Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

IloveRenji írta:Ezt most ajanlottak nekem a neten Egy kis Orihime
En mar kezdek beleorulni.. :D (amugy ez egy finn halandzsa..)
Ez fáj :o
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Huu, hat az uj resz is nagyon jo volt..bar azt nem ertem egyreszt h h megint plussallatok formajaban vannak a Novaek?2 resszel ezelott mentek at a testukbe, most meg megint csipognak..
A masik meg h ha Kariya-nak az kellett h haljon meg a Yushino, akkor miert nem tette meg eddig amit most csinalt?
Es a kave, meg a legvege.. :LOL:
Renji meg tovabbra is ::daisuki::
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Kávés momentumon kívűl, nem volt ebben a részben semmi. Tovább keverik kavarják a dolgokat. Mintha az alkotók részegen kitalálnák h MOST ebhben a részben mit is akarnak csinálni aztán már a végén ők sem értik. Áh, emberek ez Őszintén már Baromság. Szinte már szenvedek miközben nézem.

Mindegyik rész kb úgy néz ki hogy: Ishida és Yoshino megsérül->Ápolás->aztán elmennek Bountozni->sérülés. Mindeközben szenvednek, filozofálnak.

Mert bakker nagyon nagy lehetőség van a Bounto Témában: Az Idő számukra nem létezik, csak áll stb stb stb. De ezt sikeresen elcseszték, méghozzá nagyon evvel a DOLL Yeah Dolls I want more Dolls! Omg... Hát számomra nagyon kiakasztó :(

Viszont a Kávés jelenetért taps, mert azon szakadtam a röhögéstől :)
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ezek a Bounto-s fillerek egyre elborultabbak, ez a doll-os fúziós dolog nekem kicsit Shaman King utóérzés volt. :oops:
Meg most mire mennek a rakat doll-al?? Nem a Hollow-k síkjára akartak menni eredetileg? o_O

Mindegy a kávéspoén meg Nanao-chan ezt a részt is megmenti. :-P
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Valojaban en is a kaves reszre ertettem h jo, meg a vegere :-P
Meg, kijon belolem a verengzes, de vegre meghalt valaki! Nekem ez is hianyzott mar nagyon.. :shock:
De a doll fuizo gagyi, es ertelmetlen, es meg mindig mennyi van hatra, te jo eg :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én azért tartok attól h Yoshino-t viszont látjuk majd :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Amennyiben ez megtortenik, komolyan elvesztem a hitem a sorozatban.. :mad:
(Hinamori-ra is azt hittem, h meghalt..) Utalom ezt, amikor visszahoznak vkit, miutan megsiratja az ember..(bar most Yoshino-nal nem sirtam..de akkor is!!)
Na en is megneztem a "viccesfeliratos" Specialt..nem rossz, de viccsesebbet is ki lehetett volna belole hozni sztem..bar az Ishida-Yoshino parbeszed tetszett, a komoly Xbox problemakrol.. :-P
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Agyamra mennek már ezek a Bounto-k!!!!Egész eddig az Ishida után tipródtak,most meg odamegy magától,erre a Kariya elküldi fagylaltozni,és utána jönnek azzal a Fate/Stay Night-os jelenettel,gahhh!Valaki kommandózza már le a stúdiót,és írjon valami normálisabbat,könyörgöm... :cry:
Hanatarou desu.
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Pedig a bounto-k több mint felét még nem láttuk harcolni se, ezekkel még jónéhány részen keresztűl lehet foglalkozni. :weh:

A 78-as rész nekem se nagyon tetszett, de azért csak szenvedem a fillereket tovább, egyszer csak vége lesz.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Karasu írta:Valaki kommandózza már le a stúdiót,és írjon valami normálisabbat,könyörgöm... :cry:
Annyit mondok : Studio Pierrot.

Studio Pierrotnak a specialitása az, hogy az animéket úgy elrontsa, ahogy kell. Tudtommal Bleachből is már egy jó ideje csak fillerek mennek, és egyenlőre kilátástalan, hogy itt is mikor lesz vége a fillereknek. Nem értem igazándiból, hogy miért kell ilyen sok filler (meg se említsem, hogy Narutoban már 1 éve csak fillerek mennek).

Olyasmit hallottam, hogy álítólag amiatt éri meg Pierrotnak, mert a nézettség nem olyan változó, tehát valószínüleg még sokan nézik. Attol tartok, hogy elöbb-utóbb a nézettség hanyatlani fog, ha állításotok szerint igen béna fillerek mennek.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Eléggé bénák, de több Bleach-et és Naruto-t néző emberke is azt mondja külföldi fórumokon, hogy még mindig jobb mint a Naruto-s fillerek... hát, őszinte részvétem a Naruto-t nézőknek :?

Viszont a Manga most megint eltonyult... kissé uncsi. Habár most végre már láthatjuk h Ishida is teszi a dolgát, és faterja tréningeli, hogy visszakapja a Quincy erejét. Meglehetősen kemény módszerekkel :D ez egy érdekes kör lesz, ha végre eljutunk odáig.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Úgy van, ahogy Pata mondja: bármily meglepő is legyen, néhány hónapja a Naruto nézettsége még mindig 8,9% volt (ne felejtsük el, hogy akkor már javában fillerek mentek!), ami a Top10-be helyezi a sorozatot, és még ma sem hiszem, hogy 8% alá csökkent volna. Magyarán a Pierrot-nak nem áll érdekében egyáltalán, hogy folytassa a sztorit, sokkal kifizetődőbb nekik az alacsony költségvetésű fillerek gyártása. (Ez persze érvényes a Bleach-re is.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez hervaszto :(
Ez azt jelenti h felesleges spekulalgatni, h hany lesz meg, ugyis addig csinaljak, amig jon a penz :mad: , bar elobb-utobb csak megunja mindenki ezeket a nyomorusagos fillereket...
Amugy..öö..mi ez a 8,9%? Annyian nezik a teljes lakossabgol, v micsoda?
Es azt nem tudjatok, h a Bleachet hanyan nezik, csak ugy kivancsisagbol, mentes vagyok minden Naruto-Bleach osszehasonlitastol..
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ragenél a pont, a fillereket olcsóbban meg tudják csinálni, és a nézettség se csökken (annyira). Viszont arra kiváncsi leszek Bleach és Naruto szempontbol, hogy a különböző termékek gyártása milyen lesz akkor. Nem hinném, hogy filler karakter akció figurákat kiadnának, vagy olyan polókat, amin filler karakter(ek) van(nak)( [Mizuki]Tony the tiger FTW :D ).

Mayer : Tutira pocsékabb. A Zöldség Ország óta mélyebbre már nem süllyedhet az egész.. :neutral:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Akkor kezd sztem kialakulni egy nemes "csata" h melyik filler a rosszabb, sztem a Bleach is fog meg agysorvaszto dolgokat produkalni.. :?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ahogy eddig olvastam, Bleach fillerek még jobbak (már amennyire egy filler jó tud lenni).
Renji, igazándiból csak az a zavaró, és elkeserítő, hogy ezek a fillerek a karaktereket közben nagyon lebutítják. Sajna azt kell mondanom, hogy elöbb-utóbb Bleachben se tudnak mit kitalálni, és akkor kezdődik meg ez a kellemetlen akció. Pöpec, táp teknikák, amit a karakterek még alig használtak, azokat a fillerek alatt nem fogják használni, csak a megszokott régi dolgokat, de azokat meg olyan sokszor, hogy egyszerüen már a fejedet fogod fogni, hogy "jaj ne, már megint?".
Lehet, hogy hülye példát fogok mondani, de olyasmi, mintha minden filler arcban Ichigo bankai-al ütné ki az ellenfelet, annak ellenére, hogy esélye sincs, csak valami véletlen folytán sikerül. :\
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

De most tényleg,nézzétek már meg,mit csináltak pl. Ishidával?Miatta kezdtem nézni a sorozatot,most meg olyan érzelgős lett,mintha azt hinné,hogy a Sailor Moon-ban van...Mi lett azzal a fenenagy Quincy no hokorival?Ezenkívül régebben általában esténként azzal telt el egy óra,hogy Bleach-karaktereket rajzoltam.De ezeket nem érdemes...és nem fogok pozitív energiát sugározni,dőljön össze a híd.:(
Hanatarou desu.
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Ne hervasszatok emberek.Én még reménykedek :weh:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Manga reménykeltő... volt idáig, mostmeg kicsit ilyen: "ehh, WTF?" De reménykedem h apróbb kisiklásról van szó ^^

Ha a manga nem tartaná bennem a lelket már valszeg otthagytam volna a Bleach-et. Ezvan :(
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Bennem nem is tudom mar mi tartja a lelket..lehet h mar csak Renji :weh: (legalabb az ujabb fillerekben jo arc mindig)
De itt osszevissza panaszkodunk, lesz majd jobb is..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

IloveRenji írta:...De itt osszevissza panaszkodunk, lesz majd jobb is..
Úgy legyen...

Most néztem meg a 79.részt...Szörnyű... (a kávés poén jó)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bleach Movie Comfirmed...

Gintama reklámblokkjában levetítettek egy nagyon rövid kis Promo-t a készülő Bleach THE MOVIE híresztelése céljából. Eddig is voltak találgatások a készülő MOVIEról, azonban most először lehet hivatalosnak tekinteni a létezését.

Minderről a Bleach7.com számol be, a promo videóért oda tessék fáradni, de megjegyzem, nem érdemes leszedni, csak ha valakit érdekel, h tényleg létezik.
Már ismert jeleneteket vágtak bele, szóval semmi újra ne számítson senki. Fogták a sorozat egykét képkockáját és összevágták, egy pergős zenére, ennyi.

Ebből arra lehet következtetni h a Movie, (mely Moziba készül) nem lesz más mint h a SOul Society Arch-ot összevágják egy egészestés Movie-ba. Ami sztem irdatlan nagy baromság lenne :weh:

Viszont mivel ez csupán az első Promo, lehetséges h valójában egy új történetet kapunk, egy független sztorit, egy MOVIE-t. AZaz vmi újat.

Egyes fórumokon arra tippelnek h a Movie a sorozat részét képezi majd, és egy amolyan nagy Végső összecsapást fog elhozni. Ez azonban Szerintem nullaesélyes, hiszen a Mangában még szó sincs ilyen összecsapásról, és még nyakig a fillerekben fuldoklunk...


Other News:
Következő epizódok címei:

81. Hitsugaya Moves! The Attacked City.
82. Ichigo vs. Druk! The appearance of the faded darkness.
83. Gray Shadow, The Secret of the Dolls.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

o_O

Na az furcsa lenne... O_o
Ha tényleg ez történik, akkor Studio Pierrotot végleg nem értem (mondjuk eddig se értettem igazán). Azzal a szöveggel kezdték el a naruto fillereket, hogy a Bleach Movie-t csinálják.

Ha a Bleach Movie tényleg egy arc összefoglalásából áll, akkor most már végleg nem értem.. :weh: :neutral:
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Ez csak kifogás volt....Amúgy látom még pár rászen keresztül filler megy majd.Lehet hagyom egy ideig a Bleach-et és majd nyár közepe-vége felé folytatom.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése