TEKKEN és hasonló bunyós játékok

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Melyik a legjobb verekedős játék?

Tekken
19
51%
DOA
9
24%
Soul Calibur
2
5%
Egyéb...
7
19%
 
Szavazatok száma: 37

phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Őrnagy írta:Kérdés, van-e valakinek X-Boxa? Mer'hogy DOA leginkább azon van.
Leginkább nem kevés egyéb konzolon is van még DoA, attól még, hogy neked Boxon mutatták. :dirr:
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

őrnagy: láttalak cosplayen:P kint voltam mondjuk ennyi retardáltra nem számította tisztelet a kivételnek de japánul énekelni a szomorú szamurájt!!!!! :shock: és nem is mondom a többit
amúgy leszámítva néhány nagyon beteg emberkét a többség értelmes volt szal az összkép pozitív:P

na ha vállalod a cipekedést az már fél siker:P én dunakeszis vagyok bp-től pont 15 perc akkor majd megkell beszélni hogy kinek a tv-éjét hozzuk el :D na most megyek mert van még pár tétel
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

PlayBack írta:őrnagy: láttalak cosplayen:P kint voltam mondjuk ennyi retardáltra nem számította tisztelet a kivételnek de japánul énekelni a szomorú szamurájt!!!!! :shock: és nem is mondom a többit
amúgy leszámítva néhány nagyon beteg emberkét a többség értelmes volt szal az összkép pozitív:P
Az ilyen kommenteket azért jobb lenne mellőzni, mert egyrészt erősen offtopic, másrészt esetlegesen több fórumozót is sért (btw, ez a stílus sem feltétlenül előnyös).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Chipp Zanuff írta: Ja igen! Mindenki biztos magában. Kiváncsi leszek a versenyen mit tudtok produkálni.
Hát egy ilyen veresenyen döntö szerepe lesz annak hogy abban a pillanatban ki mennyire van formában, mennyire tud koncentrálni.
Valakit zavar a tömeg,valakit pedig "doppingol". Más az ha valaki otthon játszik és igencsak más lesz majd a versenyen rengeteg ember között. Ilyen szempontból jobban fel lesznek készülve az olyan játékosok akik már nem a géppel játszanak többet hanem minél több "élő ellenféllel" szemben kipróbálták már a játéktudásukat.

És elöfordulhat hogy kezdöbb játékosok megverhetnek néhány tapasztaltabbat ha azok nem képesek hozni a játékukat az adott pillanatban, és hát ugye csak egy meccsen lehet bizonyítani a selejtezökben aztán a vesztesnek sajna nincs vissavágó :? .

Én 3-4 fös baráti társaságban szoktam játszani és a többiek is mind indulnak majd.
Ugyhogy aggódunk is amiatt hogy selejtezöbe ne kerüljünk össze :D .
Amúgy kiváncsi vok hogy a selejtezö milyen rendszer alapján zajlik majd, azt azé jó lenne tudni.

Amúgy a karakter választásokon is sok fog múlni mer ugye mindegyik karakternek vannak olyan ellnfelei amelyekkel jobban meg lehet fogni az adott karaktert.

Mondjuk szerintem a többség az Eddy/Christi , Paul, Xiaoyu,Law,Hwoarang-ot fogja választani,és még talán Kinget bár az azért elég technkiás szereplő ha valaki a dobásait akarja használni, bár az egyik barátom mestere a Kingnek. Eddigi tapasztalataim szerint (játéktermekből) ezek a népszerű szereplők a nagyobb játékközönség között.(Tehát a Tekken 3-as szereplők főleg)

Én is már kigondoltam az emberem a selejtezőre szerintem az annyira még nem ismert szereplő mint a felsoroltak :wink:

Ja és Playback biztos az éretségi miatt volt ideges azér írt olyanokat ugyhogy nézzétek el neki :wink:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Roger, Ganryu, Wang powa :D Szívesen mennék erre a versenyre csak messze van :P
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Én már említettem nektek levélben, hogy csak a nyolcaddöntőtől menne Team Battle-ban (bár még az igényeket felmérem, igérem hogy péntekre biztosan szolgálni tudok eredménnyel a nyolcaddöntő mikéntjéről). A selejtező rendes VS bem fog menni.

(Hajjaj, ha én is játszhatnék! De majd legközelebb, ha nem teljesítek szervezői feladatot.)
Real World Espada
Kép
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

nem rosszindulatból írom én ezeket de van nekem is pár ismerősöm akiknek nem ártana ha észbe kapnának ezen nem megsértődni kell csak mondtam hogy mit láttam és sajnos sok ilyen van

na én mostantól szabad vagyok béke nyugalom buli és jöhet a tekken doa party:P
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Verekedős játékok....

Á igen Mortál 2! Na az volt a kedvencem. Baraka volt a legjobb, mert még kivégzést is tudtam vele. Hátra+Hátra+Hátra+Hátra+nagyütés vagy mi. És akkor lefejezte.
Nem nagyon köt le ez a verekedősjátékos stílus de a mortál 2 olyan édes :D Amikor Kunglao egyhe terpeszben hátrazanyál. :D
Csak azt a majomtigris górét utálltam. Valami Kintaro vagy mi. Mindig oltott.
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

Az első nekem is Mortal 2 volt. A kedvenc pedig a 3-om lett:).
csak egy idő után feltűnt hogy ez kicsit nagyon monoton. Így legközelebb csak a doa-ztam a játéktermekben ( volt egy ismerősöm és ingyen bedobott nekem mindig pár kreditet :wink: )
És aztán beköszöntött a tekken 3om korszak :)

volt egy verekedős játék amiben valamilen állattá változtak az amberkék ha tudja vki légyszi küldje el mert beszerezném
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Playback: Az a játék a Bloody Roar volt ahol állatok lettek :)
A 2-nek a demo játéka megvan nekem még PS re.

Chipp Zanuff én arra lettem volna kiváncsi hogy a selejtezöben mi szerint lesznek az emberek összepárosítva?
Számokat húzunk vagy rámutatsz két emberre hogy akkor most ti menjetek, vagy névsorba? Ez érdekelne :)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Akkor miért nem ezzel kezdted. :D

A verseny mint tudjátok az ünnepi kezdőbeszéd után... kezdődik. :D Előtte jöjjetek oda hozzám, (aki már jelezte versenyzési szándékát nállam e-mailben) hogy felírjalak titeket. Aztán a villástáblázat ehhez mérten. Majd mindenki húz egy sorszámot.
A többit meg már tudjátok...

A Bloody Roar 2 tényleg "állati". :D Long the Tiger nagyon cool. "This battle is over...!"
Real World Espada
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Egy mondat a DOA fanokhoz:

Aki elég felkészültnek érzi magát, hogy részt vegyen egy DOA csoportos cosplayben mondjuk ősszel, bökjön egy üzenetet az "Anime Cosplayek" topicba.

Minden karakter szabad, Bayman kivételével. Ő az enyém. :dirr:
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Szóval emberek, a nyolcaddöntő marad sima 3 menetes VS Mode-ban!
Real World Espada
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

És külön kategóriában nem lehetne team battle :( ?
( Chipp te biztos tudod hogy szertornában is többet ér egy összetett verseny mint egy szerenkénti döntö)

Mindegy, lehet hogy else jutok a legjobb 16 közé :)


Amúgy találtam egy érdekes házi készítésü Tekken filmecskét ahol szerintem
a két srác egész jól csinálta meg a bunyót(bár szerintem én tudnék mégjobbat tervezni :-P ).
A Tai Chi és Wushu mozdulatokat szerintem nem csinálták rosszul. Szal jó kis video http://www.youtube.com/watch?v=G1S0xbAf ... 0tekken%20
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Igazad van, de mint szervező azt kell figyelembe vennem, ami nem jelent hátrányt a versenyzőknek. Ugye ezt te is megérted.
És végül nem mondom azt, hogy: "...csináljuk meg, mert aki nem akarta az úgy is ki fog esni". Nem! Nem vagyok ilyen szemét, hogy ezért drukkoljak. Számomra is fájdalmas lenne, hogy azért örjöng a nép, hogy mikor esek már ki.
Real World Espada
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Értem amit mondasz.
Szervezői gondolkodással én is egyetértenék veled. :wink:
Mivel ez az elsö ilyen verseny ezért valóban nem lehet azér könnyü megszervezni.
Abban viszont reménykedem hogy majd késöbbiekben is lesz ilyen verseny.
És ott hátha lesz majd külön VS és Team Battle kategória.(akár 8 emberrel is :dirr: )
De Play-el és a többi haverral már várjuk a versenyt :) (Csak az eljén ne kerüljünk össze :?)



Amúgy a Soul Caliburról még nem sok szó esett.
A 3-ik része az kifejezett tetszik. Főleg a karakterkészítés és a rengeteg egyedi fegyveres stílus amikkel fel lehet ruházni őket. Gondolom nem kell mondanom hogy a kínai fegyvereket részesítem előnyben :wink:.
Ami zavaró benne hogy a küzdelemeknek nagyon gyorsan vége. Amit azért ha realitás szempontjából nézünk ez érthetö is hiszen ahol fegyverekkel tiszta találatokkal csapkodják egymást ott valóban nem tarthat sokáig egy küzdelem :lol: .
Szal szerintem jó kis játék ez bár a Tekkennél nem jobb :-P .
De mivel Namco ez is, gondolom őket nem zavarja hogy SC vagy Tekken :)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ami a DoA-t illeti van PS-re saturnra az 1, dreamcast-re meg ps2-re a 2, a 3 ultimate meg a többi pedig immáron X exkluzív ergo minden új Doa-s cucc XBox, Xbox 360 /amíg le nem jár a szerződés/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

:( háát akkor nem lesz teambattle:( na mind1:P ez van éljen a nép akarata ........ bleh:P csak miskolc lenne közelebb picinyt


Chip: te is játszhatsz inkognítóban, :D
Avatar
Slaid
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.05.08. 18:43

Tekken

Hozzászólás Szerző: Slaid »

Tekken a legjobb!... szerintem :P
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Tekken Vs Dead or Alive.. Ez a Srác szeretné, ha lenne Tekken vs Dead or Alive Vs Soul Calibur.. Hát álljon ki vele, aki akar.. a neve Nightmare :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

PlayBack írta::( háát akkor nem lesz teambattle:( na mind1:P ez van éljen a nép akarata ........ bleh:P csak miskolc lenne közelebb picinyt


Chip: te is játszhatsz inkognítóban, :D
Ha a verseny kívüli időben szóltok, akkor kiálhatok ellenetek. :D
És tudjátok, akkor már nincsennek szabájok (mármint a szabadjátéknál), úgyhogy nyugodtan lehet az irányítót konfigurálni.
Real World Espada
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Szeretnék szólni hogyha beírjátok a keresőbe, hogy Galbadia Hotel, válasszátok ki az első találatot. Ez egy anime és játékzene letöltő oldal. És nagyon jó :) A jobb felső sarokban válszd ki hogy MP3S. Utánna középtályon van az abc sorrend, válaszd ki valamelyiket, pl "D". Belistáz minden "D"-s találatot, válasz ki egyet, legyen pl "Doom" akkor megint belistáz, ezúttal a szám címeit. Klikk valamelyikre. Na bejön ismét egy képernyő, szintén középtályon barnás színnel van kiírva a Click Here-de ne klikkelj rá, legalábbis ne a bal hanem a jobb egér gomb-al, és a listából válszd ki a Cél Mentése más néven funkciót. Ha ez megvan kezdi lementeni a számot. Abszolút ingyenes, no regisztrálás. Rengeteg játék zenéje van fent DoA, Tekken, Soul Blade stb anime meg még több :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Köszi Doom ez ténleg jó oldal. :)

Én is ajánlok egyet ahol az ÖSSZES Tekken videót le lehet töltenni. Minden introt, befejezést. :D
http://www.tekkenforces.com/video0.html#a
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hehe kösz már régóta kerestem Gon videóját, nagyon funny :) Elöbb szedtem le az összes Soul Calibur zenét.. whoow
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Tekken-re szavaztam, azzal játszok leginkább (még Tekken 3-al kezdtem anno). DOA-t még nem volt szerencsém kipróbálni, Soul Calibur pedig annyira nem jött be. Mondjuk nem vagyok egy nagy fighter game fan, hamar elunom őket, akár nyerek akár nem. :^_^:
Kép
Válasz küldése