Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Azt hogy hatásvadász, én a Vampire Hunter D filmről is elmondanám, de ezzel a véleménnyel úgy sejtem szinte egyedül vagyok. Amikor a Millenáris vetítésén néztük, az ismerőseim közül csak nekem nem tetszett. :neutral: Grafikailag magasan kiemelkedő és nagyon szépen lettek a legapróbb részletek is kidolgozva, de a történet nem volt olyan jó. Tényleg sok kérdés maradt az emberben (pl. a végén miért nem tette vámpírrá a lányt, ahelyett hogy megvárta míg meghal?), de gondolom ez a regény ismeretének hiánya miatt is előfordul. Szóval szép,szép, de egyszer nekem elég volt (főleg hogy nem is kedvelem a vámpíros filmeket :knife:).
Rossi írta: Amúgy a Vampire Hunter D engem inkább emlékeztet hollywoodi sikerfilmekre, mint animékre, de még ezzel együtt is nagyon jó vámpíros (rajz)film, amit a műfaj minden kedvelőjének csak ajánlani tudok.
Ezzel viszont egyetértek.
IloveRenji írta:Es mindjart befejezem a Meine Liebe-t, el sem hiszem, negativ rekordido alatt sikerult, kb 2 honapja nezegetem, az is lelassit :D
Mondjuk nálam 2 hónap teljesen átlagidő egy anime végignézésére, de Meine Liebe tényleg nem egy akciódús sorozat. :drop: Viszont a vége teljesen jó, nekem tetszik ahogy leleplezik a felségárulást. Igaz, tökéletes megoldás nem fog születni, de nem hiába van második szériája is. :wink:

xxxHOLiC:
MaKo írta:Szerintem az új clamp dolgoknak amúgy is az a titkuk, hogy nem kell tőlük sokat várni, és akkor egészen jók.
Hát az tény, hogy nem lehet összehasonlítani egy olyan mondanivalóval, ami az X-ben vagy a Tokyo Babylon-ban van, de szerintem Holic is eléggé érdekes. A különféle témák, amiket feldolgoz (pl. 2. részben a hazudozós lány, vagy 4. részben a jósnő) a mindennapi életből valók, de mégis kicsit másként mutatja be ezeket, a dolgok háttere mögé mutat. A szokatlan hangulata fogott meg és kifejezetten pozitív számomra, hogy Yuuko nem egy lehangoló dark karakter, hanem megvannak a poénos jelenetei is.
MaKo írta:szóval baromi hangulatos, és szvsz ezzel teljesítette a stúdió azt a (nem kicsit) nehéz feladatot, hogy ezt a teljesen papírra termett cuccot animálja.
Ez így igaz, ügyesen oldották meg, bár nekem még mindig furcsa ez az új CLAMP stílus a túlnyújtott végtagokkal.

És hogy a téma kérdéséhez is hozzászóljak: Mostanság elkezdtem csemegézni az eddig kimaradt "archív" sorozatok közül és belekezdtem a Card Captor Sakura-ba, ami 70 részes, szóval le fog kötni egy ideig. Karácsonyra leírom a véleményem róla. :lol:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Pal-chan írta: Hát az tény, hogy nem lehet összehasonlítani egy olyan mondanivalóval, ami az X-ben vagy a Tokyo Babylon-ban van, de szerintem Holic is eléggé érdekes.
Jah, szerintem is ^^ (sose állítottam az ellenkezőjét). Csak egyszerűen nem olyan "hűdenagyhorderejű" dolog, mint a nagy(ra felfújt? De hol a vége? -_-) X. Meg hangulatilag és stílusilag is teljesen más mint a régi dolgaik, de nekem semmi bajom vele (amennyiben hajlandóak be is fejezni... >_>). Hosszú végtagok meg jah... ^^ de mondom, az animében még ezt is kifigurázták, szóval nekem tetszett, hogy nem veszik komolyan.

És pár rész amit mostanság sikerült megnéznem:

Ouran Koukou ep.9

Ez a 9. rész egyszerűen már túl gyilkos xDD (Komolyan nem tudom hová fokozzák a dolgokat xD Ha így haladnak nem élem túl az animét xD). A kosztümös beöltözéstől már a mangában is kifeküdtem, de itt, színesen, azokkal a kellékekkel és beállásokkal, az ikrek röhögési jelenetével, Mori meg Kyouya fejével, nomeg az utóbbi elmaradhatatlan szemüveg-mozdulataival... áááh XDDD. Hát igen, nem kímélik ezek a szegény nézőt xDD Jah és a zenei rendezőnek meg díjat kéne adni, mert amit ebben a részben művelt (én már a zenétől is a padlóra kerültem xD)...!
Haruhi meg milyen aranyosan röhögött x3!! De a rész fénypontja számomra mindenképp a "karuchaa" sokkos Tamaki, aki a kanapén leheli ki a lelkét a macija társaságában... XDDDD
Tamaki egyébként is ::daisuki::

Nana ep7-8

Uh, kicsit lemaradásban voltam vele, de most behoztam gyorsan... És most már sikerült teljesen összezavarniuk, mert az egyik pillanatban képesek csodálatos rajzokat csinálni, szép hátterekkel és fényekkel, de a másik pillanatban odatesznek valami förtelmeset (és igénytelent is, pl. a 8. részben a boltos jelenetnél Hachinak néha nem volt fehér szín a szemében o_O" szóval gáz~). Úgyhogy lassan fogalmam sincs, mit gondoljak erről az animéről (a vicces képek szerencsére azért elég aranyosak). Reira meg tényleg nagyon überpriti volt a poszteren (mondjuk ő mikor nem az *_*), és tetszett az a jelenet is ahogy Nana meglátta a képet. Ami egyre nagyobb negatívum viszont az a zene. Néha (pl. az ep8 vége felé, a flashback résznél) kifejezetten gyenge. Jobban kellett volna rugdosni a zeneszerzőt, mert azért mégiscsak fontos a zene ebben a sztoriban... és ez így gáz ^^" Shouji seiyuuja pedig néha egész érdekes hangokat tud magából kiadni o_O
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:Azt hogy hatásvadász, én a Vampire Hunter D filmről is elmondanám,
Hatásvadász és pozőr.... mint szinte mindegyik vámpíros film. xD;;
Pal-chan írta:pl. a végén miért nem tette vámpírrá a lányt, ahelyett hogy megvárta míg meghal?),
Izé... t'od. Ez volt a lényeg. Már az elején megtehette volna, és akkor az egész balhé nem így történt volna, de nem tette, mert nem akarta, hogy a lány is élőhalott legyen, akire csak a kielégíthetetlen vérszomj és a hosszú haldoklás vár, ésatöbbi, ésatöbbi. Ezért akartak az űrbéli városba menni, ahol így is békében élhettek volna (már amíg a lány meg nem hal).
Pal-chan írta:de gondolom ez a regény ismeretének hiánya miatt is előfordul.
Speciel a filmnek nem sok köze van a regényhez. xD;; Elég szabad adaptáció. És ja, kifejezetten amcsi piacra készült (azért az a szerencsétlen angol dub, és ezért nehéz beszerezni a japán szinkront), de nekem a kifejezetten amcsi piacra készült animék közül messze ez tetszett a legjobban.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ergo Proxy, 9. rész:
- Melyik Proxy vagy te, gyerek?
- AZ ERGO PROXY.
Ez azért fájt.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:Már az elején megtehette volna, és akkor az egész balhé nem így történt volna, de nem tette, mert nem akarta, hogy a lány is élőhalott legyen, akire csak a kielégíthetetlen vérszomj és a hosszú haldoklás vár, ésatöbbi, ésatöbbi.
Persze, ezt meg is értettem. De ha már aközül kell választani hogy örökre elveszti a szerelmét vagy pedig őt is vámpírrá teszi, akkor szerintem egyértelmű lenne a döntés. Viszont ha jól emlékszem, a végén így is felmentek az űrbéli városba (aminek szintén nem láttam sok értelmét, révén a lány már halott volt). :weh:
MaKo írta:Meg hangulatilag és stílusilag is teljesen más mint a régi dolgaik, de nekem semmi bajom vele (amennyiben hajlandóak be is fejezni... >_>).
Na igen, ez egy elég zavaró tulajdonság CLAMP-nél... Az újabbak közül is félbehagyták Lawful Drug-ot, de remélem az xxxHOLiC és (főként) a Tsubasa Chronicle nem fog erre a sorra jutni.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:De ha már aközül kell választani hogy örökre elveszti a szerelmét vagy pedig őt is vámpírrá teszi, akkor szerintem egyértelmű lenne a döntés.
De az elv a lényeg~ és ha vámpírrá teszi, akkor már nem az lesz, akit szeretett. (Btw a VHD világában azért nem két perc vkit vámpírrá tenni, bár ez a filmből nem derül ki.)
Pal-chan írta:Viszont ha jól emlékszem, a végén így is felmentek az űrbéli városba (aminek szintén nem láttam sok értelmét, révén a lány már halott volt).
Eh. Romantika meg minden? Megígérte a lánynak, hogy elviszi oda, és el is vitte, más kérdés, hogy a lány ezt már nem érhette meg, de ezt nyilván inkább magáért csinálta Meier, mint a lányért (akiért már úgysem tehetett semmit). És egyébként is, ez az egész nem csak róluk szólt, hanem általában emberekről és vámpírokról, hogy nem mindegyik ugyanolyan, van remény, ésatöbbi, ésatöbbi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2006.06.04. 17:20-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Ouran High School Host Club [Ep.8]
Tamakiiiii!!! ::daisuki::
A szekrényes rész volt a legjobb! Meg amikor rájuk nyitnak a többiek! OMG! XDDDDDDDDD
Kép Kép
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Egy kérdéssel/kéréssel szeretnék fordulni hozzátok..

Olyan animek címére lenne szükségem, amelyeket alapműnek lehet tekinteni vagy egyszerűen csak valamilyen szempontból kitűnnek a többi közül, pl. művészfilmek.

Láttam már pár animet, mint pl.

Berserk, Wolf's Rain, Akira, Vision of Escaflowne, Angel's Egg, Cowboy bebop, Samurai Champloo, Comedy, Nausicaa, Laputa, My neighbour Totoro és más Ghibli filmek, X, Lain, aztán persze Nenon Genesis Evangelion, Jin Roh, Gits 1-2, Hellsing, Ninja Scroll, Naruto...stb stb.

Szóval inkább olyan dolgokra lennék kíváncsi amiknek mondjuk kisebb a visszhangja de ettől függetlenül jónak találjátok őket :)


És hogy ne legyek teljesen off:
A minap láttam a Windaria című animet. Egy régebb darab, tetszett, csak nagyon lehangoló. Habár elég meseszerű volt az egész, a vége egyáltalán nem happy end, sőt. Azért jó volt ilyet is látni.

És a Shin Angyou Onshi sem volt rossz. A megvalósítás nagyon szép, a történet is érdekes és végig izgalmas kis fantasy volt. Külön jó pont hogy habár voltak benne durvább jelenetek, nem estek túlzásokba.
Érdekes volt :)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Lullaby írta:Szóval inkább olyan dolgokra lennék kíváncsi amiknek mondjuk kisebb a visszhangja de ettől függetlenül jónak találjátok őket :)
Így első körben nagyon ajánlom ezt a hármat: Utena, Gankutsuou,Noein (erről is írni kéne már egy ismertetőt...). Ezek már csak a rajzstílus/animáció miatt is kitűnnek a többi közül, de egyébként is kiváló animék... az Utena egyenesen zseniális, szerény véleményem szerint.

Aztán, ha "kisebb visszhang"... Infinite Ryvius (avagy "Eva? milyen Eva?" Ez az anime sokkal többet érdemel ennél a relatív ismeretlenségnél...), Emma, Mushishi, Oniisama he, Gungrave (csak nem szabad az első epizód alapján ítélni), Yukikaze, Vampire Princess Miyu OVA (nem a sorozat), Petshop of Horrors, stbstbstb....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2006.06.05. 12:08-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Köszönöm szépen ^_^
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Host Club 09 - ez tul sok volt, erre nem voltam felkeszulve..le kellett allitanom, meg egy picit pihennem, annyira rohogtem :D Nem hinne az ember, h lehet jobb a kovetkezo resz az elozonel, es megis..
A Gakuen Heaven utolso 2 resze viszont borzalmas iranyba terelte a sorozatot, abban most egy kicsit csalodtam, es az elkovetkezo reszek sem kecsegtetnek tul sok joval, amit sajnalnek, egesz kezdtem megkedvelni :(
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Belenéztem a Nanába :) nem erre számítottam, de mindenesetre tetszik a stílusa..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Uhh... szóval gondoltam megnézek még egy Juuousei részt ma, aztán holnap a következőt, és így tovább... hát nem jött össze, tekintve hogy egymás után muszáj volt végignéznem a 7. részig éjszakába nyúlóan... ahhoz az egész túl izgalmas volt, hogy abbahagyjam *_*

Már előttem páran leírták róla a lényeget, csak annyit tudok én is hozzáadni, hogy:

- Third arckifejezései nagyon ott vannak... xD! Ekkora kavarógépet mint ő ritkán látni xD! És hozzá még stílusa is van ("JÓPASI VAGYOK" táblával a nyakában xD), hosszú haja, és kellő hangja is, mmm~ :cool: nincs mit tenni, bishounen a javából *_* nem csodálkoztam azon se hogy a téli ruhák is olyan rohadt jól álltak neki *_* (csak szegény Cheng... -_- ezek után nagyon remélem hogy valami irtó érdemes leányzó lesz az, akire Third hivatkozott...)

- Thizuuu~ ;_; Miért van az hogy mindig a kedvenceim szívnak T_T? Tudom hogy az élet már csak ilyen, de azért annyira sajnáltam ;_; Milyen szar már hogy évek óta gürizik meg gyereket akar szülni, lelkes meg minden, aztán hopp <_>

A 15 éves Thor meg hmm-hmm... csak nekem nem tűnt először 15-nek? ^^" Jó, a kisfiú énje sem volt egészen kisfiúsra rajzolva, de ott azért ennyire nem volt durva ^^" No mindegy, a 7. részre már megszoktam, csak elsőre furcsa volt (hm, egy lehetséges ok: a mangaka nem bírta kihagyni, hogy így rajzolja meg...? xD) Zagi meg pszichopataaa +_+'' De azért hogy kikupálódott, bőrruci és csattok meg minden o_o' (és fanservice xD). A sztori meg tényleg rohan, és ahogy elnézem itt lesz még rendesen kavarás...

Úgyhogy így 7 rész után én is ajánlom mindenkinek, aki a nagyon intenzív és izgalmas sztorikat kedveli, meg persze a jó karaktereket (bár amekkora rohanás van... -_- kicsit mélyebben is érdekelne azért egyik-másik). Nekem kicsit Escaflowne-os fílingem is volt néha, szóval szerintem aki az ilyesmit kedveli az feltétlen nézzen bele, nem fogja megbánni ^^
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Black Lagoon
Mostanában anime-k közül ez viszi most nálam a pálmát. Egy anime amiben nincsenek világmegváltó ötletek, nincsenek gyerekek :) (lehet túl sok gagyit láttam mostanában. A történet egy modern kalózbandáról szól akik az első részben előbb túszul ejtenek, majd később magukhoz fogadnak egy városi srácot, és utána négyen űzik tovább az ipart. A sorozat akciódús, néhol kicsit véres, és a megoldások emlékeztetnek egy szimpla amerikai akciósorozatra, de azért 7 rész alatt úgy tűnik túllépnek ezen a problémán. Ja és az industrial-os OP is nagyon ott van :)
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Ouran High School Host Club:
Beteegg!! Most ez a kedvencem,abból is Hikaru és Kaoru.
Tegnap néztem meg az 5. részt és hát... :whaaa:
Valaki esetleg tudna hasonló humorral megáldott dolgokat ajánlani?
Avatar
Zamorano
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.02.22. 18:52
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zamorano »

Shingetsutan Tsukihime

Tohno Shiki egy baleset után furcsa vonalakat kezd el látni, ezért egy szemüveget kell hordania, hogy látása újra normális legyen. Egyik nap az iskolából hazafelé tartva találkozik egy nővel, akit deliriumos állapotban 17 darabra vág. Másnap újra találkozik a nővel, akivel mintha semmi sem történt volna, ugyanis a nő, Arcueid Brunestad bevallja neki, hogy vámpír. A városban eközben rejtélyes sorozat-gyilkos munkálkodik. Arcueid megérzi Shikiben a különleges erőt, aminek segítségével ketten képesek lehetnek elkapni a sorozatgyilkost...

Tulajdonképpen az animének nem ez a fő szála, sokkal inkább a Shiki körülvevő emberek által őrzött titkok jelentik az igazi rejtélyt. Miért lát Shiki vonalakat, kicsoda tulajdonképpen Arcueid, mit keresnek itt a vámpírok, és miért viselkedik olyan furcsán Shiki nővére, és ki is Ciel-senpai? Ezek az igazi kérdések, a látszólag egymáshoz nem kötődő mellékszálak adják a sorozat igazi megfejtését.

Sötét hangulatú, érzelemdús, gondolkodtató anime. Aki a vámpírok hallatán hektoliternyi vérrel gondol, vagy esetleg igazán "cool" vámpírokra, fegyverekre és hasonlókra gondol, az csalódni fog. A sorozat meglehetősen földhözragadt, sokkal emberközelibbnek ábrázolja a dolgokat. Jellemző, hogy a főhős legfélelmetesebb fegyvere gyerekkori bicskája, Arcueid vámpírléte is kimerül abban, hogy képes a gondolatával képes falhoz csapni állatokat. Ez is mutatja, hogy itt nem a fegyverek, az akciók, a cool beszólások, hanem az érzelmek, az emberek közti kapcsolatok, az emberek természete, és a mindent körülölelő titkok rejtélye adja a sorozat savát-borsát.

Nem egy könnyen emészthető anime, sok odafigyelést, és elsősorban türelmet igényel. Sok olyan rész van, amit fölöslegesnek éreztem, és ezek miatt az ember könnyen elsiklik a lényeg felett. Másrészről 12 epizód nagyon sok ehhez a történethez, egy hatrészes OVA jobb lett volna, vagy akár egy rendező-zseni egy két órás filmben is megtudta volna csinálni. Sok epizódon érezhető, hogy csak azért készültek el, hogy meglegyen egy tv-s évad, ez alapvetően nagy hiba volt.

A zenéjére max pontot adnék, amint azt már megszokhattuk, ennek az animének is világbajnok a zenéje, az opening képsorai pedig remekül megadják az alaphangulatot.

Majdnem tökéletes lett, egyedül a hossza a zavaró, sajnos ott nagyon elmérték a lépést. Javaslom, hogy mindenki, aki szereti az ilyet, tegyn egy próbát vele, mert simán megéri.
Kis piros sárkányok Súrolják a gondolatom Tündérország, Paradicsom, Hozzád száll a mozdulatom
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mar regota szemezgettem a Shinigami no Ballad-dal, es most elkezdem nezni..ugyan meg csak "feluton" jarok, de nagyon kis aranyos sorozat (ez kicsit hulyen hangzik az adott temaval kapcsolatban). A 2.resz eddig nem tetszett annyira, plane h Momo csak szivatta a csavot, de a 3.reszre annyit tudok mondani, h nagyon bajos..olyan jo kedvem lett tole :D Az elson majdnem sirtam, az meg kifejezetten meghato volt..szoval nagyon tudom ajanlani mindenkinek, nem akar egy vilagmegvalto anime lenni, de van egy megkapo hangulata sztem.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Most a City Hunter 91 -t kezdtem nézni és tetszik :)
Nagyon poénos :D .
Egyébként a City Hunterből én elöbb a Jackie féle filmet láttam és kiváncsi voltam milyen az anime, és hát ugyan olyan poénos stílusú :D
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Én még mindig a+-t nézek...mást nem nagyon tudok/internethiány :-P /
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Uta-Kata-t nézegettem mostanában, akinek tetszett az Air, tehet vele egy próbát (bár harmadannyi drámára se számítson), aranyos nyári hangulatú anime kislányokról, bár úgy érzem, mintha már kinőttem volna ebből ^^. Nem volt egy nagy szám, de a vége tetszett + a special is.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

La Blue Girl

Na olyan is ritka, hogy én leüljek hentait is nézni... De ezt is kizárólag valaki kedvéért nézem meg. :-P Meg legalább ez nem túl hosszú, és kibírom. x)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Most újabban egyszerűen túl sok animet nézek: Ergo proxy, Ouran koukou, Black Lagoon, Angel Heart, Eyeshield 21, Juuousei, Higurashi no naku koro ni, The third ... ÉS revizitelek néhány régebbi darabot is: Genshiken, Saint Seiya ( ert még nem láttuk ), illetve én is City Hunter lázban égek Angel Heart nyomán, amely egy kellemes spin off/remake. Van klasszikus:"Mokkori !" Egy ifjú lány, aki képességeiben taln még meg is haladja Ryot, és Ryo papának szólítja, Umibozu egy kávézó tulajdonosa, és látni Nogami Saekot elpirulni mikor feltételezik róla hogy Ryo barátnője ... ::japhaha::

Jah és még egy kis Black Lagoon. A 7. ep végéről, a cigarettagyújtós jelenet szerintem felér egy Casablanca-beli Humphrey Bogart-Ingrid Bergman csókkal. SZVSZ ::daisuki::
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

BLACK LAGOON ittis

mer jó :D
az OP nagyon ütős
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Shinigami no Ballad:
IloveRenji írta:a 3.reszre annyit tudok mondani, h nagyon bajos..olyan jo kedvem lett tole :D Az elson majdnem sirtam, az meg kifejezetten meghato volt
Na, ezzel teljesen egyetértek én is. Amúgy tényleg kellemes hangulatú sorozat, kikapcsolódásnak tökéletes.

Gakuen Heaven:
IloveRenji írta:utolso 2 resze viszont borzalmas iranyba terelte a sorozatot, abban most egy kicsit csalodtam, es az elkovetkezo reszek sem kecsegtetnek tul sok joval
Én sem értem mire jó ez az MVP (most valuable player) battle. :o_O: Egyszerűen nem lehet összehasonlítani egy sportolót egy informatikussal... persze úgyis egyértelmű hogy a kawaii uke gyerek lesz a nyerő, az istenadta szerencséjével. :roll: Ezek után remélem hogy valóban 30, és nem pedig 13 részes lesz, mert a sorozat nem halad semerre se egyelőre. És most nem boy-boy action-re gondolok, hanem valami plot-félére. :neutral:
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én nemrég kezdtem el nézni a Bleachet...hatalmas egy sorozat :D ...
Válasz küldése