Több AnimeCon egyszerre?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

liache írta:(...)
a vidéki animeőrülteket meg be lehet fogadni 1-2 éjszakára nem? hálózsákban elaludnátok a földön olyan japán módra (...)
Én beválallnám!Tavaly a szigeten padon aludtam úgyhogy nem lenne gond! :roll:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

vagy akár óccsó koleszokban is meg lehetne oldani a dolgot és úgy még nagyobb buli is lenne.. Nem mindegyik csótányos :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Misu írta:A "tavaszi animecon" topicban van egy pár... de ez a legnagyobb:
http://www.con.extra.hu/
Banyek ezt sok örültet :mrgreen: El kéne mennem egy ilyenre. :D
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Gyre,hidd el jól fogod érezni magad :wink:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Háát ha nem az ország túlsó végére kéne menni, de még az is elmenne, ha mondjuk ismernék ott valakit személyesen. :(

szerk: Na jó mivel megvan az összes vizsgám, és egy jó kis melóhelyem van, ezért beválalom és nem nyavajgok. :-P

-----

Csak manga-t lehet kapni ilyen conokon vagy mást is? pölö: jelmezeket, artbookokat, kulcstartókat, mindenféle kis animes bizgentyűt, DVD-t.

Csak mert eszembe ötlöt, hogy mondjuk egy anime vásár dolog vicces lenne, de ha conon vannak ilyenek akkor persze fölös. Bár lehet, hogy egy vásárt könnyeb megszervezni mint egy cont és akkor a két con között lehetne egy ilyen.
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Neko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.05.30. 15:37
Tartózkodási hely: Szeged-Bp

Hozzászólás Szerző: Neko »

yetithebeast írta:Csak manga-t lehet kapni ilyen conokon vagy mást is? pölö: jelmezeket, artbookokat, kulcstartókat, mindenféle kis animes bizgentyűt, DVD-t.

Csak mert eszembe ötlöt, hogy mondjuk egy anime vásár dolog vicces lenne, de ha conon vannak ilyenek akkor persze fölös. Bár lehet, hogy egy vásárt könnyeb megszervezni mint egy cont és akkor a két con között lehetne egy ilyen.
DVDket a MAT pultnal lehet foleg beszerezni, animes bizgentyu remelhetoleg egyre tobb lesz, egyelore a Holdfeny szokott babakat, kartyakat, stbket hozni. Az a fo bajom, h csomoszor lehet talalni ilyen tok eldugott kis papir-iroszerben v ajandekboltban animes kulcstartokat, tolltartokat, kituzoket, stb...csak minden boltban max 2-3 ilyen termek van, ami miatt ok tuti nem jonnek ki, az meg, h esetleg atvegyuk bizomanyba v vhogy, iszonyat nagy kavaras es bonyolodas. De a cel, hogy minel tobb animes/mangas/japanos dolgot tudjunk a conokon kinalni, ugyh ha ehhez van otlet vagy segiteni szeretne valaki, szivesen varjuk ^^
Magyar Anime Társaság
www.animetarsasag.hu
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

xxx

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

Nekem még az 1szerre 2 con is teccik!Sztem jo ötlet.

Hát a hely meg akár az aréna is lehetne.Vagy van Bpn fedett focipálya?De lehet az pici lenne.
Vagy van 1más mellett 2 nagy rendezvénycsarnok?Ugy elférnénk,max átjárkászni kell.

A con közi vásár is tökjo ötlet!
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Re: xxx

Hozzászólás Szerző: Doom »

Black Winged írta:Nekem még az 1szerre 2 con is teccik!Sztem jo ötlet. A con közi vásár is tökjo ötlet!
Kösz. :) Rajtam kívűl van más is :) Habár volt egyvalami ami miatt tényleg nemjó- hogy sokan itt tudnak csak találkozni, összefutni "itteniekkel" ami tök jó dolog /szerintem/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jó az ha egyszerre EGY CON van EGY helyen... így legalább mindenki találkozik mindenkivel.

Aréna: Nem megfelelő helyszín CONhoz hasonló rendezvényekre.

Millenáris nagyon jó kis hely volt... csak egy a baj: Ha nőni fog a népszerűség, a hely borzalmasan kicsi lesz... már ígyis a határán volt a befogadóképesség.
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

kész, nincs más hátra, mint elfoglalni a Syma csarnokot:D plusz mellette a körcsarnokot. és akkor már bőven lehetnének többnapos Animeconok is ^.^
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

esetleg még az Arénát is betámadjuk, nem? ::jcrazy::
Avatar
Hideki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.11.10. 15:26
Tartózkodási hely: Budapest, Kispest

Hozzászólás Szerző: Hideki »

No ja, az érdekes téma - BS-hez és hasonló kaliberű helyekhez rengeteg pénz kellene, viszont mint az mindenki láthatta októberben, nemcsak a Millenárist, hanem a PeCsát is bőven kinőttük :D

Két napos tán nem rossz ötlet, viszont az ugye dupla bérlési díj --> dupla jegyár...
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ne is említsd...5 órát! álltam sorba a Millenárisnál... :? Asszem 400ft volt a beugró, ha a programokat is duplázzák, akkor megint megyek gondolkodás nélkül. Na jó a dupla programot nem gondoltam komolyan, sztem nem lehet panasz a felhozatalra...
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Help!

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Hali!Tudja vki h mikor lesz legközelebb Animecon Pesten(Vagy bárhol az országban.)?Előre is köcce az infót!
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Elvileg májusra tervezik a következő pesti cont...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Szerintem ez nem rossz ötlet,abban az esetben ha mondjuk minimum 5-6szor ekkora lenne az ország.Meg ha nem a legnagyobb éves eseményt vesszük,hanem mondjuk kisebb talikat akkor tényleg jó poén lenne,de így..
Magamból kiindulva egyáltalán nem tudnám eldönteni,hogy melyikre menjek el ,ha a program akár csak egy kicsit is más lenne az egyik helyen.
Végszó
Felejsd el szerintem :hee:
Lezárt