Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Lione írta:Üdv mindenkinek!

18 éves tótfalusi lány, bár városügyileg a szívem szentendrei... nem tudom, mennyire leszak, aktív fórumozó... nálam ezt sose lehet tudni... kicsit szezonszerű... "itt egy kicsit... ott egy kicsit..." de már egyszer jártam itt...
Leginkább Angyalom ragasztotta rám az anime és manga iránti érdeklődést, bár az tény, hogy szeretem a rajzfilmeket, és egyes animék meg olyan szépek, hogy ez aztán igazi művészet *_* és egyes cselekmények is nagyon jók, összetettek, izgalmasak, a szereplők jelleme kidolgozott... nah szóval az ilyesmit szeretem :D sci-fi-ket, fantasy-kat, drámákat ::hehe::

Egyébként érdekel a színművészet is meg egy csöppet a számítástechnika... multimédia részen ^^ de kissé még analfabéta vagyok ^^''' meg a színművészet sem egyszerű... a fene se tudja még, mi leszek, ha nagy leszek ^^''''' :oops:

zene: rock, komolyzenei metal, komolyzene, filmzene és anime OST, musical :) szeretel zenélgetni szeneszerkesztő progival meg kis szintetizátoromon ^^ rajzolni, festeni, történeteket kitalálni... ^^

Nyah egyellőre ennyi ::japsmil:: Lione
Szentendre és metál rulz! XDD Üdv itt, Lione! ^________^
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Jé, van ilyen téma is? :)

*taps keyboard* Is this thing on? :P

Szóval, Dínchamion, nemre nézve férfi, foglalkozásra nézve semmittevő (értsd: egyetemi hallgató :)). Animével régóta szemezek, de most kezdtem el aktívan nézegetni őket (so far: Ah My Goddess, GITS (egyelőre csak az első movie), Cowboy Bebop, és most álltam neki a NGE-nak).

MMORPG-addikt, Star Wars-fanatikus... és úgy általában véve őrült. :cool:

*waves* Üdv mindenkinek!
Dín

Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Szia Dínchamion! ^^
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Dín: üdv itt (is)! ::vic::
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
usako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.04.24. 08:53
Tartózkodási hely: Álomvilág
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: usako »

Helló mindenkinek!

Én egy 20 éves kaposvári lány vagyok, aki nagyon megszerette az animéket, amióta meglátta az elsőt, amit nagyon megszeretett és ez a Sailor Moon volt! Azóta már jópárat láttam, de soha nem tudok eléggé betelni velük! :D
Próbálkozok weboldal készítéssel is, de még nem vagyok igazán jó benne.
Hát nem lehet tudni mennyire válok igazán aktív tagjává a fórumnak, de majd igyekszem!

Mindenkinek további szép napot!
Usako
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Húúúú je! Földim, üdv itten! ::jthrill::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Émi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.12. 12:30

Hozzászólás Szerző: Émi »

Helló!
Én még csak most regisztráltam, de máris beleszerettem ebbe az oldalba.
Magamról anyit , hogy ímádom az animéket és a mangákat. 15 éves vagyok , Pócspetriben lakom. Az egyik barátnőm ismertetett meg az animé világával. Eddig nem igazán mertem regisztrálni mert mindenki kicsit dilisnek tart, hogy ilyen idős koromba még nem nöttem ki a "mesékből". Bár hiába magyaráztam bárkinek , hogy ez nem mese senki nem értettmeg :( ,kivéve a két barátnőmet és egy osztálytársamat. Örülök,hogy végre mertem regisztrálni :) .
jani129
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.06.03. 13:32

Hozzászólás Szerző: jani129 »

Üdvözlet mindenkinek!

Új témát fogok nyitni lőfegyverek és anime címmel, de még újra kellene néznem pár dolgot, hetekbe telhet. Ebbe csak a puskaporos elven működő fegyvereket értem. Ha volna olyan anime ahol szerepel léguska akkor kivételt tennék. Kezdetnek a ghost in the shell +innocence +SAC +2nd Gig filmekben és epizódokban szereplő lőfegyvereket sorolnám fel a nevükkel, néhány műszaki jellemzővel és valódi megfelelőikkel, már amelyiknek van. Követné a Hellsing sorozat. Más is van tervezve. Szakértővé akarok válni a témában. Majd ajánljatok, hogy milyen animékben vannak utánanézésre érdemes lőfegyverek. Ráér topiknyitás után, elég lassú leszek.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

nyamm... nyamm...
150 hozzászólás után úgy érzem illene mondanom magamról valamit. Nos mániákus FMP rajongó vagyok, mellette sokáíg voltam RPG függő, azon belül is Lineage2, de jelenleg a Ragnarok második részét várom. Gyengéim a romantikus de kissé vicces de mégsem túl sok sablonos dologgal teletúzdelt animék. Budapesttől nem messze élek, jelenleg közel vagyok a második X-hez. Az hogy fentről avagy lentről legyen csak titok. :wink: Nagyon sok barátom van ami miatt szerencsésnek érzem magam, de azt hiszem ezen a fórumon egy újjabb közösséget találtam ahol jól érzem magam.
Nya kb ennyi. ::^_^::
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Örülök, hogy megismerhettelek. :wink:
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Dínchamion írta:Jé, van ilyen téma is? :)
Ezt én is kérdezhettem volna. :^_^:

Akkor én is bemutatkozom. Egy túl öreg srác vagyok Dunaszerdahelyről (Györtől 60-80km északra......aki veszi a fáradságot, hogy megkeresse annak ajánlom, hogy ne csak magyarország legyen a térképen :wink: ..... igen pontossan....legkésőbb mostantól ez egy nemzetközileg használt oldal :-P )
A kedvenc animéim a Detective Conen, X 1999, Trigun, CB és talán a WHR. A mangák közül ami bejött az a Saiyuki és a Naruto. Mit mondjak még magamról? Imádok aludni, enni és levegőt venni....bár az utóbit csak a szokás végett teszem. Néha rajzolok, de a legtöbbet a neten lógok.
Egy magányos farkas vagyok, ezért nem sűrűn büszkélkedhetek barátokkal, esetleg csak haverokkal. Más nem jut az eszembe....
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Chidori írta:Gyengéim a romantikus de kissé vicces de mégsem túl sok sablonos dologgal teletúzdelt animék
Üdv a klubban :-) nekem is :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nahát... ilyen is van :?: :!: :osgrin:

20-as, bp-i, nem kimondott modellalkat, "otthonülős", főzni nem tudó, de a gyomrát és a számítógépét szerető (utóbbit előszeretettel b*sztató), kicsit rendetlen, szétszórt, takarítani sem szerető (kivéve a porszívás... ihletet ad) kere... hopsz, ez nem ide kell...

khm... naszóval... mióta az eszemet tudom szeretem az elektonikus zenét (fővonal a trance, de jöhet még technotól elkezdve dnb-n, chill/ambinkeresztül a progresszívon át, egészen az experimentig és az üveghegyekig szinte mindent meghallgatok+rockot, igényesebb feketezenét ésatöbbiésatöbbi :!: ) általános második óta, kissebb-nagyobbb szünetekkel gépközelben vagyok (c64 rulz :D ), több mint 3 éve nyúzom a fruity-t, de mostmár megálltam a növésben... ja, mangákat nem igazán olvasok (nem szeretek monitorról hosszasan olvasni, kivéve amikor nagyon muszáj. még mindig véres a szemem a 6 napos lanparty után :cry: ). anime: DB/SM/Szaft óta szemeztem az ftpzéssel, de csak egy-másfél éve csinálom komlyan (respect, hála és millió köszönet BATKA ::japtoun:: )
nem mondom, h nagyon aktív leszek (igyekszem hű maradni a nevemhez :-P ), a nagyobb téműkat egyenlőre még kerülöm, mert az szerény múltammal (csak ~60 cím és rengeteg "alap" hiányzik :dirr: )még nem érzem magam késznek arra, h komolyabb beszélgetésekbe belefollyak... ::jcrazy::

u.i.: egyéb elfoglaltságaim: zene (ld. fent), rpg (m*), sci-fi... star wars :D
u.i.2.: és nem túlzottan szeretek előtérben/középpontban lenni... :cool:
u.i.3.: skorpió vagyok, skorpió aszcendenssel... no comment -_-
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

najó...elég rég vagyok tag már ,de még nem nagyon mutatkoztam be itt:P
szóóóval, Loo vagyok, budapesti lakos, offtopic fanatic, SoiFong és epermániás, idióta, Asahi Su-pa-dorai imádó, néha álomkorban szenvedő, néha 13 évesnek kinéző, amúgy majdnem 18 éves, özvegy, gimnáziumi tanuló, mayert imádó, oroszlántgyűjtő, kretén, rendetlen, AB-s vércsoportú (ha jól tudom) lusta, és cuki dolgokat gyűjtő női személy...
nem vagyok egy hajdenagyonnagy animefanatikus ember, de igen,szeretem az animéket (Bleach, és Excel Saga a topon:P), ezenkívűl majd megveszek az "Under the Glass Moon" nevezetű koreai mangáért XD
Vérbeli kismeet tag vagyok (amúgy nem értem hogy egyesek miért izélnek hogy minek van kismeet....ugyanakkor és ugyanott vagyunk mint amúgy a Bp-i meet :dirr: ) LUNATIC DREAM TEAM SQUAD CREW MEMBER vagyok, és jelenleg fáradt....
asszem ennyi elég volt:P üdv mindenkinek^_^""""
ha nagyon társalogni akartok velem, Offtopicban, "Mit hallgatsz" topicban, Bleach topicban megtaláltok...(igen, a hozzászólásaim 90% offtopic:P)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Ainariel-hime írta: Szentendre és metál rulz! XDD Üdv itt, Lione! ^________^
OFF mintha az egyik haverom lennél teljesen. Ha azt mered neki mondani hogy szentendre vagy Metallica órákat áradozik róla...(ha viszont azt mondod hogy újpest, kiakad és nem szól hozzád)
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

én is csak most vettem észre h van ilyen topic. kicsit bunkónak érzem magam h eddig nem tettem, de most akkor bemutatkozom. fedőnevem miyume, 19 éves vagyok, a kínai horoszkópom szerint látszólag egy nyúl, de belül egy sárkány... hát ez kb telitalálat.az emberek reakciói:a frászt hozom rájuk -az őszintség nagyon riasztó tulajdonság mint megtudtam :roll: ,meg néha kicsit agresszív is vagyok,meg bizalmatlan. szal elsőre nem túl bizalomgerjesztő, de aki igazán megismer az nem tud tőlem elszakadni, akit szeretek azért mindenre képes vagyok ::jeye::
zenei ízlésemet tekintve gyakorlatilag bármit szívesen hallgatok OST-tól kezdve az arab oriental-on át a happy rock-ig mindent.fontos "velemjáró" még a tánc, imádok enni, főzni,aludni, rajzolni és semmittenni.
nagyon örülök annak hogy van ez az oldal, nagyon sokat segített az ismeretem bővítésére, a fórum meg hab a tortán. itt végre olyanokkal beszélgethetek akik szintén a téma rabjai.az én környezetemben nincs senki aki ilyen szintén járatos lenne a T-mában.
no röviden ennyi. ja és üdv mindenkinek ::vic::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miyume 2007.04.09. 09:39-kor.
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

No, Miyume-samának még nem köszöntetek viszont, úgyhogy csatlakoznék hozzá mindenki üdvözlésében. (:
Egyébként Ruka volnék, 19 éves. Sárváron lakom, de suliidőben hétköznapjaim túlnyomó része Budapesten fecsérlődik el, angol, illetőleg japán nyelvet, irodalmat, teremtéstörténeteket magolászva.
Szeretek minden zenét, ami fanficre, rajzra ihlet; a kedves-szép, romantikus és animációs filmeket; az animéket (naná :)), Vavyan Fable-t, a derűs, meleg színeket, a napraforgót s a napfényt magát, valamint a görkorimat és a biciklimet; bár előbbit ősidők óta nem láttam, tán már ki is nőttem, utóbbit pedig sosem nyílik alkalmam két utcahossznál hosszabb távon alkalmazni, nem lévén az a magányos túravándor-fajta. Sokkal inkább az a magányos szobakukac-féle. Ráadásul valahogy a baráti köreimet is mindig olyan emberekből szedem össze, akik nem szeretnek kimozdulni, s így engem sem nógatnak ki pelyhes-meleg fészkemből...
Ami a fórumot illeti, többfelől is suttogták, mennyire izgalmas dolgok történnek e helyütt, és még a címe is megjegyezhető, így e neves napon nem tudtam ellenállni a közel fél éve körülöttem lengedező kísértésnek, és beregisztráltam. A korábban átlapozgatott törvénykezések egyes pontjai egy csöppet megriasztottak, de hát hozzá kell szokni a rendhez, s ígérem, minden csepp figyelmemmel ügyelek, hogy nehogy felborítsam azt.
Meglehet, saját figyelmetlenségem az oka, de azzal még nem vagyok tisztában, hány korbácsütés jár egy-egy homoszexualitással kapcsolatos megnyilvánulásért a publikus szektorokban; mindazonáltal lakat lesz piciny számon, amíg ki nem derítem, s adott esetben azután is. Na neem minta yaoi-fangirl lennék vagy efféle; főként a "slight slash"-féle dolgokat szeretem inkább... ^_^

Összefoglalva: hello everybody, megjöttem, s főként 7-e után leszek, mert holnap hajnalban már táborba megyek az ország túlsó felébe. Félek...
És bocs a hosszú rizsáért. A stressz mindig bőbeszédűvé tesz. ^.^;
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, szia Rucchan! ^^ És neked is hello, miyume!
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Jill
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.08.10. 19:56
Tartózkodási hely: hol itt hol ott

Hozzászólás Szerző: Jill »

Akkor én is ezennel nagy puszit küldök azoknak akiket már ismerek és üdv azoknak akiket még majd csak most fogok megismerni ^^ ::uhoh:: ::jthrill::
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Hát akkor én is bemutatkoznék:
Már 15éve rontom itt a levegőt,és idegelem az embereket.Már 2éves korom óta Kecsón(kecskemét)tengetem napjaimat.Rendelkezem 2kutyával,egy lóval,és reményeim szerint tavasztól egy vadászgörivel is.Van két féltesóm(apai ágon)az egyik 25(ő Dublinaban lakik :( )a másik 28(ő meg Bpmellett vhol).Én is nagyon szeretem az animéket,főként a YYH,AnC,FMPFumoffu,CB estébéestébé,és a mangákat is,bár abból elég keveset ismerek(még).Kedvenc filmjeim közé tartozik a Gyűrűk Ura trilogia,A Tűz Óceánja,Az utolsó szamurály,Dirty Dancing2,A Karib-tenger kalózai,A szenvedély ritmusa.Az igazi nevem Claudia.Hobbim a capoeira(amit most kénytelen vagyok felfüggeszteni),rajzolás(vanmég mit gyakorolni),tanulgatok szalszázni,és lovagolok(westernben),és msot gyakorolgatom az ördögbotozást is.Szeretek sokat beszélni,és alapvetően vidám beállítottságú csajszi vagyok.Általában kicsit nehezen nyílok meg,de ha igen,akkor meg le se lehet lőni.A csillagjegyem nyilas,kedvenc színeim a zöld és a piros.Szeretek még énekelni,csak nem tudok,de ez mellékes. :D Hát asszem most ennyi,ha eszembe jutna még vmi akkor,majd írok.
Sayonara
:lufi:
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Erre most reagálok.
Melyik edzőnél Capoeirázol(tál)? Mi a jó a dörtidenszing2-ben?
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

HAlli-gali! Én még most fedeztem föl ezt a fórumot, egy hét után! Lehet, hogy a hozzászólásaimból úgy tűnik mintha túl sokat járna a szám, de ez nem igaz. Igen csendes tipús vagyok.

-----

12 vagyok, a kedvenc állatom az oroszlán(nem is tudom miért!), a csillagjegyem a halak(nem tudok úszni!), a kedvenc szinem a piros(erről tényleg fogalmam sincs miért!), egy éve fedeztem fel az animet és a kedvenc mesémet adták(majdnem sírva fakadtam)meg még sorolhatnám! ::neko::
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hü ciki de én csak most vettem észre ezt a topicot ::reliev:: .
De nem akarok kimaradni belőle.

Páran már ismerhettek valamennyire.De egy kis plusz infóval próbálok szolgálni majd.
21 éves srác vok február 22. születtem tehát Halak jegyben és érdekes de nem szeretek és nem is nagyon tudok úszni.
(Csemi Andi tehát ezzel nem vagy egyedül :wink: ).
Nincs testvérem, egyke vagyok egy elvált családban.

Mozgás, sport fontos része az életmnek, 7 éve Kung fu-zom, 6 éve talajtornázom, de mindenféle sportot próbáltam már( a vizieken kívül).
A kung fu-t versenyszerüen is csinálom(bár utóbbi évben nem igazán), régebbről van egy aranyérmem is egy Magyar bajnokságról.

Az 1997 végén indult Pálya ördögei és Dragon Ball nagy hatással voltak rám tehát ennek a régebbi generációnak vagyok a tagja.

Imádom a kínai/hong kongi filmeket, hatalmas rajongója és gyűjtője vagyok a Jackie Chan és Jet Li filmeknek ( a Jackie filmjeim kb az 50 -es darabszámot is elérik már)további kedvenceim még: Zhang Ziyi, Tony Jaa, Mark Dacascos, Michelle Yeoh,Chow Yun Fat,
Szeretem még a Rocky filmeket, Az utólsó szamuráj-t,a Kickboxer-t, a Koktél-t, valamint az igazán jó romantikus vigjátékokat,

A Klasszikus Disney filmeknek is nagy rajongója vagyok.
Legnagyobb kedvenceim: Szépség és a szörny, Oroszlánkirály, Aladdin, Mulan, Pocahontas. :D

Zenékben a kínai és japán zenéken kívűl az igazi jó latin zenéket, 80',90'-es Popzenéket(régen nagy Michael Jackson rajongó voltam), a "korcsolya zenéket" amik komolyabb zenébe sorolhatók pl Edvin Marton.

Amúgy külsőre csendes átlagos figurának látszom,nagyobb társaságban is inkább elvegyülök, de belül...:D.
(erről a Maszk című Jim Carry film jut eszembe)

Régen 1 évig tanultam kínai nyelvet egy kínai buddhista paptól, de aztán elutazott egy időre és abbamaradt. De japán nyelvet is tanulnék.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Moetan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.09.30. 16:08

Hozzászólás Szerző: Moetan »

Sziasztok, 13 éves pesti lány vagyok. Imádom a japán nyelvet, jobban mint a magyart mert az nem megy olyan jól. A központozás az egyik gyenge pontom, nem is fogok sok időt fordítani rá de azért majd próbálkozom. Örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot :) szabad időmben játszom, PS2, X box vagy PC és mostanában a DDR tölti ki a napjaimat. Imádom a cicákat és az uszkárokat és a chiwawákat. Yoroshiku
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

Sziasztok!

Ugy illik, hogy bemutassam szereny szemelyem=)
22 eves gyik vagyok. 172 centi magas szoke hosszu haju es kek szemu.(minden lanygyerek idealjaXDD) Sopronban elem egyszeru eletem:) van egy meg gyikabb batyam:P kiskoromban allandoan piszkalt most en szadizom ot mindennelXDD kamatostul visszakapja a kis mocsokXDD regen fociztam. 2 hetet birtam a matavban a 84es csapattal, de az edzo elkuldott:( szip-szip. futtball karieremet majdnem a csucson kellett abbahagynomXDD akkor lassuk csak mi van meg. ja igen van meg ket haziallatom. anyam es apam a nevukXDDDDD regen imadtam a Star Trekket, talan most is=) imadom a sci fiket:) es a legfontosabb az eletem ertelme a heavy metal es a rock and roll.*.* kb 2 eve nyomom a basszus gitart, de csak hobbi szintem. remelem meg iden komoilyabbra fordul a dolog^_^ Peldakepem Grosskpf a Helloweenbol^_^ akkor asszem egyenlore csak enyi jut eszembe rolam. majd lesz meg valami irok:D

Ja igen majd elfelejtettem. imadom ezt a homi Jakit az InuyashabolXD nala mar csak Banki lehet jobb=) kedvenc animeim: wolf's rain, X, Kenshin, inuyasha.
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Válasz küldése