2D bunyósok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Goofy, ez fájt...

Igazi Thread Necromancer vagy basszus. :neutral:
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Hehe... :D Mégsem hagyhatom szó nélkül az egyik kedvenc témámat :D

Amúgy most kaptam a hírt, hogy live-action filmet csinálnak a King Of Fightersből....WTF? Hát ezt is megértük? Csak ne legyen olyan szar, mint a Street Fighter film.
Anime már készült a k.o.f.-ból, 4 részes, a Production I.G. által, elég jó lett csak rövid, ez a fanoknak nem elég. Azt szeretnénk, hogy valami jó kis sorozat legyen belőle.
http://www.sg.hu/cikkek/52756
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Éljen a KOF-film. Remélem lesz Chang, Choi, Clark, Athena, K' Kula Diamond és sok jófej ember innét. Ha egy pillanatra is láthatom Athena lila frizuráját és ahogy lő egy pszicho ballt, már megérte a jegy. XD

"a Hollywoodban csak Jackie Chan eddigi legrosszabb filmjéről, A medálról ismert Gordon Chan rendezi."

Oh yeah! Ez viszont kevésbé biztató. Igazából nem szokásom errefelé járkálni, de a 3D-s topikban olvasható az ok, amiért idejöttem.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Chang-et utáljuk a legjobban, Choi meg utána következik :D
Az aláírásomban lehet látni, hogy kik a jó fejek a kofból :D
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Azért utálod őket, mert erősek, vagy azért, mert nem bishounenek? XD Mostanában Clark, Choi, Chin, Kasumi csapattal szoktam osztani. Clark egyszerűen agyonverhetetlen, ha tudja az embere vele a fogásokat. Feldobom elkapom, utánna ráugrom, Eldobom a lábaimmal, megforgatom párszor a betonon, és kész. Choi-val már más a helyzet. Kicsit szemét szoktam lenni nemcsak a géppel, hanem a játékosokkal is. Ugrálok, tornádó nyomok, hátulról seggbe szúrok, végülis ez a karakter értelme, egy alattomos patkány, az autocombo szuperje meg elég erős. Chin...hát ő meg az abszólút imba papa. Az, hogy bedobja a részeg figurát, meg elfekszik, és olyankor semmi nem bántja, az durva. Minden tekintetben imba Chin. Kasumi egyik kedvenc csajom. Intelligensen lehet vele bánni. Elkapom vele az ellenfelet, azt összeverem. Régen Terry, Athena, K' csapattal is jól el voltam, de szerintem túl noobishak már nekem. Terry floodolja a projectilest, Athena imba, K' úgyszintén. Ezekkel az emberekkel, mint pl. Chang élvezet elverni a sok játékost, akik utálják őket, mert vagy nem tudnak győzni ellenük, vagy nem tudják használni őket.
Az évek során már megtanultam mindenkivel minden kombinációt. Nincs olyan ember, akivel ne tudnék, esetleg nem használom, ha választani kell, mert tudok erősebbet. Általában meccsen is random selecttel szoktam tolni, hiszen mindegy kit kapok, elboldogulok.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Ha 2D-s bunyós,akkor One must Fall 2097, meg Brutal:Paws of Fury.Utóbbiban húgom volt eddíg a legjobb,én semmire sem jutottam. Az OMF-ban viszont jól ment a csapkodás nekem is.Mindkettő rohadt régi,de néha előveszem,és tolok vele egy fél órát. :lol:
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Chang és Choit a dizájnjuk miatt utálom, primitív, otromba, bugyuta, retardált kinézetük van, játszani nem is poróbáltam velük, nem is akarom megpróbálni...
Chint még úgy ahogy birom, de viszont idegesítő ellene menni...Psycho Soldier Tem sucks...
Clarkot nagyon bíriom én is, K és Terry egyik kedvenceim. Kasumit is birom, látod ott az aláírásomban, Aikido rulez :) Athenét régen utáltam a hangja miatt, de már rájöttem, hogy tök jó vele játszani, előrelehátra2x + két ütés :D
Mostanában 2002-ben hülyülök az ilyen kék hátteres titkos supermove-okkal. de elég gányul vannak megcsinálva.
Ki a kedvenc boss-od? Nekem Orochi, mert tök könnyű megverni. Zerot, Ignizt utálom, idegesítőek...Rugal...badass XD
--------------------
tiszta poén videót találtam:
Ralf vs. Shingo cosplay
http://youtube.com/watch?v=_aAdBZ1Tjro

valamint egy jó kis bug:
http://youtube.com/watch?v=YEdiRz_7Ddo&feature=related
Avatar
Bulbasaur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2007.04.27. 23:43
Tartózkodási hely: PokéBall
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bulbasaur »

Goofy írta: Az aláírásomban lehet látni, hogy kik a jó fejek a kofból :D
Ezek szerint az Ash nevű egetrengető homokos egy jó karakter? Köszönöm, legalább tudjuk, hogy Chang és Choi borzalmasak, mert nem fiatalok és gyönyörűek. :dirr:
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Goofy írta:Chang és Choit a dizájnjuk miatt utálom, primitív, otromba, bugyuta, retardált kinézetük van, játszani nem is poróbáltam velük, nem is akarom megpróbálni...
Chint még úgy ahogy birom, de viszont idegesítő ellene menni...Psycho Soldier Tem sucks...
Clarkot nagyon bíriom én is, K és Terry egyik kedvenceim. Kasumit is birom, látod ott az aláírásomban, Aikido rulez :) Athenét régen utáltam a hangja miatt, de már rájöttem, hogy tök jó vele játszani, előrelehátra2x + két ütés :D
Mostanában 2002-ben hülyülök az ilyen kék hátteres titkos supermove-okkal. de elég gányul vannak megcsinálva.
Ki a kedvenc boss-od? Nekem Orochi, mert tök könnyű megverni. Zerot, Ignizt utálom, idegesítőek...Rugal...badass XD
--------------------
tiszta poén videót találtam:
Ralf vs. Shingo cosplay
http://youtube.com/watch?v=_aAdBZ1Tjro

valamint egy jó kis bug:
http://youtube.com/watch?v=YEdiRz_7Ddo&feature=related
A 2002-s hidden super move-k valóban borzalmasak. Én megelégedtem a youtube-s videókkal, amiket le is szedtem. Ha ps2-re megvan neked a Neowave, akkor tudod, hogy a hidden movekból ott level 3 max-t csináltak. A Neowave még egy érdekes cucc. Azt nyilatkozta az SNK, hogy ps2-n tesztelni akarták a játék engine-t, és csak ezért képesek voltak egy nonsense koft kiadni. Néhány titkos karakter behívható a 2002-ből, de pl. K9999 az akirás balhé miatt végleg búcsúzott a franchise-ból (Sethnek nem tudok örülni, de Orochi Chris meg Orochi Shermie, nyami!). A Neowave-ben található a legbetegebb csapat: Saisyu, Shingo, Kula. Hogy miért vannak egy csapatban?! Ki tudja?! Geese Howard a főellenség, akinek hosszú haja van és Andy Bogardra emlékeztet. Főellenségek közül is nekem Orochi a kedvencem, meg a Neogeo Battle Coliseumból Mizuchi. Rugal nagyon imba, meg a többiek is. SNK Boss Syndrom, tudod. Nem képes semmire sem a boss, csak egyet üt és véged...semmi kihívás csak alázás. Lázadni kéne, hogy normális Bosst csináljanak, ami elverhető anélkül, hogy repülne a kezemből a controller, miközben káromkodom az olyan cheater imba állatok miatt, mint Igniz. Max Impact 1-ben is Duke papának örök energia, és folyamatosan nyomta a védhetetlen földbecsapását.
Egyébként örülj neki, ha Psycho team jön. Inkább ők mint Ryoék. Ryo az akkora köcsög a magasabb fokozatokon, állandóan véd, semmit nem csinál, és így védekezésben lassan agyonver...általában continue azt 1/3 élet nekik, mert kibírhatatlan. Psycho Team az XI-ben isten. Momoko: loli kapoeirával lerúgok mindenkit, meg a tripla popsi támadás...imádnivaló. Jobb, mint a töki. XD Tudod kire gondolok. Athena-sama is erősödött, rizszabáló meg visszakapta az erejét. Nagy Athena fan vok, szóval mindig ****macsattogás van, ha az istennő következik. XDDD

@Bulbasaur: A dagadt japán grafikus beteges elméjéből származik. Ash az nemtom mi, az! XD Látnád hogy rázza a **csáját a Max Impact 2 kiegészítőjében. Borzasztó! Benimaru legalább egyedi ember az égig érő hajával meg kreatív technikáival (Buzuljunk Benivel avagy Elektro Gay!), de Ash....wááááh. Sajnos a XII-ben is szerepelni fog ez a hímringyó! Nem szabadulunk meg a zöld lángtól. Remélem mr. Kusanagi szénné égeti.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

A ps2-es kofokhoz még nem volt szerencsém sajnos, de majd veszek mostanában valamikor, aztán nyomatom a max impactot :D
Tegnap nyomtam egyet kof '98-al és 4szer mevertek egymás után a Changék....amúgy arcade-ra van állítva az emulátorom, nem pedig konzolra, ki tudja, így biztos nehezebb. Na és akkor az lett a vége, hogy rávágtam egyet ököllel az Esc gombra és otthagytam a gépet. :)
Homokos Ash-t birom, mert tök jó színe van és tök jó mozdulatai (amiket Guile-tól és Homokos Remy-től lopott, street figter...).
NA még írnék szívesen, de most rohanok melózni.

----------
Shingo írta:
Geese Howard a főellenség, akinek hosszú haja van és Andy Bogardra emlékeztet. Főellenségek közül is nekem Orochi a kedvencem, meg a Neogeo Battle Coliseumból Mizuchi. Rugal nagyon imba, meg a többiek is. SNK Boss Syndrom, tudod. Nem képes semmire sem a boss, csak egyet üt és véged...semmi kihívás csak alázás. Lázadni kéne, hogy normális Bosst csináljanak, ami elverhető anélkül, hogy repülne a kezemből a controller, miközben káromkodom az olyan cheater imba állatok miatt, mint Igniz. Max Impact 1-ben is Duke papának örök energia, és folyamatosan nyomta a védhetetlen földbecsapását.
Az Geese Howard (fatal fury 1- 2 -3, kof96 stb.stb) fiatal verziója, nem tudom, hogy kerül bele a neowave-be amikor már meghalt a fatal fury 3-ban, egyszerűen nem értem, ugyanígy benne van a cvs-ben is. Rugállal is ez a heyzet, ha meghalt a 95-ben hogyan kerül bele a cvs2-be?
Ja és utálom Ignizt, ekkora tőlerőt öcsém...amikor falhoznyom és szétüt aztán ráddob egy golyót és majdnem meghalsz, és ezt mindig akkor nyomja be amikor valami szupermove-ot nyomok neki...na meg a Zero, kinyilik a köpenye végigpörög rajtam aztán meghaltam....meg benyomja azt amikor ilyen forgó izé lesz a kezén ami akárhol vagyok megsebez aztán hivja a sztrájkerét aki guard crashel engem...hiába védekezek ugyis bekapom az egészet.
Snk vs. CApcom-ot nyomtam bekaptam a goenitz-et (aki a kof96-ban boss) egyfolytában csattintgat az ujjávaé és mindenhol tornádók jönnek ki a földből, akárhova lépek ott eltalál...nem tudom mentél-e már ellene, de szerintem megőrülnél :D
NA ennyit a bossokról...
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

A konzol az azért jobb, mert ott állíthatod az erősséget. Elég dinamikus, szóval ha elkezdesz gyakorolni a beginneren, lassan el fogsz jutni az expertig. 98-ban a halálosztó csapatok Changék, Ryoék és az amerikaiak. A Neowave csak egy teszt játék, semmi újat nem mutat fel, szóval nem vesztettél sokat. A XI-t érdemes kipróbálni az ötletes új karakterek miatt, a Max Impactok közül a második rész a legjobb, pluszban az only japán kiegészítő, ahol Mary, Ash, Mizoguchi és Shaolon (Linék klánjából való) megjelenik. Vicces, hogy Kula-channal pottyanthatok hóembert az ellenfél fejére. XD Nagyjából ebben kimerül a kiegészítőlemez, de 50 karakterrel 3D-ben egyenként 2-3 szupertámadás?! Istencsászár.
Miért van Rugal meg Geese?! Azért szerepelnek ezek a karakterek később, mert azok a játékok, amiket mondasz dream-matchek, nem része a hivatalos story line-nak, csupán a fanok szórakoztatására készültek vagy rosszabb esetben csak tesztjátékok. Az egyik legjobb ötletük a NGBC volt. Élvezetes, hogy az összes snk franchise egy játékban egyesül. Az NGBC-ben az a durva, hogy Rock és fiatal Geese is választható: Szia fatter, igaz még kis takony voltam, amikor meghaltál, de szeretem a családi összejöveteleket. XD Godess Athena miatt imádom ezt, mert virágot ültetek (ami robban, gyógyít vagy 1 energiaszintet ad!), repülök, valkűr cuccban pegazusra pattanok és sebzek 60%-t. :cool:
http://game.snkplaymore.co.jp/official/nbc/

Történelem óra XD

94: Rugal papa tornát rendez, erős akar lenni, Kyo megveri.
95: A sorozat egyik leggyengébb darabjának tartják. Rugal papa második menet, de ezt már nem éli túl a fickó, viszont a fanok imádják, mint boss karakter.
96: A titokzatos orochi klán kezdi felfedni magát. Kagura-san meg akar minket állítani, ám ez nem sikerül neki, jön Goenitz. Én imádom, amikor csettint és "Houko desu ka?". Akkora szemét technika, de hatásos, kivéve ha ellenem csinálja. Próbálj úgy közeledni feléje, hogy az ujjad az ellentétes irány felett áll készenlétben. Folyamatos védekezéssel eljutsz hozzá, onnantól halott ember. Egyébként képzelheted mit szoktam művelni, ha Goenitzel vok. XD
97: Senki nem sejti, hogy Orochi, a Föld istene, Chris testében bújik meg, aki társaival együtt jelentkezik a tornára, mint New Face team. Orochi figyelmeztetni akarja az embereket arra, hogy a Föld veszélyben van (NEST). Ez a fanok kedvenc epizódja.
98: Dreammatch - Sokak kedvenc party játéka
99: Nest színrelép, hová tűnt Kyo? Kik ezek a klónok? Whip, a titokzatos hölgyemény keres valakit. Ez a rész az egyik kedvencem a design meg a pályák miatt.
2000: K' fellázad a bűnszervezet ellen miután rájön, hogy bábnak használják. Ellene küldik Kula Diamondot, de a harc hevében összejönnek. Zero klón ideges, elfogja hőseinket, és csapatonként szabadul meg tőlük (A mangában nagyon kemény). Rohadt kabátját szedné le róla valaki. XD
2001: Végső csata a NEST ellen, ami az űrhajójukon végződik. Igniz az igazi főnök, a Zerok csak elrejtik őt.
2002: Dreammatch 2 - Sztem rossz, gyengített karakterek, hülye irányítás, a roster sem jön be igazán.
2003: Kyoék ismét bajban. Egy titokzatos alak akarja eltenni őket láb alól. A torna végül megint orochi klántag irtással végződik. Kezd fárasztó lenni a játék.

Nagyjából idáig érdemes tudni, aztán hogy megint mit találnak ki később.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Kösz a történelemórát, de a sztorit már jól ismerem :D
MEg megvan mugenben a kofXI-ből az összes karakter, meg az NGBC-ből is.
Na asszem most kipróbálom console-módban a neogeo emulátort. :D Majd nyilatkozom.
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Nah ez tök jó! Végre valaki értékeli a koft. ^^ Olyan egyedül érzem magam koffal. Már 2003 óta nagy rajongója vok a franchise-nak. Először a 2000-rel találkoztam, nagyon bejött, hogy csapat küzdelem, meg annyi féle ember van. Nincs az a megkötés, hogy csak 10 közül választhatok. Nem értettem Magyarországon miért nem ismert annyira, amikor a koftól hangosak a dél-amerikai játéktermek. Egy egész kontinensen kultusz lett az SF-rel együtt. Annak idején csatlakoztam egy chilei fórumhoz, ahol én voltam az angol szekcióban az admin. Lányok is voltak a fandomba, szóval poén volt.
Most a legújabb mániám az, hogy gamepaddal játszok. Vettem egy 12 gombos csodát. Egész jól megy vele a kombó, csak azért mégsem egy ps2 controller.
Ahhhh...a mugen. A 2D-s programozható felület. A legemlékezetesebb karakterem egy démoni figura volt. Tudott angyalt idézni, aki gyógyította. A szuper-mega-állat-hyperjénél death metal zenekar fotója jelent meg a háttérben és az ellenfelet a karjában tartva felemelkedett a heavenbe, vagyis emelkedett volna, mert a mugen kifagyott. Úgylátszik ez már tényleg ultimate lehetett, elpusztítja még a negyedik dimenziót is. XD Mostanság nem használom mugent, talán meguntam, de ha a guilden látok jó mínőségű munkát, ki szoktam próbálni. Néha őrült karakterek jellenek meg, amik már a jó ízlés határain kívülre esnek. XD

Ma nagy dolgot láttam play-asia-n. Jön végre az Ultimate kof 98! Beletettek néhány régi karaktert, új mozdulatokat, pályákat. A borító nagyon megfogott: Link

Hát igen, látszik kik a legpopulárisabbak. Mr. Big lol a háttérben. XD
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

NAh igen az Ultimate kof 98-ról már én is tudok, de persze ezzel sem fogok tudni játszani :D
Mugent már én sem nyomom, egyrészt mert egyfolytában lefagy meg kilép, másrészt, mert meguntam, hogy ömlesztve van benne 700 karakter és néha alig találom meg, hogy kivel akarok nyomulni.
kof 2000-et kipróbáltam console módban, beginneren végigvittem egyből, zérót lecsaptam, easy-n is könnyű volt normálon már akadtak gondjaim pl ryoék ellen....ryo gugolt és szétrugta a lábát a karakteremnek meg ilyenek, Takuma meg megőrült. Azt viszont nem tudom felfogni, hogy experten hogyan lehet játszani. Nyomtam 2003-at experten és az első csapat megvert :D Az arcade-mód milyen fokozaton lehet? Mert még az se volt ilyen nehéz.
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Goofy írta:NAh igen az Ultimate kof 98-ról már én is tudok, de persze ezzel sem fogok tudni játszani :D
Mugent már én sem nyomom, egyrészt mert egyfolytában lefagy meg kilép, másrészt, mert meguntam, hogy ömlesztve van benne 700 karakter és néha alig találom meg, hogy kivel akarok nyomulni.
kof 2000-et kipróbáltam console módban, beginneren végigvittem egyből, zérót lecsaptam, easy-n is könnyű volt normálon már akadtak gondjaim pl ryoék ellen....ryo gugolt és szétrugta a lábát a karakteremnek meg ilyenek, Takuma meg megőrült. Azt viszont nem tudom felfogni, hogy experten hogyan lehet játszani. Nyomtam 2003-at experten és az első csapat megvert :D Az arcade-mód milyen fokozaton lehet? Mert még az se volt ilyen nehéz.
Ryo az egy imba sz*r, állandóan azt csinálja: véd, rúg, véd felüt. Nemtom valamit elrontottak snk-ék annak idején. XD Lehet experten játszani, de mondtam, hogy először beginneren játsz...fél évig. XD Igen, én is így fejlődtem fel expert szintre, ha experten elvered Zero-t, akkor már durván nyomod. Nekem csak egyszer sikerült életemben Experten, Benimaru/Clark duóval. Amúgy ha szerzel nálam prémium accountot, meghívlak szívesen ps2 matchre, csak add meg privátban az msnt vagy valamit. XD
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

milyen prémium accountot? meg nincs is ps2-őm, meg mi az az imba?
4. fokozaton elvittem most az ignizig, meg minek játszak beginneren amikor az egy fos? Én se ma kezdtem ám a kofot :)
Ja és az Ikari Teammel is akadnak gondjaim, ja bocs már a 2001-ről beszélek.
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Jajj, nem érted mit akarok...elmondom magyarul mégegyszer. A lényeg az, hogy ne rögtön experten kezd, hanem mindig olyan szinten játssz, ami kihívó, és egy idő után ez a szint lesz neked már beginner, mert időközben erősödsz. Nem azért írogatok neked, mert annyira kezdőnek nézlek, hanem megosztom a saját tapasztalataimat, kb. te vagy az első kívülálló ember ebben az országban, akivel megtom beszélni a kofos dolgaim, lol. :P Mindenki folyton a tekkennel jön, meg az animés játékokkal, amik sehol nem lennének kof meg SF nélkül.
Prémium account: Csak a saját elvont nyelvemen próbáltam arra utalni, hogy ha akarsz, ismerkedj meg velem jobban, és akkor kipróbálhatod nálam a ps2-s játékokat, megnézném hogy játszasz. Még idegen vagy számomra, fórum ide vagy oda.
Imba: Az inbalanced szóból származik. Azt jelenti, hogy valami túlságosan erősre van állítva máshoz képest, nincs bebalanszolva. Ez vonatkozik az összes kof bossra, meg pl. Ryo-ra. Ez nem kihívás, hogy folyton védekezik és kigáncsol, ez imba sz*rság. Ryo kiérdemelte tőlem a szőke ci**** nevet. XD Nem vok rasszista, de ez neki jól áll, amikor imbáskodik. Egyébként majdnem minden embernek adtunk tesómmal valami poén nevet.
Kyo: Mr. Kusanaaagi! Isten ökle
Kim: Korean Justice, Mr. Kephók
Choi: Kispatkány
Chang: Nagyállat, Durung
Jhun: Tae Kwon Do koronázatlan királya *letérdelnek*
Yuri: cicanadrág, karate ***va (by Shingo)
Hinako: Szumó! *.*
Mai: Big boobs ninja
Karakterek, akikre nem mondunk semmit: Kasumi, Iori, Ramon, Vanessa, Takuma, King
Ralf: Puszta erőszak
Clark: A német
Leona: Dzsungel rib***
Whip: Whipy nyanya
Maxima: Robot, Gurul a robot! Ölel a robot!
K': Albínó ci**** (Csakha a tesómat piszkálni akarom, neki ő a kedvenc)
Benimaru: Elektro Gay, Buzuljunk Benivel
Shingo: ÉÉÉÉNNNN XD
Lin: Méreg ninja, Most jöttem az MK-ból
Seth: büdös ***ger
Ryo: Szőke ci****, Imba barom
Robert: Olasz, Di**, Bőrcípő power
Athena: Istennő, Pszichonyanya
Bao: Pöcsi, Töki, Sz*rzsák
Kensou: Rizsgombóc, Rizszabáló
Chin: Imbapapa
Kula: Jégrib*** (ha tesó szidja a kedvenc karakterem)

Kof98-ban
Yamazaki: Az állat
Heidern: Leona papa
Saisyu: Háp! (mintha azt mondaná az intrójában, amikor tüzet csinál) XD
Lucky: Kosár karate
Heavy D: Bokszos XD
Bryan: A egyszerű lélek varázsa, no technika, csak erő. (tesóm múltkor)
Vice: Gerincferdülés
Mature: Az érett

Nah, asszem ennyi elég is lesz, már akkorákat írok ígyis. XD Remélem bejön. Olyan dumákat leszoktunk vágni játék közben, ez még semmi! XD
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Igen értem már, 4-es meg 5-ös szinten nyomkodom most a kofot az lesz nálam az alap szint. Amúgy régen arcade-n végignyomtam a minden csapattal a 2000-et, 2001-et.
+ vegyél fel msn-re, megadtam a profilban. Bár úgysem vagyok fent sűrűn.
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Electro Worldbe érdekes dolgok kerülnek. Hazahoztam egy Spectral VS Generationt. Anime stílusú verekedés 10 karakterrel. Taiwani cég munkája, sok infó nincs róla a neten. Már 5 perc után behívtam az összes szupert. A kofhoz meg a SF-hez képest nagyon egyszerű. Nemtom hogy került ide, de vicces.

Grafika: Átlagos 2D. A stancekben semmi rendkívüli, se a karakterek, se a hátterek nem kidolgozottak olyan szinten mint mondjuk a kof vagy Guilty Gear esetében. A karakterek viszonylag változatosak, de nehéz eldönteni ki fiú és ki lány.

Zenebona: A zenét még mutterom is dícsérte. Sztem remek a bgm. A karakterek hangjaira nem nagyon emlékszem, azt se tom egyenlőre mien nyelven beszélnek, fura az egész (Lehet a taiwani akcentus miatt XD).

Játszhatóság: Tipikusan nem nooboknak való ütőgép. Kombókat simán be tudja hozni a hozzáértő gamer. Az erősségen még állítanom kell, mert kb. 5%-t tudtak eddig nekem sebezni az ellenfelek. Szokásos Story, Survival, VS, training. Az options menüben nem sok mindent kezdhetünk. Elvileg angol nyelvű a játék, de a karakterek szövegeit nem tudtam beazonosítani.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

A Spectral vs Generationt nemrég mi is beszereztük öcsémmel. Ahhoz képest, hogy PS2 játék és 4000 hufot kóstált igen alacsony színvonalú, viszont amint sikerült memorizálni a különöző special moveokat és összekötni time lapsel a különböző combokat, majd ezeket special moveokkal befejezni már egészen izgalmas lett. 4-5 órát rászántunk, sé azt kell mondjam igen magas szintű meccseket produkálunk mostmár:)

Az opening (és a final round) zene nagyon tetszik, a többi felejthető, ahogy a grafika és a pályák is. A főboss igen random és baromira overpower a a story mode többi karakteréhez képest.

Kérdés: Hol lehet beszerezni a Melty Blood: Act cadenza nevezetű játékot? Fél karomat odaadnám érte. (illetve ha van még olyan játék, ami hasonló kategóriába tartozik: anime-like megjelenés, rajz-szerű grafikai megvalósítás, ultra brutál combok stb. akkor szóljatok YouTube videó linkeket is rakhattok a játékokról.)
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

DeluksZ írta: Kérdés: Hol lehet beszerezni a Melty Blood: Act cadenza nevezetű játékot? Fél karomat odaadnám érte. (illetve ha van még olyan játék, ami hasonló kategóriába tartozik: anime-like megjelenés, rajz-szerű grafikai megvalósítás, ultra brutál combok stb. akkor szóljatok YouTube videó linkeket is rakhattok a játékokról.)
Nekem meg van, írj pm-t, de sztem nem mész sokra az Act Cadenzával. Síró játék. Már a kiadása napján kijöttek a ver. B-vel játékteremre, majd később pc-re, ami sokkal jobb, mint az A. Sima AC-ben kapsz két új karaktert, akik nincsenek bebalanszolva, White Len nem választható és ő is nagyon béta még ebben a változatban. Csak ha nagyon, de nagyon ps2-n akarod kipróbálni, akkor ajánlom. Kellett volna ps2-re is ver. B, dehát nincs igazság.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: 2D bunyósok

Hozzászólás Szerző: Goofy »

A Melty Blood-ot nem szeretem.
Még mindig k.o.f. orrba szájba amikor csak tehetem. Csináltam egy mugen kof editiont is, tiszta jó lett.
Ja és tesóm végigvitte experten a kof2001-et, én az Ignizig tudtam úgy elvinni.
Zerót levertem 1 darab K'-val, 1/3 HP-ra gyengítve :thumb:
Amúgy az aláírásomba még be kéne illesztenem pár karaktert csak sajnos nem férnek oda :knife:
pl Kensou, Athena, Shermie, Yashiro, Yamazaki, benimaru, robert, andy, angel, majd megoldom
--------------

nah csináltam mégegy aláírást, ezért most lehet kitiltanak, mert hülyén néz ki kicsit, a kettőből kéne egyet csinálnom hmmhmm
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: 2D bunyósok

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Samuirai Shodown 6-ot ismeri valaki? (Samurai Spirits Tenkaichi)
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Re: 2D bunyósok

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Valaki egy kis Melty Blood Act Cadenza? MSNen el lehet érni és verekszünk egy jót. Bár kétlem, hogy bárki megveri Red Arcueidem. :D
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: 2D bunyósok

Hozzászólás Szerző: Goofy »

na az pont nincs meg :D
Válasz küldése