Ah! My Goddess TV

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Lesz ám második szezon is! Valamikor... Az oldal híreiben is kint volt egyszer.
War... War never changes.
Avatar
CLS
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2005.12.22. 22:43
Tartózkodási hely: Velence
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: CLS »

Hogy pontosak legyünk idén tavasszal fogja kezdeni vetíteni a 2. szériát a TBS Telvízió. ::hehe::
A pontos kezdési időpontot még nem tudni, de Április 26-án fog kikerülni a boltokba a 2. széria Opening és Ending számait tartalmazó CD, úgyhogy vélhetően még ezelőtt a dátum előtt elkezdik. ::neko::

Mellesleg ha valaki tud japánul, akkor ennél biztosabb forrást keresve sem találhat: http://www.tbs.co.jp/megamisama

-----

Na íme a rajongóknak pár friss információ:

A TBS televízió Április 6-án hajnalban, 1:55-perckor fogja vetíteni a 2. évad első epizódját.

Az MBS televízió Április 22-én teszi meg ugyanezt hajnalban 2:25 perckor.

Végül Április 27-én kezdi meg a vetítést egyenlőre még ismeretlen időpontban a TBS BS csatornája. (Ha jól tudom ez valamiféle digitális műholdas csatornája a TBS televíziónak.)

A televíziók a áltozás jogát fenntartják.
ああっ女神さまっ,えいえんに! (Mindörökké Aa! Megamisama!)
"Feladni valamit annyit jelent, mint eldobni magunktól az álmainkat."
Avatar
Althego
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2004.12.06. 20:20
Tartózkodási hely: E*****q, Pécs

Hozzászólás Szerző: Althego »

Dörmi06 írta:Most tényleg ennyi??? A 26. résszel komolyan vége??? Na ne mááááár! Miféle befejezés ez? Azt hittem legalább Kei és Belldandy között történik valami komoly dolog.
El kell keserítselek. Szinte biztos hogy a második sorozatban sem történik semmi komoly. Ugyanis a TV sorozat eddig legalábbis megpróbálja a mangát követni, az meg vagy 8 éve fut és még nincs vége. Amúgy meg:
http://en.wikipedia.org/wiki/Aa%21_Megami-sama
R_Init: Init DOOM refresh daemon - [........................]
Dörmi06
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.23. 17:12
Tartózkodási hely: Mostanában leginkább Terminal 2 Apron...

Hozzászólás Szerző: Dörmi06 »

Guglin kerestem Ah, my Goddess-es képeket (komoly felnőtt férfi vagyok, hehe) és láttam egy csomót, amin Keiichi és Belldandy esküvői ruhában van...

Ezeket csak úgy rajzolták? Azt hittem valamikor be is következik... hüpp. :sobsob:
Nem tudja valaki Urd otthoni számát? ;)
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Jeeeeeeeeee az Animstarson elkezdődőt a 2. évad. ::japhaha::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, mar 5 reszt leadtak...nem rossz eddig, de vhogy ujat sem nagyon nyujt :(
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

nekem bőven elég ha hetente, nyomnak egy kis ártatlan romantikát, meg mindenféle hülyesgéet. olyan kor mindig megnyugszom és 50%al növekszik a jókedv-mutatóm :)
kár hogy most nekiálltak inkább szélesvásznút fordítani és ezért még legalább egy hetet (vagy többet) kell várnom az 5. részre
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

IloveRenji írta:Jaja, mar 5 reszt leadtak...nem rossz eddig, de vhogy ujat sem nagyon nyujt :(
ööööööhm hol láttál te 5 részt? :o_O:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat nemtom..nekem mar megvan..dc++-n...pedig oda minden kesobb szokott "erkezni" mint altalaban.. :shock:
Es ez igaz, h artatlan romantika, igy hetente jo, csak vegig nezni volt sok az 1. szeriat, egy piciket untam mar a vegere..
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

és azt az ötödik részt ki fordította, mert én az AnY_AonE fansubjára vártam eddig, de ők meg kitalálták, hogy a szélesvásznút fordítanak és heteket csúsznak :(
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Megnéztem a sorozatot. Nagyon tetszett, de a vége nagyon nem! Egyszerűen ez a befejezés elüt az egész addigi hangulattól, mintha nem is ugyanaz a sorozat lenne, hanem a Sailor Moon egy újabb gagyi része... :(
Sokkal több fantáziát vártam volna a végére az alkotóktól, nade ez van.
Jah és kérdés. Az OVA nyújt valami újjat a sorozathoz képest? Érdemes még leszedni utána?
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Az 5 részes OVA? Hát az készült el először, és a sztorija ugyanúgy a mennyei telefonhívástól indul, csak más hangvételben, vagy nem is tudom. Talán kevésbé van a humorokra kihegyezve, és talán kicsit több a romantika meg a dráma. Sztem érdemes megnézni utólag is, ha már nem azzal kezdted.
Ha pedig a 24 rész után kiadott pár extra részre gondolsz, akkor azt is érdemes megnézni, mert kedves és poénos mint a sorozat.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem speciel az OVA nem tetszett, nem is tudtam h h elobb adtak ki mint a sorozatot..vhogy olyan "gagyi"..nem tetszettek benne a figurak, meg vhogy nem adta azt a hangulatot mint a sorozat...es nekem a Movie sem tetszett annyira, az is vhogy mas volt.. :(
Es sztem ha nem szerelmesedtel bele halalosan a sorozatba, akkor nem nagyon erdemes leszedni az OVA-t..
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

A sorozat nekem is jobban tetszett, mint az OVA. A movie valahogy nekem túl "elrugaszkodott" volt, és elütött az AMG hangulatától (ami nem feltétlenül a movie hibája, lehet, hogy nekem van rossz elképzelésem :)).

De a TV sorozat rulez.
Dín

Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Nem tudom nekem a movie tetszett a legjobban, majdnem sírtam rajta, meg az a "vizuális orgia" (najó ez túlzás, tudom) ami ott a kódfeltörésnél megy. Aztán az OVA jön nálam. A sorozat számomra inkább humoros volt, ám ettől még szintén nagyonjó volt, csak másképp.
De mér nem fordítják már az S2 5. részt???
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

madfist írta:Nem tudom nekem a movie tetszett a legjobban, majdnem sírtam rajta, meg az a "vizuális orgia" (najó ez túlzás, tudom) ami ott a kódfeltörésnél megy. Aztán az OVA jön nálam. A sorozat számomra inkább humoros volt, ám ettõl még szintén nagyonjó volt, csak másképp.
Nekem a movie-val éppen az volt a bajom, hogy egy ilyen "a mi szerelmünk megmenti a világot"-típusú dolog lett belőle, és a sorozatban pont az tetszik, hogy nem a világot mentik meg, csak saját maguk akarnak boldogulni. Az OVA valahol a kettő között van, de már az sem igazán tetszett annyira.

A sorozatban valahogy nagyon el tudták kapni, hogy a karakterek kibontására koncentráljanak, mindig egy kicsit, és nem raktak bele mást.
De mér nem fordítják már az S2 5. részt???
A raw változatot már láttam torrenten, sztem csinálják ahogy tudják. ;)
Dín

Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Egyetértek Dínchamion-al. Sokkal szebb amikor a karakterekre épül egy történet, mint amikor a vizuális efektekre. Az utóbbi még lehet, hogy leköti a 15 év alatti korosztályt, de a többséget szerintem inkább érdekli egy kis helyzetkomikum, egy kis romantika, vagy a kapcsolatok mikéntje. Jó persze vannak akik az akciót szeretik, de annak is megvannak a minőségibb fajtái, mint Cowboy Bebop. Ott azon van a hangsúly és azt profin megcsinálták, rengeteg hangulatos elemmel megsépkelve. Viszont a filmben, illetve az első sorozat végén inkább átment SuperGirl és Chuck Norris megmenti a világot stílusba az egész. Azt hiszem nekem a TV sorozat első 5-6 része tetszett a legjobban. Az még olyan aranyos mikor próbálnak elaludni az autóban és barikat számolnak. ^^

S2 5? Ez azt jelentené, hogy második TV sorozat is készül? Mondjátok, hogy jól értettem!!! :)
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Chidori írta:Sokkal szebb amikor a karakterekre épül egy történet, mint amikor a vizuális efektekre. Az utóbbi még lehet, hogy leköti a 15 év alatti korosztályt, de a többséget szerintem inkább érdekli egy kis helyzetkomikum, egy kis romantika, vagy a kapcsolatok mikéntje. Jó persze vannak akik az akciót szeretik, de annak is megvannak a minõségibb fajtái, mint Cowboy Bebop. Ott azon van a hangsúly és azt profin megcsinálták, rengeteg hangulatos elemmel megsépkelve. Viszont a filmben, illetve az elsõ sorozat végén inkább átment SuperGirl és Chuck Norris megmenti a világot stílusba az egész. Azt hiszem nekem a TV sorozat elsõ 5-6 része tetszett a legjobban. Az még olyan aranyos mikor próbálnak elaludni az autóban és barikat számolnak. ^^
Valahogy az AMG-nél én folyamatosan azt érzem, hogy a karakterek, és a belőlük adódó szituációk adják a gerincét az egésznek. Az OVA túl rövid, a movie pedig még rövidebb ahhoz, hogy egy-egy karaktert ki tudjanak bontani. A sorozatnak viszont épp azért nincs szüksége nagyobb volumenű történetre, mert végre van hely az apróságokra.
S2 5? Ez azt jelentené, hogy második TV sorozat is készül? Mondjátok, hogy jól értettem!!! :)
Nem készül, már adják. ;)
Dín

Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

egy fansub mennyi idő alatt készül el kb a rawhoz? Mininován már talán egy hónapja kint van az 5-8 részek rawban, de japánul nem sokat tudok még...
a sorozathoz: a csajok nagyon jók, főleg az Urd vs Skuld meccs, meg ahogy Bell azt mondja "Keichi-san" :-), aki még nagyon nagy, az szerintem Megumi (amikor azt hiszi az elején, hogy rossz helyen jár), Keichi töketlen, de ilyen az összes ilyen szereplő (pl Keitaro a Love Hinából)
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kurz Weber írta:egy fansub mennyi idő alatt készül el kb a rawhoz? Mininován már talán egy hónapja kint van az 5-8 részek rawban, de japánul nem sokat tudok még...
A fansubberek átálltak a szélesvásznú verzióra a sorozattal. Így kicsit késni fognak a 4:3-as rawokhoz képest, amelyek sokkal hamarabb elérhetőek, mint a 16:9-esek.
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Jajj... most nagyon butának hiszem magam... de mi az a raw?
Honnan tudom megszerezni az eddigi kész részeket? Vagy az még csak japánul van felirat nélkül? Valaki magyarázza el pleaseeee, mert a fent 2 postból nem sokat értettem. :hee:
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Chidori írta:Jajj... most nagyon butának hiszem magam... de mi az a raw?
A raw amennyire tudom az a japán, felirat nélküli verzió.
Honnan tudom megszerezni az eddigi kész részeket? Vagy az még csak japánul van felirat nélkül? Valaki magyarázza el pleaseeee, mert a fent 2 postból nem sokat értettem. :hee:
A második évadból 4 rész készült el feliratozva (usteam-en fent vannak, Sorezore no Tsubasa nevet kell keresni a fájlok között), a többire várunk perpill. Torrent oldalakon lehet keresgetni (én az Isohuntot és a torrentz.com-ot szoktam keresésre használni).
Dín

Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

torrent van itt is...

raw jelentése nyers, vagyis tényleg a felirat nélküli verziók...

tény, hogy az OVAban meg a movie-ban nincs idő a szerplők kibontására, meg meg kell menteni a világot (vagy éppen belldandy-t), de akkor amikor láttam, pont egy nagy világmegváltásra lett volna szükségem (asszem nagyzh előtt lehetett :) )
A sorozatban pedig tényleg az a jó, hogy hétköznapi, meg baromi vicces, és annak a végén viszont nem is tetszett a nagy világmentés.
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Én addig is, amíg a feliratozásra várok, átrágom magam a mangán. :)

-----

Éééééés igeeeeen! :D

Megjelent az ötödik és hatodik rész a season 2-bõl. :)

Mindenki tõccse! :D
Dín

Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Kösz az infót, most sikerült leszedni. Jó részek, jól jönnek ilyenkor, az idegőrlő vizsgák közepette. Minden vizsgázónak kiutalnék egy ilyen Pocket-Bell-t, :-)))) a zsebben elférős változatot :-))))) NEm lenne rossz, ha egy ilyen istennő jönne velem vizsgákra :-)))))
Keichi meg még mindig ökör, de ez úgysem fog megváltozni
Válasz küldése