Mai-Otome

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

OMG!!! Oh yeaH!!! De... mit vacsorázunk? :D

(jajj de messze van még az a 22. rész...)
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Mai drámai izzószemű belépőjét nagyban lerontja, hogy közben egy merőkanalat szoronygat a kezében. :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Es ha jol latom nemcsak merokanal hanem egy nagy konder is? :weh:
Na ja nem semmi visszateres, egyenesen Stahl Judit fozoiskolajabol pirosan izzo szemekkel..biztos nem sikerult a rantas :-P
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Lol, akkor most ilyen Fanboy süketelés: Biztos azért van nála a merőkanál meg a Kondér, mert jó kis háziasszony lett belőle, valójában összejött a sráccal aki miatt az erdőbe futott, össze is házasodtak, és most ő a háziasszony (vagy házisárkány? :)) és a pasi biztos későn jött haza, ezért a mérges vörös szemek :D

Mindenesetre nagyon kiváncsivá tett ez a kép... de hogy tényleg mi a fenének tettek bele merőkanalat? :weh:

Meg a vörös szemek? AKkor most Mai-ból goni lesz? Érdekes fordulat volna ha az ellenfél oldalán vinné véghez a retardált színrelépést.
Kép
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Ti értitek, hogy mit keresnek Shizurunél azok a játékok? Vmi perverz hajlama van Tomoénak?
Annyi biztos, hogy Shiz csak játsza magát.

Mai tényleg nagy poén volt. :) Két pörkölt között megjelenik, legyőzi az ellenfelet, kiosztja Natsukit és el is tűnik. LOL :)
War... War never changes.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

És az újjj legenda megszületik...

Mai főz és két főzés között megmenti a világot... ÉS majd ha egyszer nagy bajban lessz a Garderobe akkor befejezi a rament és visszatér...

Shiho és maki-maki zó barátai meg megtanultákt hogy, hogyha drogozol akkor nagyon csúnya álmad lesznek... :)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Reklám:

Próbálja ki ön is az új Mai féle Instant Ramen-t! Csak beleszórja a tasak tartalmát a forró vízbe, és kész is az ízletes Mai féle Instant Ramen! Így két Ramen között marad ideje megmentenie a világot!

"Otome vagyok, a munkám megköveteli, hogy mindig készenlétben álljak. Sokszor Ramen főzés közben jelzett a fülbevalócsipogóm, és hívott a munka. Mire hazaértem a Ramen megromlott, vagy odaégett. Mióta az új Mai féle Instant Ramen-t használjuk itthon, egészségesebb vagyok, nem töredezik a hajam, és szexuális életem... az nincs mert Otome vagyok! Nekem a Mai féle Instant Ramen bevállt!" - Egy Otome

Mai féle Istant Ramen! Mert Schwarz megérdemli!

*Naná figura*
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Nem szóltam semmit!

Éljen Artai! És Nagi az uralkodó!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Prof. William 2006.03.04. 14:10-kor.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Jó, ezt a hülyeséget tessék USTEAM-en tartani, valószínűsítem, hogy itt nem kíváncsi rá senki. Az epizódok valós tartalmáról lehet beszélni, kitalált, teljességgel érdektelen dolgokról viszont nem.
A továbbiakban minden hasonló postot törölni fogok.

Megértéseteket köszönöm.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Ok. :)

Ha még valaki nem látta a 21 részt annak Spoiler

Jó volt Nagit végre úgy látni, hogy nem csak a nyugodt fölényes arcát viseli. Még ha ez évekkel ezelőtt is volt. Mikoto valszeg valami védőszellem lehetett akinek a teste aludt amíg a szelleme őrizte a harmóniumot... Amikor Nina kinyírta az igazi Mikoto is felébred.
Érdekes lessz. Ja és reméllem lessz Otome vs Dark Otome harc...
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Azt látta valaki hogy hol kelt fel? mert aztán nem szerepelt ebben a részben. Viszont most már nagyon unom, ::z:: hogy minden részben a legizgalamasabb rész a chikai/előzetes. Klassz, hogy a Mashiro így a népe élére állt meg minden, meg megint volt egy drámai halál, de már tényleg action-t akarok látni. A kövi rész igéretesnek látszott, de hát volt már rá példa hogy az ellenkezője lett... És mi az a sok játék Shizuru szobájában, úgy leszedálták, hogy visszasüllyedt 3 évesnek ::jcrazy::
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Alakulnak a dolgok, itt tényleg vihar előtti csend van :) Most végre Mashiro-chan is összeszedte magát, Mai a következő rész végén felbukkan szerintem, és lassan megkezdődik egy végső harc Windbloom visszavételéért.

Az a sok játék Shizuru "cellájában" rendkívűl érdekes... de úgytűnik a leszbi "megerőszakolás" elemet sikerült HiME-ből átültetni, bár ezúzzal Shizuru volt az "áldozat"... de úgytűnik Natsuki-HiME-vel ellentétben ő élvezte :D

Mostmár jöhet az Action, és Mai is visszatérthet, vértől duzzadt szemekkel, mert Arika a főszereplő és nem ő :D
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Valamit csinált Tomoe Shizuruval? Jó jó tudom hogy csinált, de azok a játékok nekem is érdekesek voltak. Vagy csak Tomoe éli így ki a perverzióit? Valami "Sizuru most már csak az ővé, egyedül az ővé, az ő kis babája" dolog?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Valamit biztosan csinált... sejthető hogy mit :D De az már valszeg csak az éjjeli verzióban került adásba :D

Shizuru biztos forralja már a fejében a kiszabadulásának a tervét. Nem hinném hogy ilyen könnyen retardált 3 éves kisleszbivé válna...

Tomoe-n meg már az elejétől fogva lehetett látni h nincs vele minden rendben. Csak abban reménykedtem h mániákus rajongó, de ez már valahol túlzás. Azért várom a fejleményeket :)
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Hogy mit csináltak azokkal a játékokkal az nézői fantáziára van bízva. Nagyon jó töltelékalap a fanart és a doujin rajzolóknak. (Láttam is már egy jó adag fanartot ezzel kapcsolatban.)

BTW. Ha engem kérdeztek, akkor Tomoe játszotta a pelenkást és Shizuru az anyukát. Shizuru szerepe amúgyis egy olyan a fiatalok felett örködő "anya" vagy "nővér"-féle szerep ebben a sorozatban. Elég csak visszaemlékezni az első részre ahol Akanét nyugtatta meg egy fél pillanat alatt vagy a tizedikre ahol Ninát kellett helyretennie.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Naja, ez teljesen igaz, de most fordult a kocka és Tomoe került "nővéri" helyzetbe. Viszont messze nem olyan "felnőtt" nővér mint Shizuru. Még gyerek, és ez a Gyors DarkOtome sorozás ezért is vérzik ezer sebből. Ez lesz a vesztük. Legalábbis így képzelem :)
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Ha lenne 1-2 évük nagiéknak ők lennénel a császárok, de sietniük kell... Gyorsan ki kell alakítani a hozzájuk hű otomeréteget. És persze sejthetjük hogy nincs 1-2 évük, mert Arinkóék hamarosan szénné cakkozákk a szájuk szélit. :-P
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kijött az OST2.
Részemről a következő három tracket emelném ki róla.
Run! Cat! Run! - ez így önállóan hallgatva még jobb, mint az animében
Lilac - Utsukushiki Chigiri - egyszerűen szép
Omachinasa-i! - erre az üldözéses zenére vártam már az első rész óta
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Mostmár igazán történhetne valami, egyre laposabbak az epizódok -.-

De legalább ezt az Arika-Szergej dolgot ejtették egy időre, ez is valami.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

hátjah, nincs meg az a pörgés és folyamatos sodródás mint a HiMEben. Mondom emberek itt készül valami! :D Vihar előtti csend ez bizony :) (Legyen igazam! :))
Kép
Avatar
cico
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.03.04. 15:59
Tartózkodási hely: na vajh hol?

Hozzászólás Szerző: cico »

nekem az OST 2-ről az abszolút kedvencem a Hinageshi no Hana no you ni:annyira gyönyörű :)
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Így frissiben megnézve a 22. részről csak egy szót tudok mondani:
ez vérfürdő volt...
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Erről tudtok valamit? (Biztos megint csak én vagyok alulinformált -.-)


"Omake 1 : Mai! Natsuki! Mikoto! et Arika!!, "Mai HiME LE FILM : la grande bataille de Fuuka" la bande annonce
Images de Mai HiME LE FILM :

Kép
Kép

Az első DVD-n van rajta. Csak valami extra?
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Már hallottam a filmről néhány infót, de csak annyit tudok, hogy állítólag mindkét sorozat szereplői jelen lesznek benne és a Hime "világában" fog játszódni, a Fuuka iskola lesz a helyszín... Kissé "na még egy bőrt húzzunk le"-íze van a dolognak... :roll: De reméljük, jó lesz ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Tiara írta:Erről tudtok valamit? (Biztos megint csak én vagyok alulinformált -.-)
Te vagy alulinformált, ha csak most hallasz róla. ;)
Az 1. Otome DVD-n volt az omake ez. Film nem lesz.
Kép
Válasz küldése