Kamichama Karin

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kamichama Karin

Hozzászólás Szerző: Zita »

Ez egy teljesen új sorozat. :)

Szerintem tök arin néz ki. Hamarosan beszerzem a mangát valahogy. A Kamichama Karin-t Koge-Donbo készítette.Ő készítette még a Pita-Ten-t,és a Di Gi Charat-ot.Aki ismer ezek közül legalább egyet,az észreveheti,hogy a karakterek nagyon hasonlítanak.
Szóval,ha valaki olvasta már,akkor légyszi mondja el,hogy jó-e!Nagyon megköszönném!

Ja,és itt egy link: http://www.tokyopop.com/dbpage.php?prop ... rycode=BMG
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Az első kötetet olvastam, és nekem nagyon tetszett, sokkal jobban, mint a PitaTen és a DigiCharat (<- nem is szeretem). De ha ellenvéleményt is akarsz, osztálytársam, aki imádja a PitaTen-t, egy fejezet után letette a mangát, hogy ez unalmas ^^"" Úgyhogy azt mondom olvass bele mindenképpen, aztán majd meglátod milyen^^
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én egy fejezetet olvastam belőle, de szerintem érdekesen kezdődik. Persze az egész nagyon "komolytalan" valamilyen szinten (szóval olyan Koge-Donbosan komolytalan nah :) ), a karakterek eddig még semmi nagy szám, de maga az alaptörténet érdekesen indult.

(Egyébként imho hülyeség a DiGi Charatot előhozni, ahhoz max. annyi köze volt Koge Donbonak, hogy megrajzolta a mangáját, meg az ő karakterdizájnján futott a dolog. Az első és egyetlen kész műve a PitaTen - leszámítva azt az egy-két HP doujint amit csinált :) ).

PitaTen meg rulz :D
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

OK,köszönöm,akkor szerintem elolvasom. ::hehe::
A Di Gi Charat szerintem tényleg kicsit...hát szóval nem tudom mi a helyes szó rá. A Pita-Ten tényleg nagyon jó.
Nagisa

Hozzászólás Szerző: Nagisa »

Sziasztok!
Én még csak hallottam erről a mangáról, de a jövőben szándékozom majd elolvasni ^^
Igaz, olvastam már belőle egy kicsit, és nagyon jó :D
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

Igen, én 2 mangát el is olvastam, most rendeltük meg a 3.-at. Nagyon jó, bár én még mindig azt mondom, hogy a Pita-Ten Koge-Donbo legjobb műve.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Most olvastam el egy újabb fejezetet az 5. kötetből és nagyon-nagyon szeretem ^^ Főleg mióta kiderült, hogy a leghelyesebb srác egy csaj XD
Avatar
kaoru-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.03.27. 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kaoru-chan »

Még Januárban kiugrottam Bécsbe meglátogatni pár barátot, és akkor találkoztam először ezzel a kawaii mangával. n_n meg is vettem az 1. kötetet, habár németül nem is értek, de Koge Donbonál már csak a grafika miatt is érdemes beszerezni egy-két mangát. :3 többé-kevésbé ki tudtam hámozni, hogy miről van szó, és szerintem lesz olyan jó, mint a PitaTen~
Avatar
Quiou-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.12. 14:11
Tartózkodási hely: Atád City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Quiou-chan »

júúúj kamichama karin non huseeee :))eddig csak animében láttam, de mangában is elakajom jehh xDD :oops: :-P
"A rajz csak egy hosszú vonal, amit olyan emberek készítenek, akik abban lelik örömüket, ha a gondolataiknak formát adhatnak."
Válasz küldése