Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Kössz az üdvözlést Weny!

De egy jó fórumban mindenkit komolyan kell venni (a maga módján :) ) ki tudja kiből lessz barát vagy ellenség ^_^

Mégegyszer mindenkinek Kellemes Ünnepeket! :xmas:
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Sziasztok!

Csak nemrég regisztráltam magam, de már egy ideje járok ide nézelődni:) 20 éves leányzó vagyok, régóta animes (kb 8 éve). Legeslegelőször az ORF 1-en láttam a Sailormoont, amit azóta is nagyon szeretek:) Kedvenceim még: Slayers, Ranma 1/2, KoDoCha, Vision of Escaflowne, Mononoke Hime, Laputa, Fushigi Yuugi, Chobits, Kamikaze Kaitou Jeanne, és még nagyon sok....
Budapesten élek, de Keszthelyen járok egyetemre (agrármérnök szak). Amit az animeken kívül még szeretek/érdekel/művelek: zene (metal, rock), rajzolás, természet, kóborlás, álmodozás, mesék, könyvek, színház, fantasy, szerepjáték, lovaglás, ninjutsu...
Hát... egyelőre ennyit...

Ronja
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Ahogy Weny mondta: nem én vagyok itt a legöregebb, sőt kezdő :D
de azért örülök, hogy nem én voltam az utolsó a regisztrált :)
Remélem te is annyira fogod élvezni ezeket a fórumokat ahogy én ^_^
Üdv itt! :thumb:
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Arigatou:)
én is remélem, hogy így lesz mindkettőnknél! ^^
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Üdv itt a fórumon Ronja, DaeusEx és Weny! ^_^
Kép
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Kösz! Olyan jó ezt hallani egy Nagymestertől! ^_^
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

:LOL: :LOL:

Sztem teljesen mindegy, milyen rangod van...^^;;
Érezzétek jól magatokat a fórumon. ^-^
Kép
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Kösz! ¤ 2 ::^_^::
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Tájékoztató jelleggel közlöm, hogy:

1. A user rang alapvetően a hozzászólások számától függ, gyakorlati haszna, jelentősége nincs (kivételt képeznek ezalól a speciális rangok, de ez más kategória). Remember: "You are not your postcount."

2. Ez a topik bemutatkozásra való, magyarán nem muszáj "üdvözölni" az újoncokat. (Sőt, tanácsolnám, hogy ezt egyáltalán ne tegyétek, mert csak értelmetlen csetelés lesz belőle.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
emmu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2005.12.08. 20:19

Hozzászólás Szerző: emmu »

Húh! Csak most akadtam erre a topicra. Illett volna már előbb köszönteni mindenkit!
Szóval szia mindenkinek, igazán örülök, hogy itt lehetek és megismerhetetk olyan anime- és manga szereteő emberkéket, akik már régebb óta rajongói e műfjnak és tájékozottabbak mint én, aki még nagyon kezdőnek tartom magam ebben a témában.
Magamról nem tudom mit írhatnék. Röviden és tömören: Emesének hívnak, 22 éves vagyok, Gyöngyös lakom, Pestre járok fősulira és közben be-be csúszik egy-két diákmunka vagy egyéb amivel gyarapíthatom a pénztárcám. Nem írok többet, aki majd egyszer meg szeretne ismerni, az úgyis meg fog....... :wink:
"Isten szolgái Ők, s az ítélet napjának hírnökei.
Sem Istenek, sem pedig Emberek.
Ők Angyalok......."
Avatar
anonymus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.12.28. 03:57
Tartózkodási hely: mikor hol

Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: anonymus »

Sziasztok!

Örülök, hogy lehetőségem nyílt csatlakozni az aoi anime fórumozóinak népes és hihetetlenül lelkes társaságához. Ahogy a latin mondás tartja: "Similes simili gaudet" (Hasonló a hasonlónak örül). Egyébként már régebben is nézegettem ezt a helyet és megállapítottam ez egy olyan fóru ahol igazán zajlik az élet.Remélem a jövőben lesz egy pár téma amelyhez én is hozzá tudok majd szólni.
Addig is kellemes fórumozást mindenkinek. Viszontlátásra más témáknál.
( "Most már csak nincs más hátra mint: Előre!!!!" :>)
"Nullum est iam dictum, quod non sit dictum prius" (Terentius)
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Na hát végre egy ilyen topic.
Én is mostanában regisztráltam de nagyon bírom ezt a fórumot jó a közösség egy csomó kérdésemre kaptam választ blablabla...
Másfél éve vagyok animefüggő általában A+-ot nézek a kedvencem a Cowboy Bebop és a Yuu Yuu Hakusho a szellemfiú.
+ a Slayers
Már témát is nyitottam ebben nekem az 1 óra alatt 5 válasz abszolút atlagon felüli.
Remélem elindultam a jó úton és egy szer én is tisztelt és elismert fórumozó leszek.
Ja és mik a rangok és hány hozzászólástól nem leszek már újomc?
Aki válaszol annak előre is kösz.
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Ha már idekattintottam, én is ezúton szeretnék üdvözölni mindenkit. Igyekszem majd nem nagy hülyeségeket írni (bár lehet hogy az első 5 hozzászólásba már becsúszott 1-2).
Az anime nézés a Kite-vel, a rendszeres anime nézés a Cowboy Bebop-al, a függő szintű anime nézés pedig a Mai-HiME-vel kezdődött nálam.

Még egyszer: Üdv mindenkinek!
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Hello!
Nem vagyok annyira újonc, de most akadtam erre a topicra.
Hát, 12 éves javíthatatlan Slayers( ::jthrill:: ) mániákus vagyok.
És üdv minden új tagot!
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Mivel van ilyen topic is, gondolom illő volna bemutatkznom:
Még csak 4-5 hónapja érdekel ez a téma, annyira nem nézek sok anime-t, inkább mangákat olvasok, ha van rá időm. Szabadidőmben soldatozok (kétdéslövöldözősizé), olvasok, esetleg úszni járok. Sajnos most vagyok abban a korszakban, amikor sokat kell tanulni :neutral:, de megpróbálok sok időt fordítani további hobbijaimra is..:weh:
:goodpost:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

HellRaiseR írta:Sajnos most vagyok abban a korszakban, amikor sokat kell tanulni :neutral:
öö, az mit jelent ^^?

Nagyon relatív megítélni, én általánosban is ezt mondtam, középsuliban is (mondván az ált.suli semmi volt), meg most egyetemen is (mondván a gimi nudli volt) xD
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Márakinek. Amúgy elektronikai középsuli.. :wink:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

Hi!
Mai vagyok!Mizu chant ismerem!Ez tök jó!És a kép is,ami fenn van róla!Mindig is irigyeltem a rajztehetségét. ::jeye::

Szóval magamról..hmm...nőnemü vagyok,17 éves.Amúgy vidám,jelenleg tök depis.Átlagban buta szőkének állitanak be(annál kicsit okosabb);szép és jó alaku!Lehet,h tulzok?!
Na mindegy.Első animéim:sailor moon,dragon ball.elöbbiről manapság is gyüjtök képeket.Ezek hatására rajzolok anim figurákat.többé-kevésbé jól,a régieken csak röhögök.
::japhaha:: <--ez veri magát a földhöz?????????

Külsőre kicsit ROCKer,kicsit átlag,de mindig megbámulnak.Normál magasság,hosszú haj.Bakancs,vagy -10ben csizma.Leginkább fekete ruhák.Kevés smink.
:sing: Szoktam karaokezni ::karaoke::

Az anime filmekkel a beszerzés miatt leginkább manapság ismerkedem.A sorozatokat viszont minden mennyiségben nézem,már ha tudom..
Sajna kevés a lehetőség,h erre az oldalra felnézzek,de remélem soxor tudom majd látogatni;és talán egy-két meetre is lesz időm!
Addig is Üdv mindenkinek és örülök,h itt lehetek!

U.i:A fogalmazás se az erősségem.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hopp, ez a topic valahogy elsiklott a szemem előtt mindig :p

Namind1, habár már vagy durván egy Hónapja terhelek egykét topicot, azért bemutatkozom :)

Hajimemashite!
Eredeti nevemen Ákos volnék, és ebből azt hiszem le lehet szűrni a kromoszómaszámomat :p

Még nagyon kis koromban ismerkedtem meg az ANimékkel, egyszer egy angliai látogatáskor alig bírtak az ANime TV elől kirobbantani. Aztán sokáig csönd, mert hazánkban nem adták a TVben azokat a fajta animéket amiket igazán szerettem, habár néztem Dragonball-t de nem fogott meg annyira... Aztán mostanra szerencsére az Internetnek hála fellendült az Ipar és nagyüzemmé vált az ANimetekintés, aminek hála megszerettem a Japán kúltúrát, és elkezdtem olyannyira érdeklődni a Japán világ iránt, h szeptembertől Egyetemen kívánom tanulni :) (EGyébként tavaly érettségiztem és a 86os csernobili évjáratot gyarapítom :lol:)

Nah, kb ennyi volna azt hiszem a lényeg, amúgy pedig Yoroshiku! :)
Kép
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Én is csak most vettem észre ezt a topicot.

16 éves lány vagyok. Régóta szeretem az animéket, de 2005 nyár végén merültem bele igazán ebbe a világba. Régen néztem a Dragon ball-t és néhány részt láttam a Sailor moon-ból is.
Az osztályomban kialakult egy "csoport" aminek a nem hivatalos tagjai mind szeretik az animéket és többségük szeretne megtanulni japánul is :)
Az animéken kívül még odavagyok az állatokért, a zenéért, a rajzért, és több most nem nagyon jut eszembe...
Hobbim az olvasás, rajzolás, zenehallgatás, madártollgyűjtés.... :-P síelés, snowboard, lovaglás, biciklizés, MSN, Need for speed, stb.
Amúgy új társaságban általában hallgatag, visszahúzódó és félénk vagyok, régiben meg dumagép.
Hát asszem ennyi.... :drop:
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

Schuldig írta:Amúgy új társaságban általában hallgatag, visszahúzódó és félénk vagyok, régiben meg dumagép.
én is így vagyok vele... :)
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Sziasztok, Loran Cehack vagyok, es az A+ forumarol szarmaztam at ide. 20 eves ferfiember vagyok es az ELTE IK-n tanulok programtervezo matematikusnak (kocka). Nagyjabol egy eve nezek animeket, az unalmas rendszergazdai teendoim rovasara (ki a fene nez szabadidejeben logokat?). Elsosorban a haboru/drama/scifi triokat szeretem, es raadasnak a mechakat, de a kedvenceim kozott akad ettol teljesen eltero is. Az animekben elsosorban a jol kidolgozott szereploket keresem, nalam egy anime tobbnyire ezen all vagy bukik. Elvakult Gundam rajongo vagyok, bar nincsenek se posztereim, se muanyagkutyuim, es PS2 hianyaban Gundam vs. Zeta Gundam jatekom se, viszont idaig a valaha keszult sorozatok jo 75%-at lattam. Az avataromon balra eppen Loran Cehackot lathatjatok a Turn A Gundam aka. bajszos mobile doll tarsasagaban. Tartozkodasi helyem Shangri-la, ami egy keleti utopia-szinonima, elofordul tobbekkozott a ZZ Gundamban, mint az elso kolonia, a Noein-ben, mint a vilagok elpusztitasat celjaul kituzo dimenzio, es a Fafne in the Azure focimdalaban :D
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Üdv a fórumon, Loran!

(UI: Tetszik a sig-ed...)

-----
AyaDid írta:... én általánosban is ezt mondtam, középsuliban is (mondván az ált.suli semmi volt), meg most egyetemen is (mondván a gimi nudli volt) xD
Aztán majd a munkahelyeden azt fogod mondani, hogy "Ó, azok a jó kis bulizós egyetemi évek, bárcsak e helyett a #&@°% helyett..."
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Hali, Kyssifur vagyok és örülök hogy itt lehetek! Szeretek mindent és mindenkit! Nagyjából ennyi!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Szia Kyssifur!

Üdv itt!^___________^



ui.: Jólgondolom, hogy egy kölyök medvéről katad a neved? Megvan nekem videókazettán!^.^
Kép
Válasz küldése