Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az egészben a legidegesítőbb, hogy süt róla, hogy mennyire ostoba embereknek készült. Finoman szólva szájbarágós a jellege.

-----

A látszat ellenére nem akarom átalakítani a fórumot utáljuk az amerikaiakat és a Da-Vinci kódot fórummá... :)
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

madfist írta::woff: Micimackó FOREVER :!:
Igazad van ::taka::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Mulholland Drive
(Tudom, hogy nem egy újdonság, de nekem most sikerült elcsípnem a TV-ben...)
Hát, a film nem való mindenkinek, de akit nem zavar, hogy a végére estleg semmit nem fog érteni (na meg hogy a főszereplő leszbikus[ok]) annak érdemes megnézni...
Nekem az egyik legnagyobb filmes élményem volt! Szeretem a "mézes madzag" típusú filmeket, ahol akárhogy is tekered az agyadat nem jöhetsz rá mi is történik. Szerintem a rendező direkt úgy rakta össze a történet, hogy akárhonnan nézed, biztos, hogy 1 lépésre legyél a megoldástól, de ne jöjj rá... Még az is lehet, hogy semmiféle megoldása nincs, éppen ezért a történetről sem írok semmit...
Egy tanács azoknak, akik még nem látták, de meg akarják nézni: Semmiképp ne foglalkozzatok mással közben. Ez a film azon áll vagy bukik, hogy sikerül e közvetítenie az alaphangulatot, mert csak akkor igazán izgalmas a nyakatekert, zavaros története....
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Xelloss írta:Persze, kattints(atok) az alábbi linkre: http://www.origo.hu/filmklub/20060517lili.html
Ez az a típusú cikk, ami minden alacsonyabb színvonalú újságban/magazinban/weblapon megtalálható, általában magát viccesnek vagy jófejnek tartó egyéntől. Fikázás, nem több, az pedig nem nagy érdem. Szerintem.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A korábbi hozzászólásaimat is olvasd el erről.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Midoo írta:
Xelloss írta:Persze, kattints(atok) az alábbi linkre: http://www.origo.hu/filmklub/20060517lili.html
Ez az a típusú cikk, ami minden alacsonyabb színvonalú újságban/magazinban/weblapon megtalálható, általában magát viccesnek vagy jófejnek tartó egyéntől. Fikázás, nem több, az pedig nem nagy érdem. Szerintem.
Én jó fejnek tartom magam, és a da vinci-kód szar. :D A karakterek mintha ott se lennének, olyan jellegtelenek, rohadtul vontatott, totál érdektelen időhúzás teszi ki a 80 százalékát, fárasztó és unalmas. Maga az alap elmélet érdekes, kár hogy plágium.
A filmet nem áll szándékomban megnézni.
Piracy is charity.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Én konkrétan azokra a fizetett firkászokra gondoltam, akik sportot űznek abból, ki hány barom hasonlatot és lehúzást tud összehozni egy oldalon. Nem akarok címeket mondani, de filmes portálokon és ingyenes lapokban lehet látni hasonlókat.

Az meg, hogy a könyv milyen - remélem jól értettem, hogy a regényre gondolsz - ... szerintem eléggé kiszámítható a csattanót illetően, az igazság vhol az Angyalok és démonok meg ez között van.

Xelloss: megtettem, de a cikkre regáltam, nem személyre ment.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Semmi gond nincs emiatt... egyébként erre az új könyvre gondoltam, igen...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

DinkaMailer írta:Mulholland Drive
Szerintem a rendező direkt úgy rakta össze a történet, hogy akárhonnan nézed, biztos, hogy 1 lépésre legyél a megoldástól, de ne jöjj rá...
Hát, Lynch film, ez mindent elmond. xD Szerintem egyébként eszméletlen jó film, a Lost Highwayt is majdnem üti.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Jet Ll Az Egyetlen
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

De utálom Lyncht! :vigyor:
Piracy is charity.
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

The Straight Story

Nem hiszem, hogy készítettek valaha is emberibb filmet.(Mellesleg Lynch ez is, de senki meg nem mondaná róla...)

Da Vinci kód

Az igen gyenge ponyva középszerű feldolgozása, avagy két és fél óra ásítozás. Ahhoz túl hangos hogy aludj rajta egy jót, szóval még ennyi pozitívum sincs benne. Hanks botrányos, Tautou kb egy bánatos csirke színvonalán, Reno aki úgy ahogy elmegy meg semmit teret nem kap. A zenéje viszont jó.

Underworld 2

Agy kikapcs. Így tök jó :D de ha belegondolunk... eh hagyjuk, gyerünk Kate üsd őket :P
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Penge3 :cool:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az miről szól? Azt hittem, már rég kiírtotta a vámpírokat a Föld színéről(más kérdés, hogy tisztességes-e...)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt en is lattam csak nem emlekszem mar h mirol szolt :crazyy:
Azaz kb semmirol..csak arra h van benne egy jo arc csavo, aki neha jo poenokat mond..amugy a Penge-bol nekem akkor is a 2 a melypont, mert azt viszont tudom, h az nagyon pocsek volt..
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Én a hármat szavaznám meg a legaljának, elsősorban a macsó főgonosz miatt. Meg az ultragáz, kidolgozatlan sztori miatt, jajj miről beszélek, milyen sztori? Hol volt ott sztori?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De az legalabb nem volt annyira undorito...a 2 sztem kifejezetten gusztustalan volt, azokkal a kinyilo szaju cuccokkal..legalabb a 3ban voltak poenok, nem? Vagy tenyleg ennyire nem emlekeznek? :weh:
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

A Penge 3-ban a főhősünk kap egy új csapatot. Benne egy sráccal meg egy csajal meg még valakivel csak nem emlékszem! :D A csaj az öreg fickó lánya aki mindig Penge mellett van. Szóval ennyi! Kinyírják a főmuksót és durr! :D Hatalmas sztorija van!! :D
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

wolfi írta:A Penge 3-ban a főhősünk kap egy új csapatot. Benne egy sráccal meg egy csajal meg még valakivel csak nem emlékszem! :D A csaj az öreg fickó lánya aki mindig Penge mellett van. Szóval ennyi! Kinyírják a főmuksót és durr! :D Hatalmas sztorija van!! :D
Igen.Tényleg nagyon érdekfeszítő :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

IloveRenji írta:..legalabb a 3ban voltak poenok, nem?
Hát végülis én végigröhögtem magam rajta, csak a poénkodó srácon nem tudtam nevetni, rajta csak sírni lehetett. Egyébként a filmet még abban az időszakomban láttam amikor még nem ismertem az anime-ket, és ilyen legalja filmekkel múlattam az időt. Most jut eszembe az Elektra-t is megnéztem, ijjj az méggázabb volt, meg a Constantin... Ma már egyiket sem nézném meg, akármilyen rossz kritikát írnak róla :D
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Penge 1 iszonyat jó volt, Penge 2-t meg úgyahpgy bírtam, inkább azért a hentért bírtam, meg a design-os szájnyitogatós vámpírgonik miatt. A 3-at meg Ryan Reynolds miatt, meg Jessica Biel miatt bírtam, de amúgy tényleg az volt a legalja :)

De most majd jön a Penge TV sorozat... omg, Éljen a Pénz!!!!!!! :weh:

Constantin jóvolt! Imádtam!
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Penge TV sorozat úristen neee...
Jó végülis az általam említettekből még a Constantin volt a legjobb, de a fehér öltönyös Luciferen, meg a szenteltvizes shotgun-on fetrengtem a röhögéstől :LOL: . Ami viszont nagyon tetszett benne, hogy a végén nem szerettek egymásba :)
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

A magam részéről a Penge első filmjét kínomban végigröhögtem, a másodikat szintén, de azért némi javulás megfigyelhető. A harmadikra ezek után nem vagyok kíváncsi.

Az okok pont azok, amiket fent említettek.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Sztori a Penge-trilógiában :weh: ? Ja, biztos...ha a tömegmészárlást annak nevezhetjük...én valahogy amúgy is mindig a vámpíroknak szurkoltam(nem igaz, hogy egy félvámpír legyakja a Föld összes vámpírját...).

Penge TV sorozat? Huh, már alig várom, hogy kézhez kapják a nézettségi adatokat, és a szívükhöz kapjanak... :wink:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Hegylakó TV sorozat is egész jóvolt. Én kedveltem de a vége felé átment marhaságba. SZóval lehet még ez a Penge TV sorozat akár jó is. ELvileg az első Penge filmnek a "színvonalához" és világához térnek vele vissza. Érdekes lesz, kiváncsian várom, de kitudja...

LUcifer a Constantinban iszonyat jó volt, a kénes lábával, A Szenteltvizes puska is iszonyat móka :D Sztem az egy jó képregény adaptáció volt, bár nem olvastam az összes Cons comicot. Leginkább a hangulata fogott meg. Amikor Keanu átsétál a pokolra, az valami hatalmas.
Kép
Válasz küldése