Metal/rock együttesek

Zenék, együttesek
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Metal/rock együttesek

Hozzászólás Szerző: Yankee »

észrevettem,hogy még nincs ilyen téma,örülnék ha lenne,mert máshova nemnagyon tudok írni...
ti milyen rock együtteseket szerettek?(metal)
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

S.O.A.D. és KoRn. :!: Mostanában nem ezeket hallgatom ugyan, de azér csípem őket :!: :twisted:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

RAMMSTEIN,Static-X.Mostanában ezek. ::jthrill::
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

HellRaiseR írta:S.O.A.D. és KoRn. :!: Mostanában nem ezeket hallgatom ugyan, de azér csípem őket :!: :twisted:
Én is dettó! Csak én mostanában is ezeket hallgatom. De főleg SoaD!
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

fúúúú! jó ízlésetek van! én is ezeket szoktam hallgatni-S.O.A.D.,Rammstein,SlipKnot,Adema(nemtom,hogy ismeritek-e),Korn-nak tetszik egy száma... a Static-x-et is szeretem,de nemtom hallgatni,mert nincs meg! :cry:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

- nagyon sokat hallgatott: rammstein, nightwish, soad, offspring, (hed)PE, Rage against the machine, Tool, Machine Head, Kidneythieves
- sokat hallgatott: adema, kmfdm, apocalyptica, ill nino, nine inch nails, nocturnal rites, marylin manson, disturbed
- kevésbée sokat hallgatott: guano apes, him, limp bizkit, linkin park, masive attack, nirvana, queens of the stoneage

(tudom hogy egy-kettő nem éppen metál, de én mindegyik oda sorolom valamilyen szinten, a stílusokban sosem voltam jó)

Azért valahogy bővebb tartalommal is megtelhetne ez a topic, mert így nem fog sokáig tartani. Tudom ha már felhoztam illene vmit írnom is, de nekem sincs ötletem.
Kép
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

KIRÁLY! én is hallagattam Guano Apes-t,Linkin Park meg Limp Bizkit... igazából Linkin Park-ot másodikban kezdtem hallgatni,mert a nővérem állandóan azt nyomatta,a végén megszerettem! aztán jött az LB,aztán a GA ... most meg ötödikben mit hallgatok? slipknot... :shock:
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

MEtal hmmm... nagy kedvencek:

Therion, Blind Guardian, a néhai Nevergreen, Apocalyptica, Finntroll, Cradle of Filth, Nightwish, Dark Tranquillity

és még rengeteg együttest szeretek, pl Haggard, Korpiklaani, Sonata Arctica, Iron Maiden stb stb new metalokat nem szeretem :dirr:

és szeretem a koncerteket is, pl készülök a metal mániára ^^
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

na,ebből csak az Apocalyptica-t ismerem...:P
de az nem annyira tetszik! inkább a nővéremnek tetszett! de egy idő után ő is beleunt. még mindig hallgatja,de már nem olyan sűrűn,mint nyáron,vagy év elején.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yankee 2006.05.03. 14:34-kor.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Koncertre csak a Rammstein-re jutottam el, de az nagyon ott volt. Pirotechnika, tömeg, buleee meg minden. A Nightwish-ra sajnálom hogy anno nem tudtam elmenni, most hogy már nincs énekesük....
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

DERAILED!!! ::jthrill::
Az egy osztálytársam metálzenekara!( www.beszarocker.atw.hu )
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

de király neked,te eljutottál egy koncertre! én még soha nem voltam koncerten!:( LP-re akartam menni,de az már volt... asszem.:(
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Akkor minél előbb... Bármilyen koncertre mehetsz sztem, az élőzene varázsa olyan lehengerlő tud lenni... Najó azért bármilyen koncertre ne menj. Egyszer voltam a vörös lyukban, az elvileg ilyen metál hely, kisebb metálbandák fellépésével, de kritikán alulian szar volt.

Kaen: ez a metalmánia, ez hol s mi s mikor?
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Egyszer voltam a vörös lyukban, az elvileg ilyen metál hely, kisebb metálbandák fellépésével, de kritikán alulian szar volt.
Nem ittál elég VBK-t, hogy befogadd a magyar metált.
Piracy is charity.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

madfist írta:A Nightwish-ra sajnálom hogy anno nem tudtam elmenni, most hogy már nincs énekesük....
Már van egy új! Állítólag spanyol(vagy brazíl?) énekesnőt újítottak be.
Valszeg most év végén vagy jövő év elején jön az új album.
Kíváncsi vagyok!
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

nemtom,én a Nightwist nem nagyon szeretem,a nővérem szerette nagyon... én azt sajnálom,hogy nem mehetek koncertekre és azt is,hogy a S.O.A.D.-ról semmit nemtok,hogy mikor koncerteznek,meg állítólag van egy új albumuk...
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Yankee írta:de király neked,te eljutottál egy koncertre! én még soha nem voltam koncerten!:( LP-re akartam menni,de az már volt... asszem.:(
--sziget :wink:. Bár az nem kimondottan 5.-es hely :neutral:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

hát,aztgondoltam! engem nem is engednek el!! legalábbis anyám nem... :shock: és apámmal meg kimennék,csak ahoz anyám engedélye is kell... :wwall:
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

madfist írta:Egyszer voltam a vörös lyukban, az elvileg ilyen metál hely, kisebb metálbandák fellépésével, de kritikán alulian szar volt.
?
ott volt pl Korpiklaani úgyhogy megéri néha meg Demonlord :D

én elég sok Metál együttest szeretek rockot nem annyira
régen nagy SoaD fan voltam

mostani kedvencek Amon Amarth, Haggard, Korpiklaani, Demonlord, Anathema, Turisas, Stainless Steel, Pain of Salvation, Edge of Sanity, Arch Enemy, 3 Inches of Blood, Ensiferum, Sentenced, Opeth így hirtelen

amúgy engem zavar hogy mindenkit lerokkereznek az emberek
szerintem a metál korunk egyik legigényesebb és legsokoldalúbb zenei irányzata csak sokan vannak előitélettel vele szemben
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

raz86 írta:Már van egy új! Állítólag spanyol(vagy brazíl?) énekesnőt újítottak be.
Hát a hivatalos oldalukon még mindig nem jelentették be, szal ez inkább bulvár lehet, de nekem igazából mind1 is. Hozhatnak akármilyen jó, aranytorkú csajt is, az már nem az a nightwish lesz :(

Yankee: akkor még nőnöd kell, és nem csak azért mert anyád nem enged el. A divatmetálosoktól v. divatrockerektől (ez a kettő tényleg nem ugyanaz) még néha én is félek.
ein írta:szerintem a metál korunk egyik legigényesebb és legsokoldalúbb zenei irányzata csak sokan vannak előitélettel vele szemben
:goodpost: Egyetértek, bár sztem a jazz-t nehéz leverni változatosságban :) (azért ne egyetek meg)
Kép
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

de ez nem fer! már a haverom is volt koncerten és ő egy évvel fiatalabb nálam,nekem ez tök szar,hogy én meg nem mehetek,fogadok bárkit kiengednének ilyen korban,mert pont ilyen korban hallgatnak egy csomóan rockot,meg metalt és ők mennek is koncertre... én meg miért nem mehetek? ez annyira szemétség!!! :cry:
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Yankee írta:S.O.A.D.-ról semmit nemtok,hogy mikor koncerteznek,meg állítólag van egy új albumuk...
Jah durván 2 hónapja jött ki a Hypnotize c. albumuk és naggyon jó ::japtoun::
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

de jó!... ezt se tudtam!!! de azért köszi!!! ::jeye::
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Yankee: nem tudom, hány éves vagy, de engem se engedtek sokáig. 18 éves korom óta viszont nem szólnak semmit.. :)

Metal Mania: Pecsa, március 4 asszem (de beütöd a keresőbe, vhol ott lesz), lesz Therion és Moonspell, meg Anathema, meg még 2 vmi + magyarok persze :D

Amúgy én is a metált szeretem, rockot nagyon-nagyon keveset hallgatok, azt is csak a régi nagyokat. Ein postjával meg teljesen egyetértek.. és én sem szeretem ezt a rockerezést. :dirr:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

Kaen: 12 vagyok,de a haveromat meg kiengedték!(ő meg 11)mondjuk ő Tankcsapdára ment... :roll:
én sem szeretem azt a rocker dumát... a haverom,akit kiengedtek"rocker" és állandóan ezzel szekálják őt a 6.-osok. mindig ezt kérdezik tőle: Te rocker vagy? már nagyon idegesítő!!!!!!
Válasz küldése