Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Luluko írta:szeretem még a 7th heaven-t, aminek ugyancsak örülök, mert lesz magyarul 3. és 4. (?) évad *__*
Tényleg lesz? Dejó! ^_^ 3. évadról tutira lemaradtam, a többit elvileg sikerült megnéznem VOX-on (már amennyit adtak). És már nagyon vártam, hogy mikor tudom végre magyarul is nézni, csak untam már az állandó ismétlést. ^^"
A Sex & The City nálam is előlépett a kedvencek közé, pedig eredetileg utáltam. ^^" Most van HBO, azon pedig elvileg az utolsó szezon megy. A végét ugyan sikeresen lespoilerezték nekem, de még sok minden van, amit nem tudok, így már alig várom a következő részeket! ^_^
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Luluko írta:xD Maximo kezdettől fogva sokkal szimpatikusabb, mint Federico volt anno.
De a szinkronja Fedének a jobb. Láng Balázsnak nagyon jó hangja van.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

IloveRenji írta:es meg anno nagyon reg az egyetlen szappanopera amit neztem a Paula es Paulina volt...azt nagyon szerettem :oops:
Áááááá... Paula és Paulina ^^ annyira imádtam, főleg az OP... nagyon bejön az a szám...
Amit meg a legjobban szeretek, az a Superman legújabb kalandjai, azt is kábé akkor adták, mikor a Paulinát ^^;;
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:Tényleg lesz? Dejó! ^_^ 3. évadról tutira lemaradtam, a többit elvileg sikerült megnéznem VOX-on (már amennyit adtak). És már nagyon vártam, hogy mikor tudom végre magyarul is nézni, csak untam már az állandó ismétlést. ^^"
Szerintem nem csak lesz, hanem már van is. legalábbis én a tegnapi részt Viasat-on tuti nem láttam, márpedig ott minden részt láttam, akárhányszor ismételték xD Tv2-n meg amikor tudom (és van időm) nézem, szóval nem tudom mióta vannak új részek, de a most pénteki 100%, hogy új volt, még öcsém szerint is ^^ És ami a legjobb, hogy mindenkinek maradt ugyanaz a hang, ami volt, persze kicsit idősebb kiadásban =)

Paula és Paulinát én is néztem xD
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Sister Tenshi írta:
Luluko írta:szeretem még a 7th heaven-t, aminek ugyancsak örülök, mert lesz magyarul 3. és 4. (?) évad *__*
Tényleg lesz? Dejó! ^_^ 3. évadról tutira lemaradtam, a többit elvileg sikerült megnéznem VOX-on (már amennyit adtak). És már nagyon vártam, hogy mikor tudom végre magyarul is nézni, csak untam már az állandó ismétlést. ^^"
^_^
Én is imádom. A harmadik évadnak csak a felét láttam (persze a második felét). Egyébként 7 évados. A Vox-on ha jól tudom az 5. évad megy, de nincs Vox-om, így csak a honlapra tudtam ráugrani.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

7? Az fura, eszerint az oldal szerint most megy a 10. Amerikában: http://thewb.warnerbros.com/web/show.jsp?id=SV És ez elvileg a hivatalos oldal. (Már ha jól látom... ^^")
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Sister Tenshi írta:7? Az fura, eszerint az oldal szerint most megy a 10. Amerikában: http://thewb.warnerbros.com/web/show.jsp?id=SV És ez elvileg a hivatalos oldal. (Már ha jól látom... ^^")
OK, igazad van. De legutóbb még csak 7 sorozatot írtak. Hová húzzák? De Simon egész jól fog kinézni. Habár alapból Matt és Ruthie a kedvenceim. :)
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nekem Simon meg Happy a kedvenceim... ^^;;
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na igen Happy. Bár a macskákat jobban kedvelem, szeretnék egy ilyen kutyát. :)
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Jajj, mindenki odáig van felnőtt Simon-ért a környezetemben.. hát nem tudom, én bele-belenéztem a 10. évad első részébe, de nekem Simon sokkal jobban tetszett pici kiadásban, ellenben Ruthie nagyként is ugyanolyan édes maradt *__* Lucy meg csak egy hangyányit változott szerencsére, mert Lucy már csak Lucy marad, és én érte vagyok teljesen odáig *_*
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Örülök hogy folytatják tovább a sorozatot, az elejét már vagy háromszor láttam a Viasaton. :) Kedvencem Matt és Simon (a helyes fiúk :lol:) de szeretem Lucyt is, amikor nem viselkedik idegesítő kamaszként aki a telefonon lóg naphosszat. ^^
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Még csak 14 éves és ez természetes. Akkoriban én is sokat lógtam a telefonon. És kissé én is idegesítő voltam. De melyik 13-14 éves lány nem ilyen? :lol:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

jezusom, en nem is lattam az "idosebb"kiadasokat...marmint a gyerekeket, a Simont, meg a Ruthiet..h megnottek, tejoeg!! :D
amugy az ujabb reszek mirol szolnak?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

A mostaniakban Annie ismét terhes, és hamarosan megszületnek az ikrek. Matt már fősulis, és tovább folyik a történet. Ja és Lucy-nek új fiúja van. Hamarosan Simon-nak is lesz barátnője. Legalábbis most ez megy a TV2-n. A Vox-ot nem tudom nézni, mert nincs Vox-om. Amúgy nagyon jól fognak kinézni a fiatalabb szereplők, mármint Simon és Ruthie.
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nem tudjátok, hogy Matt és Mary miért fog távozni a sorozatból? Legalábbis a 10. évad szereplői között nem látni őket...
Luluko írta:nekem Simon sokkal jobban tetszett pici kiadásban
Helyes idősebbként is, de szerintem is jobban nézett ki fiatalabbként.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nem lesznek benne??? Pont Matt az egyik kedvencem??? :cry:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát, valamennyit szerepelnek, de már csak epizód szerepekre jönnek vissza. Mintha azt olvastam volna Matt színészéről, hogy beteg lett, de idén volt vele egy nagyfilm, szóval nem tudom, mi igaz belőle. Szerintem érdemes mondjuk google-ben rákeresni. Mary-vel nem tudom, mi lett. Lehet, hogy megunta, mert más nagyfilmekben ő is rendszeresen szerepel.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Lehet, hogy tényleg ez az oka. Majd rákeresek a színészekre.
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

A történet szerint Matt orvos lesz és elköltözik a feleségével, ezért nem szerepel már rendszeresen, Mary pedig most nem jut eszembe ^^;;
Ami a színészeket illeti, Mary színésze (a neveket nem tudom ^^") már többször el akarta hagyni a sorozatot, de aztán mégis maradt és most néhány részre beugrik, de már nem állandó szereplő. Matt színészéről sokfélét hallottam, biztosat nem tudok, tényleg rá kell majd keresni.

Egyébként szerintem azért szerepelnek kevesebbet az idősebbek, mert egyrészt szerintem már ők is unják, másrészt meg lehet, hogy inkább a fiatalabbakra koncentrálnak (ami vicces, mert a való életben Mary fiatalabb, mint Lucy ugye xD De Lucy mindig is sokkalsokkal jobb^_^), meg amúgy is ők már felnőtt emberek (asszem családdal is) nyilván nem akarnak a Camden házban élni ^^
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én csak képeket láttam a későbbi részekből, pl. mikor Lucy-nek is már gyereke van.
Kép
Avatar
Fionn
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2005.11.01. 17:01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Slovakia

Hozzászólás Szerző: Fionn »

Itt Szlovákiában már elég előrehaladott állapotban vannak. Pld. az ikerek már elég nagyok, Simon fősulis, előtte elütött egy fiút aki meghallt, ooops ez spoiler nem ? No sebaj. Lucynak egész szimpatikus férje van zsaru, ja és Mett zsidó lányt vett feleségül, azok jó kis részek voltak :D Mary egy idő után eltűnik a sorozatból :( :cry:
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Khm, ha szabadna szólnom pár keresetlen szót ^^"" Meg üdv mindenkinek, mert nem igazán írtam ide úgy január óta... Szóval valaki itt emlegette a Végtelen határokat, sci-fi mániás lévén énis láttam az egészet 3x is ^^" Meg ha jól figyeltem, valamelyik adón megint ismétlik... Mellesleg kimondottan utálom a közép- és dél-amerikai sorozatokat, mert mind egyforma és borzalmasan csöpögős, meg nyújtott brrr :mad: Hát ez van, azért a felsoroltakból a többit szeretem, bár a Született feleségek, hát nemtudom, annyira túlzottan nőcentrikus marhaság, hogy majd lefordultam a székről :D Najó, ez vagyok én, de azért Sliders és Csillagkapu, meg mersze Star Trek 4ever! ^^ Ezeket szereti legalább rajtam kívül más is? (Egy kérdés, miért kell minden film címét angolul írni? Ezt nem igazán értem O.O)
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Hé Kono nézz Andromédát az jobb bár jobb ha elöröl kezded mert mostmár én se értek semmit(ez enyhe túlzás) (az AXN-en nyomják hetente más idöben....)
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Azt az m1-en adták már valamikor tudtommal, nem? Mondjuk nemtom, csak belecsöppentem asszem, de nem igazán ismerem... Egyébként milyen adó az az AXN? ^^" Máshol nem adják?
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Egy kérdés, miért kell minden film címét angolul írni? Ezt nem igazán értem O.O
Egyrészt egészséges sznobizmus, másrészt könnyebb utánuk keresni az IMDB-n.
Piracy is charity.
Válasz küldése