Mai-Otome

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Ha 26 részes lesz a sorozat akkor a fele már eltelt és még mindig a sötétben tapogatózás megy. Van 9 ország plusz még a Schwartz és az Aswald, mint külön játékos, 40-nél több megnevezett szereplő, ha ez így megáll 26 részben akkor rengeteg minden magyarázat nélkül fog maradni.

Amúgy a 13. rséz legjobbja Nina volt. Először amikor a pizzájára nyomatta a csípős szószt és kóstolgatta, hogy elég csípős-e már. Másodjára meg amikor előadta azt a jelenetet Irina szemüvegével.

Az Arika->Sergay dolgot egyelőre úgy néz ki, hogy komolyan gondolja a Sunrise. Én nem érzem úgy, hogy szükség lett volna erre...
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Monjuk ilyen történetfolyással tényleg lehetne 52-részes... Bár a Mai Himeneb úgy igazán a 17-18 ban indultak be a dolgok. Amikor kiderült mi az igazi cél. Sztemitt is lessz valami olyasmi, hogy elmondják, mi, hány, és merre, aztán eksön.

Más...

Szerintetek Akane boldog lessz? Persze biztos hogy Kazu oldalán boldog lessz, de vajon végetért a szerepe.

Úgy tűnt hogy egy teszt volt a bunyó a Slave-val. Simán hagyhatták volna őt is meghalni, de a mesterlövész pont akkor lőtt... érdekes. Eseteg vele is terveik vannak. (Bár az Otome erőt valszeg a 13-rész utánni este már el fogja bukni. :D ) De uygebár az már kiderült, hogy más Nanotechnológiás módszerek is vannak...

Van pár ötletem. Mehetnék anime rendezőnek! Mit szóltok? Az eslő magyar animerendező!
Elmegyek a Sunrisehez és megmondom nekik! :lol:

Komicsiva XY-sama! Atasi Prof. William! - innenntől meg majd rögtönzök.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Prof. William írta: (Bár az Otome erőt valszeg a 13-rész utánni este már el fogja bukni. :D )
Ez vicces :lol:
Amugy meg is lepodtem h mit nyulkal a Kazu-kun, tisztara bevadult..:weh:
sztem viccesek voltak a reszek, de a tortenet meg mindig nem igazan bontakozik ki..
amugy meg sztem Akana szerepenek ennyi, a Hime-ben sem volt sok szerepe, itt is sztem ennyi volt..merthat ok szeretik egymast.. ::daisuki::
pedig egy pillanatra felmerult bennem h az a szemet hagyja elmenni, de halisten nem..(en mint szentimentalis lany ugyebar :D
Prof.William írta: Mehetnék anime rendezőnek...
Komicsiva XY-sama! Atasi Prof. William! - innenntől meg majd rögtönzök.
ez is LOL..siman elmehetnel rendezonek..ennyit te is tudnal rogtonozni :wink:
es igen..sztem is komolyan gondoljak a szerelmi szalat..csoppet bizarr..
viszont a Fire String Ruby az a Mai volt??nem igazan tudtam eldonteni..
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Azt ugye figyeltétek, hogy Akane szépen lenyúlta az új Ékkövét, fülbevalóstól és gyűrűstől együtt. A nagy kavarodásban föl sem tűnt senkinek.

Mondjuk egyre gagyibb a történet. Abszolút lazán kezelik a legfőbb szabály megszegését, az egyedi Ékköveket csak úgy el lehet vinni.
A készítők is unhatják.
Ez a Szergej+Arinko dolog meg sztem csak egy ócska kis kitöltőbetét, ennyire jutottak a Sunrisenál.
War... War never changes.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Képzelem.

- Hát Legalább boldog lett Akane...
- Bizony... Minden jó ha a vége jó.
- DE azért az ékkövét leadta ugye?
- Húbazzz! Tudtam hogy valamit elfelejtettem!
- Kuga! Egy újfajta Slave tűnt fel! Ilyet még sosem láttunk! A mi technológiánnkal készült.
- ::reliev::
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Yuri írta:Azt ugye figyeltétek, hogy Akane szépen lenyúlta az új Ékkövét, fülbevalóstól és gyűrűstől együtt. A nagy kavarodásban föl sem tűnt senkinek.
Dehogy nyúlta le, sztem simán elejtette, a zsebrevágást meg nem mutatták, de a kezében nincs. :) És különben is, tesz az egész Otome-cuccra, mert van Kazu-kun... :wink:

A történet viszont tényleg kezd esni lefelé, szerintem sürgősen ki kéne találni vmit, mert a grafika is egyre gyengébb szvsz.
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Hát azért én még nem írnám le az egész sorozatot. Tény, h lehetne jobb is, de bízom benne, h vm igazán meglepőt fognak a készítők elénktárni a köv részekben.:)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Szerintem ezzel itt mindenki így van, elvégre ezért nézzük, csak már jöhetne az a meglepő. :)
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Végül is a Himeben a 12-13-14-részig ment az ökörködés és akkor jött a SEARS-aztán meg ugye a Karnevál.

(Bár már ott is voltak komolyabb hangvételű részek, i(8) tt meg nem nagyon.)

Kicsit egyensúlyba houzták Akanet. Az előző sorozatban ekkora már egy szánalmas idegroncs lett, most meg legalább boldog.

Remélem Sizuru meg meghal. Ugyebár az előző részben túlélte. :)

Csak kár hogy a rosszarcok tikolóznak, meg susmusolnak, de kézzelfogható dolgot még nem nagyon csináltak. (Pár Slave idézésén kívül.) Midoriék meg elmentek nyaralni? Hol van már a rettegett Aswald?

Nekem még bejön a sorozat, bár tény hogy a Mai Hime jobb volt. Bár teljes képet majd csak a 26-rész mégenézése után alkothatunk.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Prof. William írta:Remélem Sizuru meg meghal. Ugyebár az előző részben túlélte. :)
Tessék visszaszívni. :)

A magam részéről Natsukit sajnálom legjobban, a karaktere sokkal jobb volt HiME-ben (és a kapcsolata Shizuru-vel itt most csak fanservice).
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

IloveRenji írta:viszont a Fire String Ruby az a Mai volt??
Természetesen.

(Most így az újabb kommenteket elolvasva azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg jobb, hogy meg sem néztem a legutóbbi részt. :p)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Én sokkal jobban bírom az Otome Natsuki-t, de ebben biztos közrejátszik az is, hogy legalább 10 évvel idősebb, mint a HiME-beli párja. Nem az a hirtelen cselekvő lázadó, mint a HiME-ben volt, hanem egy sokkal megfontoltabb politikus aki ügyesen vezérli az iskolát. Ami megmaradt azok a hihetetlen arcok amiket vágni képes. Most is az a unott bandzsítás amit a lányszöktetés alatt levágott, elképesztő. ::jhihi:: ::jhihi:: ::jhihi::
Ami meg a jövőt illeti, valamelyik elkövetkező részben (de biztos nem a jövő hetiben) lesz egy bemutató maibutou ahol a végzős pearlök plusz Arika és Nina fog szerepelni, ezt a bemutatót zavarja meg majd egy csomó Slave. Az okosok erre a részre jósolják majd Natsuki első materialise-ját.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem is jobban tetszet Natsuki HIme beli enje..jobb fej volt..itt tul komoly meg hivatalos :(
Amugy Rage ne add fel most jon csak a java..(legalabbis remelem, mostmar telleg tortenik vmi izgalmas :!: )
es amugy gondoltam h az a Mai, csak egy kis megerosites kellett :)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

paTKany írta:Nem az a hirtelen cselekvő lázadó, mint a HiME-ben volt...
Itt van a kutya elásva, ugyanis szerintem Natsukinak tökéletesen állt a lobbanékony és hideg farkas szerep. A lelépés közbeni pofa meg tényleg LOL.
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Hát h ki hogy változik még majd kiderül. Himeben is láthattuk, h a szerelem kifordítja a szereplőket rendesen /bár ezt a valós életben is megteszi az emberrel.../.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Hát most már én is remélem, hogy történik is valami. Az utóbbi részek elég langyosak voltak, és csak a rejtélyek szaporodtak. És szvsz az is zavaró hogy ha már ez nem a mai-hime folytatása, akkor mért kell ugyanazokat a poénokat ellőni mégegyszer? (pl. takumi és akira).
(és végül remélem Mai-nak a sorozatban nem csak ez a sziluett jut a könyvben)

-----
EDIT: 2005.jan.15. vasárnap 12 óra tájt

Minden rész végén megbánom hogy elkezdtem a sorozatot és nem bírtam várni áprilisig amikor, egyhuzamban (vagy legalábbis saját tempóban) megnézhettem volna az egészet. A mai (tegnap előtti) résznek is úgy lett vége hogy.... De legalább kezd már derengeni egy kevés a háttérben megbúvó titkokból.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madfist 2006.01.16. 09:59-kor.
Kép
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Hmm.. már kint van a 14. rész és kezd forrni a dolog. Lassan,de biztosan.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, egyre sotetedik a dolog..megint egyre jobban irrital a Nagi, vmit megint szervezkedik..
es ugy tunik telleg lesz L'amour (Szergej + Arika), kicsit furcsa nekem, majd meglatjuk mit hoznak ki belole :weh:
sztem nem feltetlen rossz h ellottek megint a Takumi Akira "poent", 3 percig meg birtam nezni..
es a Mai-t en is nagyon varom mar..
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Nem vagyok megyőződve Mai jóarcosságáról. Sztem simán meg mernék csinálni hogy ő is a rosszarcok sorát erősité. Na pertsze oylan félig jó rosszarcként aki nem gonoszságból, hanem meggyőződésből jár ezen az úton.

Spoiler

Ha megmerték csinálni Midorit akkor simán meg lehet őt is.

Spoiler end.

A sztori pedig már beindulhatna. Kivéve persze ha 52-részes sorozatot terveznek. Valakinek már be kéne nyomni azokanak azö nelégült Otomeknak és letörlni azt a fensőbdéges kifelyezést Shizuru arcáról. :-P

Amire minden lehetőség meg van. Nekem eddig az jött le hogy az akadémia vezetői teáznak meg okosságokat mondanak de nem nagyon pedzegetik mi folyik a háttérben.

Negitólsokat várok. Az elején hozta magát dene,m tünt tulságosan gonosznak. (Ki nem szivatta volna Mashirot?) De lassan kiderül hogy megint annyira benne van a közepében mint az első sorozatban. (Pl. Az orogne beindításakor az a vigyor amit megereszt. Akkor már kezdtem sejteni...)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Engem nem zavarna ha Mai rosszarc-ként jellene (csak jönne már), bár erősen kétlem. Szerintem inkább valami semleges áldozatként fog megjelenni.
Arika+Sergei -> nanemár!
És szerintem kizárt hogy ötvensok részes legyen, inkább 1-2 részen belül következik majd a hajtépés, hogy mikor jön már a következő rész, annyira fognak pörögni az események.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sztem semmi gond nem lenne azzal ha a Mai rossz lenne, a Midori utan mar mindegy..en is ugy vagyok vele h csak jonne mar, en ot nagyon szeretem, a Midorit is fuggetlen attol h jo-e vagy sem..
amugy olvastam vhol h 26 reszes lesz a sorozat, ugyh jon a hajtepes, remelem szoszerint, raferne a sorozatra..
es telleg ciki az Arika Sergei "vonulat" :shock:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Megnéztem a 12. részt és egyre jobban tetszik a sorozat ^^;; kíváncsi leszek, mit hoznak ki ebből az Arinko - Szergej dologból,
Spoilerchan írta:remélem a végén kiderül, hogy Arika az igazi lánya vagy mi...és az anyja mondjuk Mai XD
vicces lenne... egyébként egyre kevésbé szimpatikus ez az Ero-ero-erstin... nem a legutóbbi rész miatt, hanem csak úgy általában.
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Konomi !
Nézzed csak tovább, 2 epizód múlva kiderül kinek a lánya Arika ... :mrgreen:
Mondjuk én már az elején gyanítottam, hogy ez lesz ... :(
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Oké :cool:

de ha kiderül, hogy
Spoilerchan írta:Mai az anyja
, akkor én dobok egy hátast... ha viszont
Spoilerchan írta:az derül ki, hogy Szergej az apja...
nna akkor az még félelmetesebb lesz [lenne] :P
Spoilerchan írta:mert én marhára örülnék neki, ha összejönnének, mint Tatekun és Mai, mert annyira összeillenének ^^;;
úgyhogy feltétlenül meg kell néznem a következő részeket, mert már szétvet a kíváncsiság ^^
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En romantikus alkat vagyok, de sztem ok nem illenek ossze annyira.. :(
az meg egyenesen undorito lenne ha kiderulne h az apja, es ugy jonnenek ossze
a HImeben telleg nagyon osszeillett a Mai meg a Tate (ugy szurkoltam nekik :D ), de nekem, lehet h a korkulonbseg es szegeny Nina-chan miatt nem tetszik a dolog..
de ha a Mai lenne az anyja akkor vmi nem stimmel, mert akkor egyidosnek kene lennie a Natsukival az anyjanak, ahhoz meg kicsit fiatal, nem?mert a Mai es a Natsuki kb egyidosek, egyszer nezegetett egy fenykepet a Natsuki, onnan gondolom..
Válasz küldése