Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

nekem csak volt egy vadászgörényem... :cry:
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Schuldig kösz
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

nekem egy agresszív, karmolós, finnyás, büdös lehelletű, fázós, éjfélkor hiperaktív, amúgy meg egész nap radiátoron alvó macskám van, akinek az a kedvenc szórakozása, hogy felmászik az ember nyakára és a vállára és azt képzeli, hogy egy vastag faágon hasal.
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

ari lehet! ::jblush2::
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

hát igen, azért vannak jó pillanatai is... :)
... de nagyon gonosz is tud lenni. például a szomszéd macskáját megtámadta (gyönyörű perzsamacska volt), és az a szegény macska annyira megijedt, hogy sokkot kapott, és olyan szinten, hogy el kellett altatni... :drop:
gyilkos macskám van. :wevil:
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Teknősünk meg kutyánk is volt... a kutyus újfunlandi volt (Dönci), a mamáméknál lakott a telken, 2001-ben pusztult el, a teknős meg vörösfülű ékszerteki (Artúr) és tavaly pusztult el... :sobsob:
Csoda hogy apuék megengedték a görényt a lakásba... mondjuk apu nem nagyon bírja szegény Somát mert már egyszer megharapta ::jeye::
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Amaya írta:hát igen, azért vannak jó pillanatai is... :)
... de nagyon gonosz is tud lenni. például a szomszéd macskáját megtámadta (gyönyörű perzsamacska volt), és az a szegény macska annyira megijedt, hogy sokkot kapott, és olyan szinten, hogy el kellett altatni... :drop:
gyilkos macskám van. :wevil:
Te jó ég, az elég veszélyes lehet... :shock:
Egyébként hogy hívják? :D
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

hát tulajdonképpen nem egyeztünk meg a nevében. mert én nem vagyok hajlandó Mukinak hívni!! egyáltalán nem illik hozzá ez a "név"! a dilis (nevelő)apám "nevezte" el így.
amúhy az elejefelé (amikor kezdtem kiismerni a természetét) nagyon féltem tőle, ha elkezdett jönni az irányomba vagy követni kezdett, rohantam előle. de mostmár tudom kezelni :)

a mamáméknál nekünk is voltak kutyáink...
az egyiket a környékbeli gyerekek vakították meg.
egyszer szórakoztak vele a kerítésen keresztül, és a kutya védekezésképpen megharapta a főkolompost.
ezért aztán bosszúból a gyerek meg megvakította. egyik reggel nagy nyüszítésre ébredtünk... szegény kutyus, valami spray-t fújtak a szemébe. szegényt el kellett altatni
pedig jó kutya volt. nem kellett volna hergelnie annak a h**gyereknek
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Amaya írta:a mamáméknál nekünk is voltak kutyáink...
az egyiket a környékbeli gyerekek vakították meg.
egyszer szórakoztak vele a kerítésen keresztül, és a kutya védekezésképpen megharapta a főkolompost.
ezért aztán bosszúból a gyerek meg megvakította. egyik reggel nagy nyüszítésre ébredtünk... szegény kutyus, valami spray-t fújtak a szemébe. szegényt el kellett altatni
pedig jó kutya volt. nem kellett volna hergelnie annak a h**gyereknek
Az ilyen esetek annyira szomorúak... :( Néha fel nem tudom fogni hogy lehetnek egyes emberek ilyenek...
Egyébként tapasztaltam már (meg barátaim is) hogy néhány helyen a kutyatartók és a nem kutyatartók között akkora ellentétek és konfliktusok vannak... nem is gondoltam volna. Van aki fél a kutyáktól, de van aki csak simán gyűlöli és nem bírja a közelében láni őket... :shock:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem 2 csincsillam van (akik fajtarsaikkal szemben) gyulolik egymast, es nem lehet oket osszeengedni, mert akkor megtepik egymast (de azert meg dolgozom az ugyon :D )
meg meg 2 hori, meg egy torpenyul..(anyam nagyon orul mindennek..)
amugy a kutyakinzokat a legvalogatottabb kinzasokkal tudnam szenvedtetni..egyszer hallottam h volt egy pasi aki ideges lett, mert ugatott a kutyaja (milyen meglepo..) es idegessegeben felkototte a kutyat a kocsijahoz es es elindult es huzta szerencsetlen kutyat a kocsi utan..egyszeruen nem fer bele a fejembe, h lehet ilyet csinalni :?: :?:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az állatkínzókat úgy "büntetném" ahogy ők kínozták a állatukat... ha kocsi után húzták akkor hát legyen ez a sorsuk, talán utána kétszer is meggondolják hogy mit csináljanak a kutyával ha "ugat"...
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

IloveRenji írta:..egyszer hallottam h volt egy pasi aki ideges lett, mert ugatott a kutyaja (milyen meglepo..) es idegessegeben felkototte a kutyat a kocsijahoz es es elindult es huzta szerencsetlen kutyat a kocsi utan..egyszeruen nem fer bele a fejembe, h lehet ilyet csinalni :?: :?:
Úristen!!
Egyébként tapasztaltam már (meg barátaim is) hogy néhány helyen a kutyatartók és a nem kutyatartók között akkora ellentétek és konfliktusok vannak...
a mi házunkban egy pár emelettel felettünk lakónak 4 félelmetes fajta kutyája van :S eddig nem volt velük semmi baj, de hogy lehet 4 ilyen kutyát egy kis lakásban tartani a 8. emeleten...
a 6.-on meg egy néninek van egy kis vakarcsa, az viszont nagyon szokott idegesíteni, mert állandóan kimegy az erkélyre (ami pont az én ablakom fölött van csak egy picit átlósan), és onnan ugat szerteszét! ilyen kicsi kutya ekkora hanggal...

nekem is volt 2 hörim, az egyik megszökött (talán leesett az erkélyről, mert sehol semmi nyomát nem találtuk... ha értitek, mire gondolok... :S), a másik egész sokat élt, tavaly ment el szegény
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Egy régi osztálytársam a 6. emeleten egy kis lakásban tartja a boxerét, az sem a legjobb hely egy olyan nagy mozgásigényű kutyának... mondjuk sokszor leviszi sétálni, dehát akkoris...
Egyszer Soma is leesett az erkélyünkről, (1. emeleten lakunk, de hátul az erkélynél garázsszintig lehetne esni, ami már inkább 2 emeletnyi magasság) és először le se mertem nézni, nehogy meglássam őt a betonon... de aztán nem találtuk sehol. Átmentem a szomszédhoz is, hátha átmászott az ő erkélyükre, és az alsószomszéd erkélyén lett meg végülis... nagyon nagy mázlija volt Somámnak, csak a bal hátsó lába tört el... :( de elég furán eshetett hogy pont bezuhant az alattunk lévő erkélyre.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nalunk halisten erkely nincs, max a nyul szokott neha kiszokni az ajton ha nyitva hagyjuk..es akkor maszkal a kertben, en meg amikor nem talalom a lakasban 5 evet oregszem, aztan mar ketsegeesesemben kimegyek a kertbe hatha..aztan meg jon az egyoras konyorges meg osszeszedes..mert szegeny nyuszi eleg butuska, siman kimaszna az autok ala, ugyanugy mint ah a dobermannoz is ment egyszer "baratkozni".. :lol:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerintem idő kérdése és a dobermann is megszeretné a nyulad :D ha másnem vacsorára :)

Nekem van két kutyusom + egy naaagy dagadt macskám.. A kutyák érdekes módon nem bántják a macsit,de ha más cica jön át,azt kegyetlenül megkergetik :D Ezzel néha a macskánk vissza is él,becsalja hozzánk az ellenségeit :)
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

Amaya:
... de nagyon gonosz is tud lenni. például a szomszéd macskáját megtámadta (gyönyörű perzsamacska volt), és az a szegény macska annyira megijedt, hogy sokkot kapott, és olyan szinten, hogy el kellett altatni... :drop:
gyilkos macskám van. :wevil:


úr isten! :shock: ez durva! tényleg gyilkos a macskád!!!!! :shock:
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

és vidéken még madarakat is fogott magának...

de tényleg tud aranyos is lenni... amikor alszik :P
Kép
(* Take Me To Paradise...
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Van egy 6 éves mopszom,egy németjuhászunk meg 4-5 macska.Nem tudom pontosan. :^_^:
Avatar
Ayame
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.01.17. 11:37
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Ayame »

Én nekem sárkányom van a netten ma fogadtam örökbe a neve Draqvana és nagyon tündéri^^
Kép
Avatar
Angel_chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.08.15. 21:36
Tartózkodási hely: mostmár BP:)

Hozzászólás Szerző: Angel_chan »

ROTFLOL...?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Akkor a tévhitek eloszlatása végett: háziállat alatt hús-vér, IRL, nem *.jpg állatot értünk, jó lenne, ha csak a fenti kritériumoknak megfelelő élőlényekről postolnátok.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Nagisa

Hozzászólás Szerző: Nagisa »

Aloha!!!
hehhe, van egy kutyuskám és egy pár tyúkomXDDDDDD
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Az jó lehet!
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

nekünk is voltak tyúkjaink meg kacsáink meg malacaink is a mamáméknál... de mostmár nem lakik ott senki, úgyhogy már állatok sincsenek
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

Nekem volt egy édes cicám, Bolyhoska, aki majdnem 2 éves volt...még születésekor választottam ki, és azóta imádtam...de sajnos, elveszett...és annyira, annyira, annyira hiányzik!!! ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Válasz küldése