ott lehetett a melypont :D
aztan rajottem h van lejjebb...a Jason Vs Freddy talan meg rosszabb :-P
jo filmnek pedig ajanlom a Total Kaosz c filmet, sztem nagyon vicces-Hbon talan adjak meg
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Miért? Szerintem baromi jó a Jason X-ben, mikor az egyik táborozó lánykával veri agyon a másikat :D. Ezeket a horrorokat már rég nem szabad komolyan venni. Például egy Hellraiser-ben nincs semmi vicces, de a Freddy/Jason/Chucky sorozatok már nyíltan csak a poén kedvéért mennek. Jó, mondjuk ott a Halloween, amit még mindig komolynak szánnak, és pont ettől idétlen az egész. De a többin még lehet virulni.
Válasz küldése