Te rajzolsz mangát?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.

Rajzolsz mangát?

Néha
54
36%
Soha
44
29%
Rendszeresen
45
30%
Képregényt mindig
9
6%
 
Szavazatok száma: 152

Nagisa

Hozzászólás Szerző: Nagisa »

[off]hihi, nekem meg a színesceruzáim utálják ha nem színes XDDDD most mit csináljon szegény? Nem veheti el a munkát a ceruzáktól Zita! XDDDD[/off]
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

Ja, és én állatira nem bírom, ha fehér, még akkoris, ha nem lesz szép attól, hogy kiszínezem.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Xellosgirl írta:Aszem ez bunkóság, de...
-Zita: jobb lett volna ha nem szinezed ki
-Amaya: Jók, de spec nem tetszik a stílus
-mindenki: én itt elbújhatok :ossad:
Nem bunkóság, a kritika viszi előre általában a munkát. A Szívezéssel egyetértek egyébként, de ez ilyen kinek hogy tetszik.
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

Mayer: köszönöm... :oops:
és egyetértek, a kritikák elengedhetetlenek a fejlődéshez...
én is hadilábon állok a színezéssel...
de szerintem Zita képén a színezés nem lett olyan rossz... :roll:
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Én is indulnék de még csak 4oldalnál tartok!és még scannelni sem tudok! ::jcrazy::
de még azt sem tudom megoldani h le legyen fényképezve digive ::jcrazy:: l! [Nah persze a digitalizálást már hetek óta ígérik nekem!] ::pirate::
Kíáncsi leszek a verseny eredményére mivel elég yó munkákat láttam!
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Én se tudok scannelni! ::jblush:: (apám csinálta meg és csak 1 gombot kellett volna megnyomnom és még ezt se tudtam megcsinálni ::bawl:: )
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Amaya, szerintem ezek nagyon jók! Ai Yazawásak kicsit :) *tetszik neki*
Wow, lesz itt verseny >.< mostmár bizonytalan vagyok hogy nevezzek-e ;_;

Zita, szerintem sem rossz egyáltalán! Csak ha kicsit egyenletesebben színeznél akkor még jobb lenne (ne látsszanak annyira a ceruzavonások) ^^
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Lord Sesshoumaru írta:Én is indulnék de még csak 4oldalnál tartok!
Egyáltalán mikorra kell elkészülni? Még nem írták ki a határidőt az oldalon, úgyhogy szerintem nem vagy lemaradva, ha már kész az ötlet és 4 oldal. :)
Amaya: Tényleg szépek a rajzaid, főleg a szemek és a hajak jól ki vannak dolgozva, de nekem nem tetszik ez a stílus. ::sumima::
Zita:
Ainariel-hime írta:szerintem sem rossz egyáltalán! Csak ha kicsit egyenletesebben színeznél akkor még jobb lenne (ne látsszanak annyira a ceruzavonások)
Egyetértek, ez főleg a feketénél látszik.
Ainariel-hime írta:mostmár bizonytalan vagyok hogy nevezzek-e ;_;
Szerintem nevezz nyugodtan, ha van ötleted, rajzold ki magadból! :wink: Te amúgyis ügyesen rajzolsz, semmi vesztenivalód sincs. :-P
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Vesztenivalód nincs... kiröhögni úgysem fognak, ha meg valaki megteszi, az tutira nem tud rajzolni :p Amúgy meg kit érdekelnek az ilyenek? :) Csak nyerhetsz, semmit sem veszíhetsz :)

De ez kb szól mindenkinek, csakúgy szólok! :D
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Megosztom faaaantasztikus alkotásom a nagyérdeművel :-))) Kevesebb mint egy óra alatt dobtam össze valamelyik hajnalban..olyan is :-P
http://animexx.4players.de/doujinshi.ph ... 954/22661/

A kritikákról: szerintem lehet egy kritika negatív..sőt.. A legjobb amikor felhívják az ember figyelmét a hibáira is.. Ha meg nem ilyen építő jellegű,akkor meg le kell... :-P Na most én egy olyasmit szeretnék írni...

Amaya, szépen rajzolsz,ügyes vagy,aranyos a stílusod ami minden rajzodban megtalálható,egyediek a képeid :) .. Viszont.. Nagyon szépek a szemek,de ennyire nem kéne őket kihangsúlyozni szerintem.. Valahogy a többi eleme a képeknek elveszik miatta és nem látni mást csak egy vakító szempárt.. :) A másik,hogy szerintem ügyelj egy kicsit az anatómiára is (persze lehet hogy ez is hozzátartozik a stílusodhoz,de valahogy ez nekem akkor is sántít.. :? ) Amúgy mivel készítetted őket?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Misu: Egyetértek amit Amaya képivel kapcs írtál.

Na de térjünk a te képedre :-P

sztem a szája túlzottan... nagy lett :) Szóval nem nagy csak széles. Talán ennek a hatására is érzem úgy h az Orr is kicsit vastagabb. Ettől kicsit elvész feminim léte, és kicsit férfiassá válik, legalábbis szerintem. (nem azt mondom h úgy néz ki mint egy férfi, hanem h általában hímnemű karaktereknél szoktak ilyen méretű ajkat és orr-t rajzolni :))

Egyébként a színezés tetszik!

Jah, és ezt ne vedd komolyan: Kicsik a mellei :-P
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Mondom hogy nem a minőség a lényeg.. A többi oldalt nem nézted meg? A borítót másodpercek alatt dobtam csak össze :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Misu: Nagyon tetszik!!! Ez veled fordult már elő?
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jah, bocsesz, Elbambultam, nem láttam h ez egy komplett comic :)

Hehhe, vicces :) Elég egyszerű de pont ezért nagyszerű :)

Viszont én nekem néha úgytűnik, mikor a karakter száját két vonallal oldod meg, mintha bajsza lenne :) De a kialakítás tetszik, főleg mikor a végén mondja h : "Ehh.." és mikor utána sírva fakad :)

Mondjuk rendes szövegbuborékokat vagy dobozokat csinálhatnál mert így csak belerondít a szöveg :wink:

Jah, és tök szokatlan volt hogy balról jobbra kell olvasni :D

Nah, de én is alkottam ma: (bár én továbbra sem tartok még a complett comicnál :))

http://herrmayer.uw.hu/artwork008.jpg
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Mayer, tök jó :) Egyedül azt nem értettem hogy 'why to die now?' -nem értem a nyelvtant és ebből kifolyólag azt se hogy mit akar jelenteni ^^;
de látszik hogy sokáig dolgoztál vele :)

Uh, nekem is olyan nehéz komplett comicot rajzolni...egy db oldal van kész, az is a sztori vége fele van, és végülis csak egy kép XD de ma próbáltam valamiféle vázlatot gyártani - az a baj hogy hamar elunom .__. ezzel más is van így?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Why to die now... miért most meghalni? :) Igazából, ha majd kész lesz legalább egy piciny chapter (amit stabilóra tervezek) meg lehet majd ezt a részét érteni a szövegnek :)

Egyébként én is így vagyok. Egyszerűen itt van a fejemben a Képregény, ki kéne nyomtatni, de nem megy :D Elkezdem rajzolni és elunom magam. Csodálom azokat akik lebírnak ülni és éjt nappalá téve rajzolják a Mangákat.
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Misu: Jópofa lett, ahogy Mayer mondta, egyszerű de nagyszerű. :) Jó neked, hogy ilyen gyorsan tudsz rajzolni, főleg éjjel.

Mayer: Jó kezdet, de ez most egy chapter fedőlapja akar lenni vagy csak egy kiragadott jelenet? Amúgy angolul fogod írni a Stabilo pályázatra is?

Mindenki: Tavaly mekkora méretben kellett rajzolni? Nekem már megvan az ötlet, meg a karakterek tervei, de még nem kezdtem neki az alkotásnak. Ha egyszer nekiülök nem unom el egyhamar, csak elkezdeni nehéz. :^_^:
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Mayer írta:Why to die now...
de sehogysem hangzik jól, bárhányszor kimondom ^^; nem kéne az a 'to' szvsz :oops: Why die now - az úgy jobb ^^
bocs hogy cincálok, sajnos ez egy idegesítő szokásom ^^;

Pal-chan: milyen témában fogod rajzolni? :)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ez nem végleges, szóval lehet h aztán mikor bekerül egy Comicba akkor már Why Die Now lesz :)

Egyébként ez csak Koncepciós rajz, szóval... ez majd az Artbookba kerül bele :D

Egyébként én valszeg angolul írom majd, de úgy hogy Photoshoppal rányomom, mert úgy legalább ki tudom majd javítani ha akarom :)

Csatlakoznék Ainariel-hime kérdéséhez: Milyen témában fogod rajzolni? :)
Kép
Avatar
Fionn
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2005.11.01. 17:01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Slovakia

Hozzászólás Szerző: Fionn »

Misu írta:Megosztom faaaantasztikus alkotásom a nagyérdeművel :-))) Kevesebb mint egy óra alatt dobtam össze valamelyik hajnalban..olyan is
http://animexx.4players.de/doujinshi.ph ... 954/22661/
Nekem teccett :lol:

Én is szoktam rajzolgatni...német könyvbe, angol munkafüzetbe...remélem tanárok értékelik majd :cool:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Örülök hogy tetszik :-)
Igazából azért nem bajlódtam annyit a szövegezéssel,mert nem vagyom valami számítógép szakértő + ettől több időt nem akartam ezzel eltölteni,de már muszáj volt rajzolnom :-)) (ezt a hétvégét is túléltem,ezazzz:-)
Amúgy az eset már előfordult velem :-) Többször is :-))) Csak épp nem suliba mentem utána hanem rosszabb: edzésre :-)
Mayer:tetszenek a démonok a rajzodon :)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

JESSZUS Misu... ez... húúú de rossz elképzelni! Én sem alszom 4-5 óránál többet, de sztem meghalnék ha ilyen élményem lenne... *tényleg imád aludni* uhhhh x__X
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Háát.. Ilyenkor kicsit megfordul az ember biológiai órája :-)

A stabilos mangám is megtörtént eset alapján készül :-P

Mayer: amúgy köszi,tényleg ki kéne alakítanom vmi normális szájtechnikát.. És kis mell: na majd rajzolok neked valamit :-))) hehe...
http://tinypic.com/razp7m.jpg
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Hmmm... Hát jó ideje nem jártam erre. Sok szerencsét kivánok mindenkinek aki indula stabilo pályázaton. Én egyenlőre azért nem indulok mert nincs oly gondolatom amit 12 oldalban le tudnék vetni papíra olyan formában ami nem sérti az emberek jó izlését, + meló után kajtatok. Szabad időmben pedig egy régebbi projectemen munkálkodom amiből végre összeált egy végleges oldal. További 6 oldal folyamatban van.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

ROTFLMAO, Misu! :D:D:D:D:D

Örülök h ilyen... khm... művészi értékekkel bíró alkotás létrejöttében részt vállalhattam mint "igénylő" :-P
Kép
Lezárt